Skocz do zawartości
Paul

Tansze Domeny Pl Niż W Az.pl ?

Polecane posty

Czy któryś z rejestratorów sprzedaje taniej domeny "*.pl" niż az.pl (czyli 8,99zł/netto) ??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booże, jeszcze taniej szukać.. Na co Ci taniej niż te grosze które chce AZ ?:)

Kurcze, kiedyś domeny nie były tańsze niż 122 pln brutto za rejestracje i ludzie nie płakali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tansze rejestracje czy tansze przedluzenie? co z tego ze tearz zaplacisz kilka groszy, skoro pozniej beda cie stowe kasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tanśze w nazwa.pl i home.pl ale w ograniczonych ilościach (nazwa 3 ale 1 .pl w home.pl 100) niestety zabolą odnowienia (100 netto jakoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanśze w nazwa.pl i home.pl ale w ograniczonych ilościach (nazwa 3 ale 1 .pl w home.pl 100) niestety zabolą odnowienia (100 netto jakoś).

 

Właśnie na home.pl dokonałem rejestracji...

Niby mogą i 100zł/netto za odnowienie poprosić i to tak bedzie atrakcyjna cena bo rocznie średnie wtedy wyjdzie 60zł. ...

(a na dodatek brak lojali, że musisz przedłużać x lat).

 

Nazwa.pl jest słabasza bo z tego co czytałem to osoba prywatna może jedną, a 3 (lub wiecej) to firma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któryś z rejestratorów sprzedaje taniej domeny "*.pl" niż az.pl (czyli 8,99zł/netto) ??

 

Pozdrawiam.

O, post wczorajszy.

I co z tego Panie Ćuplik? Wczoraj cały dzień wasz system leżał do góry ch...chuchucha nasza zima zła. ;) Rezerwcje możliwe w jakiś śladowych momentach, rejestracje z panelu wczoraj to jakiś absurd. Nic nie działało. Jednak potem ukazała się informacja, że pl nie jest za 3,99 tylko po 8,99.

Jak przeprowadzacie takie operacje, to doradzam Nocną Zmianę Bluesa.

 

Niektóre domeny są newralgiczne i trzeba je chwytac w danej chwili. Z jakimiś karabinczykami.pl to mogłem sobie poczekac, ale nie z IDN przyjaznepaństwo.pl.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, post wczorajszy.

I co z tego Panie Ćuplik? Wczoraj cały dzień wasz system leżał do góry ch...chuchucha nasza zima zła. ;) Rezerwcje możliwe w jakiś śladowych momentach, rejestracje z panelu wczoraj to jakiś absurd. Nic nie działało. Jednak potem ukazała się informacja, że pl nie jest za 3,99 tylko po 8,99.

Jak przeprowadzacie takie operacje, to doradzam Nocną Zmianę Bluesa.

 

Niektóre domeny są newralgiczne i trzeba je chwytac w danej chwili. Z jakimiś karabinczykami.pl to mogłem sobie poczekac, ale nie z IDN przyjaznepaństwo.pl.

 

Pozdrawiam.

 

Przepraszam o co chodzi ?? "Panie Ćuplik" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie domenowi. Nikogo nie "zjechałem", nie miałem takiego zamiaru.

Mój jeden z ulubionych aktorów (w avatarze), założył temat. Naturalną siłą rzeczy odniosłem się do tego, bo miałem jakieś "ale". Jeżeli zostało to zinterpretowane inaczej, to przepraszam. Nie miałem zamiaru nikogo urazic, zdeprecjonowac, lub coś w tym stylu.

 

Założył temat o az....

 

Ja już się na forach nauczyłem, że lepiej nic nie pisac i tylko czytac. Ja chyba szczególnie powinieniem tego przestrzegac.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na home.pl dokonałem rejestracji...

Niby mogą i 100zł/netto za odnowienie poprosić i to tak bedzie atrakcyjna cena bo rocznie średnie wtedy wyjdzie 60zł. ...

(a na dodatek brak lojali, że musisz przedłużać x lat).

 

Nazwa.pl jest słabasza bo z tego co czytałem to osoba prywatna może jedną, a 3 (lub wiecej) to firma ??

 

Ale wydanie authinfo w początkowym okresie zobowiazuje do odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wydanie authinfo w początkowym okresie zobowiazuje do odnowienia.

 

Ale w home czy w nazwie? Tzn. że jak chce mieć authinfo np. 4 miesiące przed końcem abonamentu, to muszę i tak jeszcze przedłużyć domenę o kolejny rok? Czy w przyapdku tych przenosin u nowego rejestratora muszę jeszcze raz płacić za rok używania domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hool gdy posiadasz domenę zarejestrowaną w promocji aby otrzymać kod authinfo zobowiązujesz się do wyrównania kosztów zakupu w promocji vs. standardowej

 

Czytaj regulaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×