Skocz do zawartości
Ptaq

[opinie] Serwery.kylos.pl

Polecane posty

Witam,

 

Mam dość wysokie wymagania - i już serwery wirtualne nie dają nawet kei, home itd.

Zacząłem poszukiwać jakiś tanich dedyków - znalazłem:

http://serwery.kylos.pl/

 

Ceny za serwer są dość przystępne, a co najważniejsze pomoc technicza w cenie 100-200zł/m-c !

 

Liczę, że ktoś korzysta już z ich usług i co może o nich powiedzieć.

 

 

//edit: prosilbym o przeniesienie do działu z opiniami, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz "dość wysokie wymagania" a szukasz jednocześnie tanio?

 

Czy to nie jest oferta z hetzner.de ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość wysokie wymagania (za wysokie - na wirtualne konta, nawet z tej górnej półki).

Nie mam serwisów po kilkadziesiąt tys. uu/dzień więc raczej średnia, średnio-niska półka dedyków mnie interesuje.

 

Poza tym zapoznałem się z najpopularniejszymi ofertami dedykowanych serwerów (w tym hetzner.de ) i nie pytam o poradę który wybrać - tylko czy w serwery.kylos.pl admini, łącza, sprzęt jest ok? Zależy mi jak już podkreślałem tanią opiekę adminów nad serwerem - a w hetzner.de raczej ciężej z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę na dole: * dotyczy tylko serwera zewnętrznego tzn. nie zakupionego w naszej ofercie

 

A nie bardzo jest informacja za ile jest przy serwerze zakupionym od nich.

 

Możesz sobie kupić https://www.serverbasar.de/ z pleskiem i zobaczyć czy dasz radę sam. Najwyżej komuś zapłacisz za setup co i tak będzie taniej. Albo licencję na DirectAdmin + wstępna konfiguracja (lub przy zakupie lxadmin możesz za darmo zlecić instalację).

 

Jak mogą być łącza, serwer nie ok skoro jest to serwer w hetzner.de od pośredników którzy za wątpliwą przyjemność zakupu tego samego od nich liczą sobie +76zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×