Skocz do zawartości
novaxon

Szukam Dobrego Hostingu

Polecane posty

Wcześniej siedziałem na Insane, teraz przeniosłem się do i365 i do zmiany właściciela nie narzekałem (przeniesiono mnie na w107.prociv.com, który pada o wiele za często, uptime przez ostatni tydzień nie wiem czy było 70%), admini tłumaczą się różnymi śmiesznymi rzeczami, a ja już nie mam siły słuchać tych bzdur. Jeśli się nie poprawi w co wątpię to szukam alternatywy, docelowy koszt to nie więcej jak 122zł/mc.

 

Serwis generuje koło 10.000 odsłon dziennie, a z racji tego że serwisem jest w głównej części forum generuje on dość dużo zapytań do bazy danych.

 

Proszę o konkretne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej siedziałem na Insane, teraz przeniosłem się do i365 i do zmiany właściciela nie narzekałem (przeniesiono mnie na w107.prociv.com, który pada o wiele za często, uptime przez ostatni tydzień nie wiem czy było 70%), admini tłumaczą się różnymi śmiesznymi rzeczami, a ja już nie mam siły słuchać tych bzdur. Jeśli się nie poprawi w co wątpię to szukam alternatywy, docelowy koszt to nie więcej jak 122zł/mc.

 

Serwis generuje koło 10.000 odsłon dziennie, a z racji tego że serwisem jest w głównej części forum generuje on dość dużo zapytań do bazy danych.

Może po prostu przekraczasz tamtejszy limit zapytań do baz danych? Wcale bym się nie zdziwił. ;) Jeśli to ten serwis co myślę, to kup na to jakiegoś VPS-a w Niemczech, chociażby na hosteurope.de albo dedykowany Kimsufi na ovh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekraczam, cały serwer pada, albo apache się wyłoży...na przykład wczoraj od godziny 17 do dziś do godziny 13 cały serwer leżał, tzn. nie można było go nawet spingować

 

Dopóki byłem na dream4 wszystko chodziło jak należy, a teraz np. próbuję się zalogować do cpanelu i mam: Invalid License File

 

PS. T: To jest ten serwis o którym myślisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeśli VPS, to musisz albo nauczyć się administracji i wtedy hosteurope.de.. albo dodać do tego kolejną stówkę i wynająć admina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsługę VPS'a znam, miałem okazję testować i wiem co i jak - kwestia tylko w cenie VPS'a i jakości..

No to tylko VPS. W hosteurope jakość jest OK, chociaż ja bym wolał kimsufi w OVH, bo to jednak prawdziwy serwer dedykowany, a nie vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T, racja ale dedyk to większa odpowiedzialność. Ja zaczynałem na vpsie za 15$ w USA, a skończyłem na serwerze za 60€ w PL ;)

 

Jak autor tematu określi bliżej czego mu potrzeba to na pewno coś doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T, racja ale dedyk to większa odpowiedzialność. Ja zaczynałem na vpsie za 15$ w USA, a skończyłem na serwerze za 60€ w PL ;)

Dlaczego większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ile potrzebujesz transferu ? Ile stona geneuje jednoczesnych zapytań ? Podaj prosze więcej szczegółów na admin@host2.pl , zobaczymy co da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×