Skocz do zawartości
Nex@pl

[wirtualne]prośba O Pomoc W Znalezieniu Hostingu

Polecane posty

Witam, walnę prosto z mostu :D

 

Wymagania:

- Minimum 1GB przestrzeni - może być współdzielona między wszystkie usługi (poczta, mysql, shell czy inne)

- Minimum na początek to 20GB transferu miesięcznego, ale im więcej tym lepiej

- Cpanel, ew. coś podobnego, musi być phpmyadmin, mozliwość ściągania backupów i ich tworzenia. Webmail, i inne takie standardowe pierdółki :)

- Kilka baz MySQL, min. 2 :)

- Szykie łącze, a mianowcie download z serwera im szybciej tym lepiej - serwis posiada trochę grafik, i na 30kB/s (kilobajtów) zbyt długo się ładuje. (oczywiście będzie to zmienione, ale nie zmienia to faktu, że jezeli można szybciej to chyba warto :) ). upload na serwer to myślę, że nawet 60kB/s (kilobajtów) wystarczy.

- oczywiście w miarę bezawaryjny oraz serwer umiejscowiony w Polsce, choć niekoniecznie musi to być ten kraj miodem płynący :)

 

na razie to chyba tyle... ew. jak sobie coś przypomnę to dodam.

 

Kryteria cenowe to max 300zł za rok. Chcę zapłącić z góry za rok, więc jak są jakieś rabaty, etc. to lepiej :)

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować u nas. Oferta ze stopki, jeszcze kilka pakietów zostało, w tym tygodniu przenieśliśmy się ostatecznie do Polski. 14 dni darmowego testu obowiązuje każdego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... tylko zastanawia mnie fakt ładowania się strony neteasy.pl :D Troszkę wolno, no i nie mają za bardzo cpanela, a niestety, od paru lat tylko jego używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja serwer musze kupić teraz - na starym brakuje mi już miejsca i transferu na jeden z serwisów www. Taka zabawa z przenoszeniem 200mb w tę i z powrotem trochę upierdliwa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może plan medium albo platinium u nas? Cpanel i do około 300zł. Hosting w Polsce.

 

www.prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Minimum 1GB przestrzeni - może być współdzielona między wszystkie usługi (poczta, mysql, shell czy inne)

- Minimum na początek to 20GB transferu miesięcznego, ale im więcej tym lepiej

Zapraszam do nas, powyższe wymagania spełnia linia serwerów Biznes, np.:

 

- Biznes Mini z 3 GB powierzchni i 33 GB miesięcznego transferu za jedyne 99 zł + VAT rocznie

- Biznes z 6 GB powierzchni i 66 GB miesięcznego transferu za jedyne 199 zł + VAT rocznie (z opcją płatności nawet co miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam do skorzystania z oferty webh.pl

 

Największy pakiet spełnia Pana wymagania, jego cena to 350zł rocznie lecz po użyciu kodu rabatowego cena ta wynosi 297,5zł.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Kozak Kamil

webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja serwer musze kupić teraz - na starym brakuje mi już miejsca i transferu na jeden z serwisów www. Taka zabawa z przenoszeniem 200mb w tę i z powrotem trochę upierdliwa jest :D

A to nie Ty będziesz przenosił :) Jak uruchomią serwerownię to konta automatycznie przeniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×