Skocz do zawartości
ARTI

Pilnie Poszukuje Serwera Do Serwisu Filmowego

Polecane posty

Witam,

 

Od razu powiem ze nie znam sie dobrze na tej tematyce dlatego pytam o Wasze zdanie.

Mam obecnie serwer na nazwa.pl Widzac ze sa tam 2TB transferu rocznego blednie domniemalem ze jest on usredniany rocznie. Tym czasem wczoraj w nocy umiescilem na stronie film (video podcast w iTunes) ktory w ciagu kilku godzin snu wygenerowal 15GB transferu i po kilku godzinach dostalem informacje z nazwa.pl ze zakladaja mi blokade...

 

Jestem teraz z prawie nie dzialajaca strona co mnie bardzo smuci.

Usunalem juz ten plik podcastu (60MB film QuickTime pobrany ponad 200 razy...)

 

Niestety moje filmy maja dobra jakosc ale przez to calkiem duza rozdzielczosci a i strumien wynosi od 800kbps (480x270) do 1600kbps (640x360).

 

Prosze zasugerujcie jakies sensowne rozwiazania.

Szacuje ze miesieczny transfer powinienem miec rzedu 1-2TB.

 

 

bede wdzieczny za sugestie...

 

pozdrawiam

arti

 

www.catwalk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacuje ze miesieczny transfer powinienem miec rzedu 1-2TB.
i shared hosting? :P

heh zainteresuj się dedykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu dedykiem :P

Może po prostu poszukaj zagranicznego wirtualnego hostingu :D

Także szukam konta, tylko ja bardziej potrzebuję pamięci i procesora, a z tego co piszesz tobie bardziej zależy na transferze :)

Zobacz sobie ofertę

http://www.lunarpages.com/basic-hosting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu powiem ze nie znam sie dobrze na tej tematyce dlatego pytam o Wasze zdanie.

 

Bez obrazy, ale to zdanie zaprzecza dalszą treść. Znasz się i jednoczesnie wrzucasz tak transfero- i przepustościowo- żerny serwis na hosting dobry jedynie na wizytówki? :P

 

Jak już wyżej wspomniano - tylko dedyk lub dobry vps wchodzi w grę.

 

 

Przecież te liczby to tylko na papierze :D Już nieraz na tym forum wspomniano, że rzeczywistość bywa okrutna. Ogromny overselling, ostra polityka... Szybko go wyproszą z tych dreamhostów & spółki.

 

ARTI zainteresuj się ofertą ovh.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moja znajomosc spraw serwerowych to jest okrutna czyli bardzo nikla. Ja zajmuje sie kreacja, owszem rowniez techniczna realizacja filmow ale zupelnie nie jestem zorientowany w dziedzinie serwerow.

Owszem wiem jak zakodowac film zeby dobrze wygladal ale niestety musze sam podejmowac wszystkie decyzje bo prowadze ten serwis sam.

 

Slyszalem dzisiaj tez ze parametry OVH to tez raczej abstrakcja, zeby sie nie spodziewac ich realizacji.

Nie oceniam tylko powtarzam co uslyszalem.

 

A jesli chodzi o serwery np. w USA to mam pewne obawy.

Jakis czas temu korzystalem z serwera Apple, (http://www.apple.com/dotmac/ ) ale niestety transfer w Polsce byl zdecydowanie nie wystarczajacy do moich celow (moje filmy w dwoch rozdzielczosciach maja 800-1600kbps)

Wiem ze to sporo ale bardzo zalezy mi na dobrej ich jakosci (1600 to juz podcast 640x360 do iPhone etc).

 

 

pozdrawiam

arti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu powiem ze nie znam sie dobrze na tej tematyce dlatego pytam o Wasze zdanie.
Bez obrazy, ale to zdanie zaprzecza dalszą treść. Znasz się i jednoczesnie wrzucasz tak transfero- i przepustościowo- żerny serwis na hosting dobry jedynie na wizytówki? :P
Przeciez wyraznie napisal, ze sie nie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku zainteresował bym się pakietami z tej serii ( http://www.hosteurope.de/produkte/WebPack-Pro ) Powinien najtańszy bez problemu wystarczyć przynajmniej na początek. Zawsze można zmienić na wyższy pakiet :D. Rozmawiają po Niemiecku i Angielsku. Podany tam transfer 2.500 GB jest miesięczny! (prawdopodobnie)

 

Firma Hosteurope ma dobrą opinie :D

 

A swoją drogą Ty chyba nie myślałeś poważnie ze pozwolą Ci wykorzystać 2 Tera za które zapłaciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×