Skocz do zawartości
bartek24m

Problemy Z Zamówieniem Hetzner.de

Polecane posty

niech ktos utworzy temat w ogolnych rusel

i tam bedziemy komunikowac sie na jego temat postarajmy sie to sprawnie zrobic

tak jak ci napisalem na pw- to zly pomysl./ Jesli by sie faktycznie tym zajac na powaznie to tak aby on nie mial dostepu do takich rzeczy jak wlasnie dowody przestepstwa. JEstem za tym by sie za rusela zabrac bo co rusz o nim slyszymy i mi ten facet zaczyna dzialac na nerwy. Nie zostalem przez niego oszukany (na szczescie) ale ciagle o nim gdzies czytam w necie i zawsze jest tak samo- wszyscy umywaja rece i pozwalaja mu dalej kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Boże siejesz zamęt, na publicznym forum piszesz coś o czym rozmawia się z policją/adwokatem.

Obrażasz użytkowników forum razem z administratorem, przeklinasz ...

Czym my jesteśmy winni ?

Zostałeś oszukany przez swoją głupotę to teraz myśl co z tym zrobić, a nie pytaj wszystkich do okolą.

Bo to i tak Ci nic nie da !

 

Wiesz możesz mi na priv też powysyłać kody do kart jak robisz to tak chętnie ;)

 

ps. No głupoty nie dierże ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Piaskownicy o ile dobrze pamiętam jest już jeden "duży" temat....więc nie ma sensu nowego zakładać...(odzielnego)

 

ale zapewne to co tutaj "ma" miejsce ucichnie...tak jak kilkadziesiąt innych oszustw "pana" ruselka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patric- z calym szacunkiem ale piszesz tak, jakby to bartek oszukal kogos i byl wszystkiemu winny. Fakt- postapil glupio ale nie zmienia to faktu, ze rusel znowu sie zrobil aktywny a my (uzytkownicy wht.pl) wiedzac o jego przekretach nic nie robimy... rusel sie smieje nam w twarz... jesli tego chcemy to ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedyne co stracilem to czas a on jest b. cenny ... zamowilem w czwartek serwer a jutro bedzie sroda i oni nawet nie zatwierdzili mojego zamowienia...

kasy naszczescie nie pobrali mi bo rozladowalem ale zamierzam sie dowiedziec kto za tym stoji

w zanadrzu mam jeszcze drugą karte wiec bede krozystal z tamtej dopoki ta sprawa sie nie rozwiąze

Człowieku, litości... Wysłałeś nie wiadomo komu pełne dane swojej karty, więc ją zablokuj i wyrób sobie nową. Na co chcesz czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie posieje zametu to nic nieruszy patrick!

 

 

 

co do sprawy rusela to z pewnych wzgledow nie bede "narazie" przypisywal mu wszytkich oszustw w tym temacie gdyz na 100% nie wiem czy to on czy nie on...

 

jednak sprawa niedlugo sie wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Nie nie napisałem, że oszukał tylko że dał sie oszukać ! A to zupełnie inna sprawa.

Mieszkamy w kraju jakim mieszkamy i nie ma co na niego winny zrzucać.

Trzeba myśleć na każdym kroku i wiedzieć, że nie ma nic za darmo.

Liczyć na chamskie promocje ? no daj spokój

Ja robiłem mnóstwo transakcji w internecie i nigdy nie zostałem oszukany, to o czymś świadczy

 

Dobra w sumie z mojej strony to koniec tematu bo jest dla mnie mało zrozumiały, ale dla "bartka" mocno wychowawczy bo drugi raz chyba tego nie zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest schemat - analogia, teraz wszystkim się chce, wszyscy będą nawoływać do publicznego zlinczowania Rusela, a za kilka godzin wszystko ucichnie.. do czasu następnego przekręciku i tak w kółko, zaczynam się powoli przychylać do tezy, że Rusel jest zmutowaną odmianą Robin Hooda.. robi odsiew wśród frajerów, uświadamiając im, że są frajerami.

A przy okazji uczy i bawi...

 

Może tacy ludzie są po prostu potrzebni w społeczeństwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tacy ludzie są po prostu potrzebni w społeczeństwie ?

przestepcy sa potrzebni? Jakby na to patrzec to sa potrzebni- bo gdyby nie oni to nie byloby policji itd itp.. ale to co wyczynia rusel przekracza wszelkie pojecie. Rusel to nikt inny jak oszust zerujacy na niewiedzy innych. Takich ludzi powinno sie zamykac na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą:

Niech ktoś to wszystko pozbiera do kupy i idzie na policje, najlepiej ktoś kto ma kontakty i piszą to przeważnie osoby które same dały się oszukać.

No sory ale to chyba same te osoby powinny same iść to zgłosić.

 

Jak było w przypadku strony soursense.eu? wątpię czy starczy mi palców u rąk by wyliczyć osoby które wpisywały się, że zostały oszukane, następnie WebLion napisał, by przekazać "interpatrol" wszystkie dane o oszustwie, mam przypomnieć ile osób się zgłosiło?

Lepiej sami sprawdźcie.

 

Wystarczy tylko by każda oszukana osoba zebrała swoje cztery litery i poszła wiadomo gdzie a nie czekała, aż ktoś inny to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie !

ale kolejny oszust na webhostingtalk !

