Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MeTeo

Najtańsze Domeny

Polecane posty

Witam.

 

Widziałem chyba na tym forum podobny wątek niedawno, ale teraz nie mogę znaleźć. Poza tym moja prośba ma trochę inny charakter.

 

Poszukuję oferty na jak najtańsza domenę .pl. W nazwa.pl jest za 9.90 ale tylko dla firm... dla osób prywatnych za 45 zł (nie rozumiem takiej polityki ale mniejsza z tym). Najtańszą znalazłem chyba w az.pl (39 zł - bez vat). Prosiłbym, jeśli ktoś zna, o podanie tańszych ofert lub jak ma jakieś zniżki na domeny to proszę o kontakt. Szukam domeny .pl tańszej niż 39 zł (bez vatu).

 

Z góry dziękuj,e i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[tu byla nazwa 'pseudo firmy z bialoruskim regulaminem' :D] - 9.77PLN / 0.05PLN (IDN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam domeny .pl tańszej niż 39 zł (bez vatu).

W tej cenie to raczej tylko w promocji. A za następny zapłacisz znacznie więcej, niz jakbys kupił na 2 lata w "normalnych cenach".

Radzę czytać dokładnie regulamin w takich promocjach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję domeny na rok (aktualnie). Później mamy nadzieję znaleźć sponsora, ew. czerpać fundusze na to ze strony. Wiem jak to działa więc szukam takowych promocji ;D

 

Co jest takiego złego w domeny.pl? Nie będę potrzebował raczej supportu. Tylko założyć, przekierować dns'y i żeby działała :) Ma jakieś ograniczenia?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mi podpadłeś :/ Wrogowi nawet nie polecam tej pseudo firmy z białoruskim regulaminem :/
Kupowanie domen w takich pseudo-promocjach to proszenie sie samemu o klopoty... Chcial najtansza to mu podalem. Nigdzie nie napisalem, ze to dobra firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A by kupił i by miał niewesoło.
Chcial najtaniej to musi sie liczyc z konswkwencjami :)

 

Pomyśl, że niektórzy sugerują się opiniami na wht :)
E... Serio? A ja myslalem, ze my tak sobie tutaj tylko teoretyzujemy :)

 

btw: Zeby nikt sie w przyszlosci nie sugerowal to wyedytowalem poprzedniego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co wiem to na firmę trzeba podawać rzeczy typu regon itp. Domena nie jest na firmę a serwis. W domeny.pl cena domeny .pl dla osoby prywatnej wynosi 49 zł czyli jeszcze drożej niż w az.pl. Na ovh.pl nie wychodzi najtaniej.

 

Niech przedłużenie będzie kosztować te 100 zł. Na razie nie wiemy czy wszystko wypali. Jak wypali to fundusze zarobimy na stronie, a jak nie to wszystko się skończy, dlatego zależy mi na jakiejś promocji. A może ktoś ma jakiś rabat...

 

Zależy mi trochę na czasie... Chodzi mi o tanią domenę na osobę prywatną a nie Firmę.

 

P.S Jakie są wymogi na firmę? Ile za sam fakt, że serwis nią by był płacę? I co zrobić by się stał?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie w tym momencie nie interesuje przedłużenie czy 2 lata. Chcę jak najtańszej domeny w promocji na 1 rok. Później się będę martwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przedłużyć, albo słono zapłacić za to, że chcesz się wyprowadzić.

 

 

*słono zapłacić, tzn. równowartość przedłużenia domeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cóż, teraz taniej możesz co najwyżej zakupić domenę .pl IDN (z polskimi znakami). Jeśli zależy ci na taniej rejestracji zwykłej domeny proponuję poczekać do stycznia.

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×