Skocz do zawartości
breja

Warez P2p Serwery I Serwerownie

Polecane posty

Chcialbym poruszyc temat p2p itp posiadam zakupionego dedyka na nim stoi forum na forum ludzie zamieszczaja linki ed2k, linki do rapida i innych tego typu stron.

No i teraz tak jakas agencja fonograficzna jedzie i ora google jakims skryptem wyszukujacym gdzie sa kombinacje slow emule ed2k + nazwa wykonawcy i przesyla do serwerowni pismo automatem ze na takiej domeni jest a taki warez. I co robi serwerownia? wyciaga wtycznie (poprzednio mi tak zrobiono) lub tak jak dzis dostaje 24h na zamkniecie forum.

 

NIE HOSTUJE ZADNYCH pliow nawet fotki sa podlinkowywane moim zdaniem nie lamie zadnych praw autorskich czy moja serwerownia leci sobie w kulki czy to jest norma gdzie mam sie przeneisc zeby serwerownia mi glowy nie zawracala niech dadza namiary na mnie i niech ta agencja prawna wytacza mi procesy jak sa tacy dobrzy a nie rozsylaja spam do serwerowni ktora robi odrazu w gacie.

 

Jak zalatwiac tego typu sprawy z serwerownia? i udowadniac ze nie lamie praw autorskich jak to oni pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tanie "budzetowe" serwerownie, pewnie nie chca brac na siebie dodatkowe problemy ( wystepowania w charakterze swiadka itp itd. po co im klopoty za te "grosze"?

 

przenies sie do PL, wez kolokacje najlepiej z laczem od duzego operatora i masz problem z glowy, sam bedziesz za wszystko odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj serwerowni w kraju gdzie prawo nie są tak restrykcyjne w temacie piractwa. W Niemczech nawet za linki "wyłączają" serwer jeśli mają skargę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE HOSTUJE ZADNYCH pliow nawet fotki sa podlinkowywane moim zdaniem nie lamie zadnych praw autorskich

Linkowanie / promowanie do pirackich materiałów też jest zaliczane do piractwa (można by to nazwać pewnego rodzaju współudziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym poruszyc temat p2p itp posiadam zakupionego dedyka na nim stoi forum na forum ludzie zamieszczaja linki ed2k, linki do rapida i innych tego typu stron.

No i teraz tak jakas agencja fonograficzna jedzie i ora google jakims skryptem wyszukujacym gdzie sa kombinacje slow emule ed2k + nazwa wykonawcy i przesyla do serwerowni pismo automatem ze na takiej domeni jest a taki warez. I co robi serwerownia? wyciaga wtycznie (poprzednio mi tak zrobiono) lub tak jak dzis dostaje 24h na zamkniecie forum.

W wielu krajach samo linkowanie jest zabronione, a operator który nie reaguje na zgłoszenia staje się współwinny. W Polsce prawo jest pod tym względem stosunkowo mało restrykcyjne, zupełnie inaczej jest np. w Niemczech. Ponadto przede wszystkim obowiązuje Cię umowa z daną serwerownią, w której napewno są tego rodzaju zapisy.

 

NIE HOSTUJE ZADNYCH pliow nawet fotki sa podlinkowywane moim zdaniem nie lamie zadnych praw autorskich czy moja serwerownia leci sobie w kulki czy to jest norma gdzie mam sie przeneisc zeby serwerownia mi glowy nie zawracala niech dadza namiary na mnie i niech ta agencja prawna wytacza mi procesy jak sa tacy dobrzy a nie rozsylaja spam do serwerowni ktora robi odrazu w gacie.

Proponuję przestać zajmować się głupotami (warezem), napewno pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Kanadzie p2p jest dozwolone.

w Rosji

w Rumunii

w Luxemburgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba w Malezji ;p

Tak w Malezji też ;) tylko ceny są tam b. wysokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kanadzie p2p jest dozwolone.

w Rosji

w Rumunii

w Luxemburgu

 

Czy znasz może jakieś serwerownie w Luxermburgu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HI

 

Strato.de nie robi problemu z p2p nie wiem jak jest z warezem.

Polecam Kanade.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanada = wysoki ping = dłuższy czas dostępu.

To już lepiej Rosja/Rumunia/Luxemburg .

Z czego najbardziej cywilizowanie będzie jak sądzę w Luxemburgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

p2p w kanadzie jest zabranione, mam kolezanke w CA i RIAA trzpali im chałupy w poszukiwaniu pirackich plyt, wiec z serwerami pewnie to samo jest ;]

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coico.pl polecam. Serwery niemczech. Tylko nie wiem dlaczego teraz nie dziala stronka ich ;/

Wspieraja torrent czyli p2p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×