Skocz do zawartości
michal1-1991

Tanie Serwery Na Pliki, Nielimitowany Transfer

Polecane posty

Jest jeszcze program którego niektórzy nie potrafią nie włączyć... A nie istnieje internetowy odpowiednik takiego programu.
Jezeli myslisz o programie na w to zastanow sie jeszcze z 10x zanim zaczniesz w ten projekt inwestowac :)

 

Waszym dylematem jest "co jak nie zapłacę". Otóż jestem zdecydowany zrobić wszystko co możliwe, aby być w pełni wypłacalnym.
No to weksel in-blanco i po klopocie. Wiekszosc inwestorow nie bedzie miala problemu z pozyczeniem Ci kilkunastu tysiecy pod taki zastaw.

 

mam jeszcze serwis eVortal.pl za którego myślę że mógłbym otrzymać jakieś większe pieniądze. Pracuję nad nim od dawna, jest dla mnie jak dziecko, ale nowy projekt jest dla mnie najważniejszy w chwili obecnej i nie zawahałbym się w ostateczności nawet go sprzedać.
Zebys sie czasem nie zdziwil... (vide: partype.pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze, nie podawaj jako przykladu naszej-klasy, bo:

1) To nie jest ani pomysl nowy, ani unikalny (vide: reunion),

2) Jest to projekt na zaliczenie (sorry, ale inaczej tego nie moge nazwac :)), ktory calkiem przypadkiem stal sie mega popularny. Watpie, aby Maciej przygotowywal wczesniej jakis biznes plan. Zreszta widac to po tym jak dziala caly serwis (a raczej... po tym jak dzialac probuje :D)

 

 

Przeciez nie napisalem ze jest to jakis mega odkrywczy koncept, wiec nie widze powodu dlaczego tu nie wspominac akurat tego przykladu. Przyjal sie zarabiscie jako pomysl sam w sobie, nie wnikajac czy ma swoje pierwowzory na swiecie - bo ma.

Nie ma znaczenia czy to na zaliczenie czy tez nie - istotne jest w tym watku to ze generuje sakramencki ruch, ktorego zycze autorowi 1 posta. I nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weksel in-blanco i po klopocie. Wiekszosc inwestorow nie bedzie miala problemu z pozyczeniem Ci kilkunastu tysiecy pod taki zastaw.
nom

juz widze jak wszyscy daja kase osobie niepelnoletniej ktora daje weksle in-blanco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pomysł na biznes ma:

Pomysł na biznes plan mam prosty...

1. stworzyć ten serwis

2. rozesłać informacje prasowe do największych polskich i angielskich serwisów

3. patrzeć na statystyki oglądalności i raporty Google AdSense

No to weksel in-blanco i po klopocie. Wiekszosc inwestorow nie bedzie miala problemu z pozyczeniem Ci kilkunastu tysiecy pod taki zastaw.P

znajdzie frajera który podpisze weksel z osobą nieletnią i biznes gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom

juz widze jak wszyscy daja kase osobie niepelnoletniej ktora daje weksle in-blanco...

Ups... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×