Skocz do zawartości
T

Leaseweb I Torrenty

Polecane posty

jak juz tyle ot to moze jeszcze moje 2 słowa.

 

darmowe programy od microsoftu to bzdura, ponieważ z tego co wiem aby szkoła uczestniczyła w programie musi wpłacić XXX $ a więc defakto szkoła płaci za to oprogramowanie...

 

( no chyba że mnie prof wprowadził w błąd ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - szkoła/uczelnia musi mieć podpisaną umowę z Microsoft, aby móc korzystać z ich oprogramowania.

Ale już student nie musi płacić.

 

Z tego co wiem, to nie ma tak łatwo "ankeita, formularz" i masz free dostęp. Trzeba być studentem tej uczelni. A w momencie, jak już kończysz edukacje, to niby dalej masz konto w MSDN AA, ale już praktycznie ściągasz nie legalnie... - taki jest wymóg z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie troche offtopujemy ale co tam ;)

 

Uczelnia płaci za oprogramowanie pobrane przez studentów.

 

W programie MSDNAA nie uczestniczy cała uczelnia, tylko pojedyncze wydziały (matematyczne, informatyczne itp)

Oprogramowanie w MSDNAA jest wszędzie takie same, ale nie zawsze jest ono dostępne bezpośrednio w ELMS (system dystrybucji oprogramowania) i czasami potrzebny jest kontakt z kimś z uczelni.

 

Soft jest darmowy, ale nie można go używać do celów komercyjnych.

Soft można używac dożywotnio, ale po skończonych studiach nie wolno go aktualizować (chodzi o upgrade'y a nie updaty).

 

Wszystko o MSDNAA można znaleźć tutaj http://www.e-academy.com/IT_MSDNAA_main.cfm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehmm... to dla mnie logiczne że microsoft nic nie da za free, ktoś myślał inaczej? Nawet ściągniecie weryfikacji legalnego systemu z IE 7 - dzięki temu zwiększyli popularność swojej przeglądarki.

 

/Ps - Może to ktoś rozdzieli na 2 tematy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co jak tu się skończyło? Leaseweb odwołało się i wygrała czy co? Bo coś ucichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×