Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

część dalsza "czarnego weekendu"? heh

normalnie jakaś porażka ostatnie 3-4 dni w hostingu.. heh

 

sisco.pl też nie wchodzi - ale już mega2 na sisco we Wrocku działają spoko.. czyli coś w DE... albo na drodze do DE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ale bardzo wolno.

 

No niby działa, mi ciągle nic nie wyświetla tylko pokazuje "przekroczono limit, serwer odpowiada zbyt wolno" ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dalsza "czarnego weekendu"? heh

normalnie jakaś porażka ostatnie 3-4 dni w hostingu.. heh

Trzy firmy to nie jest cały hosting w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×