Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michaeln

Banowanie Serwerow Proxy Przez .htaccess

Polecane posty

Chce uniemozliwic korzystania z dwoch serwerow proxy...

 

order allow,deny
deny from w3cache.icm.edu.pl
deny from w3cache.tpnet.pl
allow from all

 

Taki .htaccess zadziala czy nie da sie tego rozwiazac w ten sposob?

 

Z gory dziekuje za pomoc :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro użytkownik chcę blokować dostęp przez htaccess to zapewne nie ma dostępu do iptables lub/i chcę zablokować dostęp tych hostów tylko do wybranych folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iptables -I INPUT -s 193.219.28.144 -j DROP etc. Najlepszy sposób ;]

 

Hmmm, z tego co moge wyczytac w google to chyba nie moge zainstalowac iptables na shared hosting progreso... czy cos zle zrozumialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro użytkownik chcę blokować dostęp przez htaccess to zapewne nie ma dostępu do iptables lub/i chcę zablokować dostęp tych hostów tylko do wybranych folderów.
Dokladnie... chodzi o forum, ktore ma duze problem z uzytkownikami, ktorzy sie rejestruja aby przeszkadzac... zawsze z IP jednego z tych dwoch proxy. Co prawda moze problem czesciowo sie sam rozwiaze bo wiekszosc jest z proxy icm.edu.pl a ten bedzie niedlugo otwarty tylko dla wybranych instytucji akademickich. Jednak i tak chcialbym wiedziec jak to rozwiazac :)
aha, nie wiedziałem że to webhelp ;]
Biorac pod uwage ta wypowiedz to zapewne bys tam pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorac pod uwage ta wypowiedz to zapewne bys tam pasowal :)

 

nc. ;] Jeżeli ktoś chce blokować via .htaccess, to jest to bardzo ograniczona ilość sposobów, więc pytanie zadanie na początku wydaje mi się być dziecinne, cóż takie moje wrażenie. A Ty, @michaeln, nie myśl, że mając w polu Skąd jesteś kimś ;] oczywiście sobie żartuję :) Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jestem normalnym uzytkownikiem, ktory po szukaniu w google zdecydowal, ze zasiegnie rady na forum... i oczekiwal sensownych odpowiedzi. Widocznie oczekiwalem za duzo. Jezeli jest ograniczona ilosc sposobow to napisz prosze chociaz jeden sposob. Nie masz czasu? Jest to bzdurne pytanie aby sie nim fatygowac? Nie wierze bo masz czas na glupie komentarze :) Chociaz napisz czy to co podalem dziala... starczy tak lub nie. Dziekuje :)A co do pola "skad' to wpisalem prawdziwe dane, na stale mieszkam w oslo a bede jeszcze przez okolo dwa lata w szczecinie. Nie wiedzialem, ze to problem.

Dzieki!Myslisz, ze musze podac IP tego proxy (pewnie jest wiecej IP) czy starczy w3cache.tpnet.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×