Skocz do zawartości
jarek

Błędy Na Forum :p

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Dzięki za informację. Postaram się to naprawić w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko :D

 

Przez chwilę nie wiedziałem ocb :) Może jakieś opcje samemu można blokować ... Ale po sprawdzałem na innych profilach i to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem :/. Średnio co 5-10 sekund wylogowywuje mnie z forum. Dzieje się tak na każdej przeglądarce, pomaga tylko wchodzenie przez proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS, nie mam bana - przeciez moge pisac odpowiedzi... To jest jakis blad javy... jak klikam edytuj/nowy temat to przez chwile widze pole "tresc" a pozniej jest jakby nieedytowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Firefoxa używamy od początków forum i nie ma z nim problemów. Więc niestety coś na Twoim komputerze.

 

webh.pl niestety nie umiem pomóc. Może gdzieś cookies blokujesz? Może twój dostawca internetu? Niestety nie umiem tego określić.

 

Żeby naprawić błąd muszę go odtworzyć i tutaj musicie mi pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też powiem że używam only ff na dwóch kompach ... i nie mam takich problemów jak wy.. ;) jedynie to co podałem w screenie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem :/. Średnio co 5-10 sekund wylogowywuje mnie z forum. Dzieje się tak na każdej przeglądarce, pomaga tylko wchodzenie przez proxy
BOSS, nie mam bana - przeciez moge pisac odpowiedzi... To jest jakis blad javy... jak klikam edytuj/nowy temat to przez chwile widze pole "tresc" a pozniej jest jakby nieedytowalne.

Wyczyśćcie cache przeglądarki i wszystkie pliki tymczasowe. Podejrzewam, że to przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

Co do mojego problemu to się wszystko wyjaśniło. Mój operator ma właśnie z tym problem. Ostatnio cała się była przebudowywana. Operator ma do dyspozycji 4 łącza i cały ruch rozpatrywuje według obciązenia danego z nich np. TP_1 jest mniej obciazony niz tktelekom1 w takim wypadku moję żadanie przekazane jest na łącze TP_1 dlatego też za każdym odswieżeniem(no prawie każdym) jestem widoczny pod innym adresem ip ;/ Teraz na wszym forum siedzę cały czas jako Gość a jak chce coś napisać tak jak robie to np. teraz to wchodze przez proxy które sobie postawiłem u siebie na serwerku :P (proxy na cgi :) ).

 

 

 

Pozdrawiam

Kamil K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Hi!

 

Co do mojego problemu to się wszystko wyjaśniło. Mój operator ma właśnie z tym problem. Ostatnio cała się była przebudowywana. Operator ma do dyspozycji 4 łącza i cały ruch rozpatrywuje według obciązenia danego z nich np. TP_1 jest mniej obciazony niz tktelekom1 w takim wypadku moję żadanie przekazane jest na łącze TP_1 dlatego też za każdym odswieżeniem(no prawie każdym) jestem widoczny pod innym adresem ip ;/ Teraz na wszym forum siedzę cały czas jako Gość a jak chce coś napisać tak jak robie to np. teraz to wchodze przez proxy które sobie postawiłem u siebie na serwerku :P (proxy na cgi :) ).

Pozdrawiam

Kamil K.

 

To by się zgadzało, forum ma ustawione sprawdzanie ip osób zalogowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :P Bartek słuchaj nie da się tego w jakikolwiek sposób wyłączyć choćby na moim koncie? Pisanie wiadomości jak i same przeglądanie forum jest strasznie męczące przez proxy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Mam, czas na serwerze znowu się popsuł

 

 

wht:~# date

śro gru 19 22:16:06 CET 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×