Skocz do zawartości
kosset

Miejsce Na Blog Oraz Dostep Do Shella

Polecane posty

Witam,

 

Czy mozecie polecic jakis hosting, spelniajacy nastepujace wymagania:PHP5,perl,postgre,cron,ssh? Im taniej tym lepiej;]. Strona raczej hobbistyczna, wiec bardziej intersuje mnie wlasnie cena, niz dostepnosc 99,9%.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak serwer to:

neteasy.pl (masz zniżkę 25%)

prohost.pl (serwery w PL)

insane.pl (na forum masz też gdzieś konta promocyjne)

 

Na neteasy i prohost mam WP to mogę śmiało polecić bo działa bardzo szybko i sprawnie. Jak insane to tylko te konta z klasy biznes.

 

Jeśli chodzi o blogi to odradzam coś dalej niż DE. Próbowałem się męczyć z blogiem na dreamhost ale to była istna masakra. Na łączu 3Mbit WP chodził mi porównywalnie z prędkością do modemu ;) Jednak WP to wymagający skrypt i najlepiej dla niego to niskie pingi i niskie loady maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozecie polecic jakis hosting, spelniajacy nastepujace wymagania:PHP5,perl,postgre,cron,ssh? Im taniej tym lepiej;]. Strona raczej hobbistyczna, wiec bardziej intersuje mnie wlasnie cena, niz dostepnosc 99,9%.

Zapraszam do nas, mamy akurat promocję na serwery z linii Biznes. Najtańszy z ssh już za 39 zł + VAT rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boss on coś chciał z ssh to co mu polecasz neteasy i prohost ;p

Ludzie często chcą tego czego nie potrzebują ;) Zależy kto ma jaki priorytet, co ważniejsze czy aby WP szybko chodził czy żeby miał ssh a reszta to drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoj blog trzymam na insane (wlasciwie teraz juz beda 2 blogi).

mielismy co prawda kilka spiec ale generalnie insane jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×