 

ciechowski

 

pare dni temu wyslal mi

 

jakis ciechowski wiadomość na pM ...

 

już wcześniej podawałem linka, ale najwyraźniej nie chciało Ci się w niego kliknąć...

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...&hl=Compass

 

Compass ISN: "W naszej firmie nie pracuje żadna Marzena Hajost, nie mamy pojęcia skąd się wzięła i dlaczego podszywa się pod naszą markę. Zresztą nie mamy w naszej ofercie serwerów dedykowanych."

 

Witam, dziękuję za informacje. Wspomniane konto zostało założone na okres testowy w naszym systemie - i zostało już przez nas usunięte. Osoby związane bezpośrednio z naszą firmą mają adresy email w domenie cisn.pl. PozdrawiamMarcin Buś Compass ISN

 

Dostalem taką oferte od tego Pana który niby jest reprezentantem firmy isn.pl. JEDNAK TO OSZUST! Dzwoniłem do firmy isn.pl i poinformowali mnie że nie mają w ofercie serwerów dedykowanych. Pan który ze mną rozmawiał mówił że ktoś się podszywa pod ich firme a maile do osób firmy isn.pl wyglądają tak: osoba@cisn.pl UWAŻAJCIE ABY SIĘ NIE NADZIAĆ.

Pozdrawiam Gacus^

 

i po przeczytaniu tego dalej chciałeś kupić serwer od "przedstawiciela" firmy Compass ISN - ciechowskiego? .... litości.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miedzy innymi dzieki twojemu postowi odmuwilem panu ciechowskiemu

ale potem podszyl sie pod TIK

a o tiku nic nie pisales

 

zawsze szukam informacji na forum jeżeli cos mam brac w ciemno....

 

wiekszosc nie czyta ze zrozumieniem tematu dyskusji i pisze co im wejdzie na jezyk

 

temat do zamkniecia trudno nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc nie czyta ze zrozumieniem tematu dyskusji i pisze co im wejdzie na jezyk
Chyba nie czytales swoich wypowiedzi w tym temacie :)

 

temat do zamkniecia trudno nic z tego nie bedzie
Juz zrezygnowales? Naprawde, masz numer konta, na ktore przelales pieniadze, masz numer faksu, na ktory wysylales skany, masz nawet sfalszowane maile... Czego Ci potrzeba jeszcze?

 

Poza tym wyjasnij sprawe z Hetznerem, bo bedziesz mial potem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy innymi dzieki twojemu postowi odmuwilem panu ciechowskiemu

ale potem podszyl sie pod TIK

Jak można w ogóle robić interesy z nikomu nieznanymi osobami wysyłającymi oferty na PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając podejście ludzi oszukanych, zrobicie to co zrobiliście z host4ever, czyli ZERO, sorry, ale wy po prostu nie macie na to jaj, nie tłumaczcie się tym, że obawiacie się straty pieniędzy, bo sprawa tak czy siak jest do wygrania szczególnie gdyby było wielu świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie czytales swoich wypowiedzi w tym temacie :)

 

Juz zrezygnowales? Naprawde, masz numer konta, na ktore przelales pieniadze, masz numer faksu, na ktory wysylales skany, masz nawet sfalszowane maile... Czego Ci potrzeba jeszcze?

 

Poza tym wyjasnij sprawe z Hetznerem, bo bedziesz mial potem problemy.

 

 

czytaj ze zrozumieniem kolego

to bys wiedzial ze nikomu zadnych pieniedzy nie przelałem !

 

nie mam zadnego nr. konta

w ogole prosze sie juz nie wypowiadac w tym temacie

nie znacie sprawy a piszecie co wam na jezyk przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Heh skąd ja wiedziałem, że pokrzyczysz a skończysz tak jak zrobiłeś :)

 

Kolejny temat do kosza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj ze zrozumieniem kolego

to bys wiedzial ze nikomu zadnych pieniedzy nie przelałem !

 

nie mam zadnego nr. konta

Fakt, to byl TrustSEO. Moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poinformowalem hentzer o tym incydencie i odrazu strona coico.pl przestala dzialac tak jak by ją zablokowali...

omg to dlatego nie moglem sie polaczyc z dedykiem. TiK zaproponowal mi 300zl na 6 mies .... Za postawienie pewnego procesu.... Naszczescie nie przelalem kasy :)

 

BTW ta coico.pl nalezy do Ryzego. Dokladnie Bogdan Ryzy. Nawet wiem kto wymyslil ta domene. Jego zona. ;]

 

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW ta coico.pl nalezy do Ryzego. Dokladnie Bogdan Ryzy. Nawet wiem kto wymyslil ta domene. Jego zona. ;]

 

Ryzy == Rusel

 

Osobiście podziwiam chłopaka za głupotę. Legalnie zarobiłby kilka razy więcej, ponieważ z tego co słyszałem był dobrze zapowiadającym się administratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ z tego co słyszałem był dobrze zapowiadającym się administratorem.

ja sie z nim kiedys spotkalem w Wawie przy okazji jakiejs konferencji. Tak samo z bellafrontem;) Tez odnioslem wrazenie ze koles jest ok i ma duza wiedze. Ale coz- widocznie brakowalo mu wrazen i teraz wyczynia co wyczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×