Skocz do zawartości
ARTI

Web Hosting For Video

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje pilnie sprawdzonego serwera do mojej strony z filmami.

Po tym jak w ciagu kliku godzin sciagnieto >20GB danych zablokowano mi powaznie transfer i teraz szukam innego serwera.

 

Moze macie jakies sugestie kto jest godny zaufania w dziedzinie web hosting for video...

Tak jak wspomnialem pliki bywaja duze 20-60MB, jest ich kilkadziesiat... To jest progressive download QuckTime (800-1600kbps).

 

Szacuje ze potrzebowalbym 1-2TB miesiecznie na poczatek.

 

Moze nawet ktos z Was posiada na serwerze duzo video i moze podzielic sie doswiadczeniami...

 

pozdrawiam

arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedyk w Hetznerze lub OVH i "jedziesz z koksem" : )

 

 

Od razu mowie ze nie znam sie na serwerach.

Czyli jest koniecznosc dedykowanego serwera?

 

Slyszealem tez ze nie mozna za bardzo liczyc na podane stransfery tzn na ich wykorzystanie...

Podzielacie ta opinie?

 

pozdrawiam

arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś, że nie znasz się na serwerach. A zarówno do VPSa jaki i Dedyka potrzeba zdalnego admina i odpowiedniej konfiguracji. Masz to zapewnione?

 

 

Masz racje nie znam sie.

 

Nie wiem czy mam zapewnione i wiem tez ze nie znam sie na konfiguracji...

 

pozdrawiam

arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ty czasami nie pytasz poraź drugi o to samo na tym samym forum? Bo ja mam wrażenie ze już ci polecałem hosteurope.de. Nic lepszego nie znajdziesz w europie co nie trzeba zarządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty chcesz cały działający serwer czy po prostu potrzebujesz osobną maszynę pod download? Jeżeli to drugie to możesz sobie kupić jakiś serwer i zainstalować http://www.litespeedtech.com/products/webserver/overview/. Od razu przychodzi z mini panelem (http://demo.litespeedtech.com:7080/login.php admin/admindemo) - do tego celu wystarczy. W OVH były także jakieś prekonfigurowane maszyny. Ewentualnie dedyka z pleskiem o co w Niemczech nietrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

Czego ja chce?:o

 

Jestem w nazwa.pl i musze z tamtad uciekac bo bardzo mi przycieli transfer i strona wlasciwie stoi...

 

Zerby powrocil transfer 5GB/dzien musze zejsc na tydzien do 3GB/dzien (baaaardzo sprytnie zeby wykurzyc klienta, bravo)

I tak zacisnalem mocno pasa i nie wiem czy utrzymam 3-4GB/dzien przez tydzien...

 

 

Tam jedyne co robilem to uzywalem FTP zeby umieszczac swoja strone.

Nic nie konfigurowalem.

 

I tak chcialbym zeby zostalo.

Tak wyglada moje "zaawansowanie" w tej dziedzinie.

Po prostu musze to robic bo nikt inny za mnie tego nie zrobi... :/

A kolejne filmy czekaja na umieszczenie na www.catwalk.pl

 

Dlatego slucham opinii i staram sie sobie pomoc w tej trudnej dla mnie sytuacji...

 

Kazda dobra rada jest bardzo mile widziana...

 

pozdrawiam

arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki pakiet transferu tam masz ?

 

Raczej nie słyszałem, aby za samo nadużycie transferu ktoś wyrzucał... dokupuje się kolejne GB i można dalej śmigać na maszynie.

Co innego jeśli skrypty są nie optymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki pakiet transferu tam masz ?Raczej nie słyszałem, aby za samo nadużycie transferu ktoś wyrzucał... dokupuje się kolejne GB i można dalej śmigać na maszynie.Co innego jeśli skrypty są nie optymalne.
Otoz mnie nie wyrzucili oficjalnie ale to jakby jednoznaczne dla mnie gdy dali mi laskawie transfer rzedu 40-50KB/s przy filmach 800-1600kbps.Powiedzieli ze laskawie zwieksza transfer jak zejde do polowy dozwolonego (ok3GB/dziennie z 20GB ktore mialem)... bardzo smieszne. Nie mozna dokupic... taka ich sprytna polityka. Najlatwiej nie ostrzegac ale za to zaproponowac serwer dedykowany za 1200zl/mies...Tak, reklamowac to oni sie umieja gorzej z etyka...pozdrarti
Czyli tak jak pisałem, bierz -> http://www.hosteurope.de/produkte/WebPack-ProJest to managedVPS czyli masz panel itd. a oni się zajmują administracją fizyczną konta w cenie pakietu :o
O i tak do mnie trafia:) dziekuje.Teraz tylko potlumaczyc niem na ang... brr:)pozdrawiamarti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No problem :o Ostatnio miałem kilku takich klientów i bardzo sobie chwalą ww usługę. Cena wręcz kosmiczna do analogicznych usług w Polsce. Za takie pakiety to u nas się płaci co najmniej 10x tyle co w DE. Minus to niemiecki. Ale w sumie panel to maksymalnie kilkaset wyrazów, które idzie się nauczyć a helpdesk odpisuje na maile po angielsku ("no gramatic" ale zawsze to coś :o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3BG x 365 dni = 1095GB

2000GB - 1095BG = 905GB

 

Pytanie. Jak w ciągu roku wykorzystać pozostałe 905GB w nazwa.pl jeśli zajdzie potrzeba?

 

Od tłumaczenia jest google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli sadzisz ze WebPack Pro L powinien wystarczyc...ok, wypada mocno podziekowac za te sugestie Panie Tomku!pozdrawiamarti

3BG x 365 dni = 1095GB2000GB - 1095BG = 905GBPytanie. Jak w ciągu roku wykorzystać pozostałe 905GB w nazwa.pl jeśli zajdzie potrzeba?Od tłumaczenia jest google
Z tym akurat u mnie wielkiego problemu nie ma bo video podcasty w iTunes bez pytania zabieraja dziesiatki GB w pare h...mam tylko nadzieje ze nie przeliczaja transferu na dzienny... arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... wiem, że temat jest o serwerze, ale... Chryste Panie- czy ktoś z tu wypowiadających się w ogóle odwiedził stronę catwalk.pl? Nie wiem, czy odważyłbym się w ten sposób zrobić swoją własną stronę domową na którą zaglądać miałoby 5 osób tygodniowo, a Ty przy takim ruchu i takiej stronie narzekasz, że Cię na nazwa.pl nie chcą??? Nawet gdyby pominąć całkowity brak jakiejkolwiek optymalizacji grafiki to człowiek przeglądając serwis czuje się jakby oglądał telewizję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli sadzisz ze WebPack Pro L powinien wystarczyc...

Wg mnie jak najbardziej ale to też zależy od Twojego skryptu. Masz jednak 25%CPU z konkretnej maszyny Dual Xenon więc musiałbyś się bardzo postarać aby to przekroczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam konto na dreamhoscie i moge udostępnić troche serwera(nie wiem co zrobic z 5TB transferu miesiecznie).

Jak bedziesz zainteresowany to daj znac.

Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hetman to akurat by była zamiana sierkierki na kijek : ) ewentualnie przejście z deszczu pod rynnę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×