Skocz do zawartości
alien

Gazeta.pl & Gmail

Polecane posty

W home.pl SPAMu wiecej niz zwyklych maili... a wyszukiwarka jest tak kiepska, ze niczego nie da sie znalesc. Google za darmo daje wiecej niz wiekszosc firm za oplate.

 

Swoja droga mozna 30 dni za darmo testowac Google Apps Premium. Jezeli ktos nie zna to mozna sie zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

michaeln w home było spamu kiedyś baardzo dużo, fakt.. jeśli się dobrze zająć kontem i na webmailu filtrować i kasować jako spam - po paru miesiącach jest całkiem super ja od pół roku znowu konta na home używam jako głównego.. co więcej, zrzuca mi tam pocztę chyba z 3-5 innych kont / aliasów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja GMaila używam od czasów jeszce serwisów które rozdawały zaproszenia, czyli chyba praktycznie od początku :) Nie spotkałem się nigdy z programami opisywanymi tutaj. Może raz na 2 miesiące jakiś mail znajdzie się w SPAMie ale to się chyba może zdarzyć - i tak jestem pod wrażeniem jakości filtru antyspamowego. Jedyne co mogło mnie troszke zawieść w używaniu GMaila to była jego niezgodność z Operą w starszych wersjach, jednak wystarczyło zaznaczyć "Dopasuj do szerokości" i było wszystko OK. A teraz to i tego nie trzeba robić :) W każdym bądź razie polegam GMaila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak mi sie jeszcze przypomnialo, bo ktos tam wyzej o czacie wspominal... Przeciez w webmailu o2 jest zintegrowany komunikator Tlen :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Je też polecam gmaila. Używam go od dawna do obsługi korespondencji z aukcji itp. Używam także poczty o2.pl która ostatnio się poprawiła pod wzgledem spamu lecz nie jest to ideał. Rozumiem że osoby mające problemy korzystają gównie z webmaili których ja nie używam. Ja korzystam tylko z (pop) programów pocztowych poniewaz odbierając odebranie poczty z 10 skrzynek (kilka z nich na gmail i o2) byłoby kompletnym koszmarem. Samo wgranie webmaila google i o2 trwa dość długo ale później obsługa jest szybka i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam prywatnie o2 ale wolne jakieś "inne" serwery a nie typowe darmówki. Brat już od paru lat używa gmaila i jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz te prezentacje. Ale jak mam uzywac gmaila to dla mnie moze byc najzwyklejszy, bez cudowan :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja nie zamierzam korzystac z tej poczty dla gmaila, po prostu aktywnie korzystam z portalu, a skrzynka jest dosc integralnym elementem roznych uslug :-). Milo, jesli zacznie dzialac po ludzku, kto uzywa, ten wie jak beznadziejnie jest z dostepnoscia dotychczasowej gazetowej poczty :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oja.. to oni chcą zrobić cukierkowego gmaila (chyba, że te opcje w nim już są - nie wiem, na webmail loguję się tylko wtedy, gdy mam skonfigurować konto komuś z pracy heh)... jakieś etykiety, grupowanie, pierdoły, bzdury... jak ktoś nie może ogarnąć poczty teraz, to wątpię, aby ogarną przy pomocy jakichś takich dupereli... raczej bajer niż coś sensownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - to jest w standardzie i na prawdę bardzo ułatwia, uprzyjemnia pracę.

Nie chcesz - nie korzystaj z tych "bajerów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie użytkownicy Fotka.pl byli zachwyceni, ponieważ nigdy GMaila na oczy nie widzieli.. ale temu ja się nie dziwię :)) Warto dodać, że Gazeta.pl mimo, że będzie oparta na silniku GMail to nadal będą wysyłane reklamy.. czyli to będzie taki GMail + reklamy. Ciekawe czy zmienią powierzchnię, a może też wezmą pomysł od Google? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

A ja staram się używać jak najmniej usług google jak to tylko możliwe. Nie lubię inwigilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja staram się używać jak najmniej usług google jak to tylko możliwe. Nie lubię inwigilacji.

A skąd wiesz, że google inwigiluje? I skąd wiesz, że tylko google inwigiluje? Ja tam żadnej darmowej skrzynki nie był bym taki pewien (a nawet i nie wszystkich płatnych) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×