Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Szukam ludzi ktorych oszukała firma netzip.com.pl

Chciałym cos zrobic poniewaz gdy zadawalem pytania przed wykupieniem konta shell administrator szybko odpowiadal. Jedno z moich pytań to "jaka jest szybkosc łącza??" po niecałych 5 min otrzymalem odpowiedz ze 30gb/s! Wydawalo mi sie to troche dziwne ale moze nie jestem na czasie i juz sa takie szybkie łacza internetowe. Wyslalem pieniadze na podane konto i juz na żadnego maila nie dostalem odpowiedzi. Napisalem temu typowi zeby oddal mi moje pieniadze, ponieważ mnie oszukał bo łacze zamiast owych 30gb/s bylo 30kb/s i napewno to nie była literowka, ponieważ recznie tego nie pisał a pomiedzy g a k jest jeszcze h i j. Typ sie dalej nie odzywa i nie oddał mi mojej własnosci. Wiem ze nie jestem jedynym takim przypadkiem, wiec moze grupa cos zdziałamy a ten typ juz wiecej nikogo nie oszuka.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest za dużo sesji irc, lecą też ddosy... gry stawiają, radia, czyli takie zasobo i transfero-żerne gówienka, a admini mają to głęboko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie umiesz czytać... albo ja nie potrafię... bo takowych danych tam po prostu nie ma... ehh jeszcze wielu ludzi musi się nauczyć na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Szukam ludzi ktorych oszukała firma netzip.com.pl (...)

Za 90 zł rocznie dają 15 GB, 80 procesów, brak limitów na cokolwiek łącznie z transferem i bazami mysql, ssh, dostęp do irc, tcla, pythona, perla, javę, shoutcasty, torrenty, teamspeaki itd. Przecież oczywiste jest, że to nie ma prawa dobrze działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ludzie się nie nauczą, dopóki sami tego nie przeżyją na własnej skórze, albo nie będą czytać WHT regularnie, gdzie co jakiś czas o takich sprawach się rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile adres jest prawidłowy... .

To będzie i tak najszybsza metoda na odzyskanie kasy :)

 

Pierwsze słyszę o tej "firmie", więc na pewno ilość poszkodowanych będzie znikoma... . A co za tym idzie założyć sprawę w sądzie będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam netzip.... na allegro sprzedawał konta na kilku platformach.

Proponuje poszukać (kontakty) w serwisach archwizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×