Skocz do zawartości
Czoobek

Domeny .fm

Polecane posty

Witajcie

 

Przymierzam sie do kupna domeny .fm. Czy natknęliscie się gdzies w sieci na firme sprzedajaca domeny za mniej niz 70 dolcow? Sposrod kilku wylowilem najmniejsza oplate $69.95/yr w maddogdomains.

Bede wdzieczny za help :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja się spotkałem. Czasem szperam po 'egzotycznych' końcówkach, i trafiłem na domeny.pl. Najciekawszy był mail jaki dostałem '...tak oczywiście rejestrujemy domeny fm i dodajemy do tego jedną domenę za pół ceny jeżeli zdecyduje się Pan na naszą promocję [chyba wymyśloną na 'biegu'].

Kwota 110zł + regulaminowe zobowiązanie na trzy lata do przedłużenia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110zł za rejestrację a w cenniku czytamy:

*.fm 399.99 PLN

Tak czytamy w cenniku, inaczej widac czytają się ONI przy 'ich promocji' dla zainteresowanego. Hmm.. ciekawe czy tak jest w każdej firmie że można się pokłócic, czy wynegocjowac na wstępie cenę rejestracji; przedłużenia. Ja tam nie negocjowałem [bo nie umiem], dostałem to na 'dzień dobry'... ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum reklamował się kiedyś jakiś serwis poświęcony takim domenom, chyba domenynarodowe.pl czy jakoś tak - zerknij sobie tam na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domeny.pl byle dalej od nich, o zgrozo.

domenynarodowe owszem maja ale bodaj ponad 350 zl, wciaz maddog prowadzi. BTW macie tam jakas domene? Firma ok? (nie szukalem na forum, sorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam maddogdomains.. support, panel, szybkość.. dla mnie bomba.. heh no i ceny spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze 100 domen masz seanse zjechać im pozycję w top100 chyba żę to są same globalne ;) Jesli klient dostaje mozliwosc zainstalowania 100 domen to nie ma co sie dziwić ze z tego korzysta. Inna kwestia jak to dociąża serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×