Skocz do zawartości
WoofeR

[plesk 8.2.1] - Problem Z Odświeżaniem Statystyk Dotyczących Transferu I Quoty Dla Użytkowników Domen

Polecane posty

Witam,

 

Mam mały problem, mianowicie od pewnego czasu (kilku ładnych dni) licznik dla użytkowników domen w panelu Plesk przestał poprawnie funkcjonować. Chodzi mi o parametry "Disk usage" oraz "Traffic". Po utworzeniu konta, dodaniu domeny, poprawnego korzystania z konta itp... wartości tych dwóch opcji nie zmieniają się. (Disk usage: 0.00 MB, Traffic: 0.00 MB/Month). Wcześniej wartości te (dla innych domen) zmieniały się co najmniej raz dziennie. Informacje te nie są może, aż tak potrzebne, ale jednak dają pewny obraz wykorzystania transferu i zajętości dysku dla poszczególnych domen dlatego dobrze było by gdyby działały poprawnie.

 

Niestety z tym panelem mam do czynienia od bardzo krótkiego czasu, dlatego możliwe, iż rozwiązanie tego problemu jest na wyciągnięcie ręki, jednak będę wdzięczny za pomoc przy nakierowaniu mnie na jego rozwiązanie.

 

Pozdrawiam,

WoofeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ten panel z tego co wiem ma swój support, więc napisz do niego opisując z swój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten panel z tego co wiem ma swój support, więc napisz do niego opisując z swój problem.

Support Pleska milczy do dzisiaj...

 

Support HE zareagował w ciagu kilku godzin od napisania zgłoszenia. Pomógł, wytłumaczył błąd i go naprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×