Skocz do zawartości

Polecane posty

Progreso było dobre...jeszcze parę miesięcy temu. Teraz często można spotkać się z ostrymi "zamułami" na serwerach. Hostuję tam swoje forum (nie jest duże, a wręcz małe), a często na przeładowanie strony czekam 15 sekund. Zwłaszcza w porach wieczornych. A szkoda, bo jeszcze nie tak dawno temu słyszałem wiele pozytywnych opinii o Was, mało tego sam polecałem znajomym.

Obsłudze zarzucić nic nie można, ale Panowie ; -) Nie okłamujmy się niektóre serwerki to zapchane graty, które aż proszą się o odciążenie.

 

pozdr.

 

graty nie graty

od jakiegos czasu jestem na p23 i faktycznie czasem sie przytyka

nie jest tak zle jak bylo na p8 ale nie jest az tak dobrze jak by sie chcialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×