Skocz do zawartości
MeTeo

Serwer Pod Serwis - Szukam Ofert

Polecane posty

Witam.

 

Przejrzałem już sporo ofert różnych hostingowców. Te najpopularniejsze i te mniej. Szukam serwera na start. Wraz z znajomym otwieramy serwis i chcemy zobaczyć jak nam to wyjdzie. Okres wynajmu to jeśli nie przekroczy 70-80 zł (maksymalnie, preferujemy niżej) to na rok. Jeśli pół roku to do 60 zł z tą uwagą, żeby przedłużenie ważności nie było 3 razy droższe... Nie mam zamiaru co pół roku robić przeprowadzki na inne promocje bo to się mija z celem... Czego oczekuję:

 

- Miejsce: min. 1-2 gb (im więcej tym lepiej)

- transfer: 15-20 gb miesięcznie (taki standard) z możliwością zwiększenia (w racjonalnych cenach)

- Php, MySQL... baz dobrze widziane nieograniczone bo właściwie to raczej firmie nie przeszkadza bo to w mój transfer i miejsce jest wliczone

- Baza może być w ramach miejsca. Maile również ale tu jest ważna wielkość konta...

- Ilość domen, subdomen, maili, ftp - bez ograniczeń lub wysokie limity (głownie maile, subdomeny i ftp)

- Panel obsługi serwera typu cpanel (to też chyba standard)

 

No i jak wyżej pisałem to cena... Ciągle myślę nad gumisstudio.com ... Lecz nie chciałbym później by było, że hosting upadł a wraz z tym mój serwis... Szukam pewnych ofert.

 

Jak ktoś jest zainteresowany to może być również sponsor lecz z tą uwagą, że własny serwer lub konto na resselu dużej pojemności :)

Jednak wolelibyśmy sami wykupić (jednak ta świadomość) i potem sami czerpać zysk z reklam :)

 

Wiem, że są tu przedstawiciele firm hostingowych i ktoś przedstawi mi korzystne dla mnie i dla państwa ofertę

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obniżyć wymagania, zwiększyć budżet.. i coś solidnego się znajdzie.. w innym wypadku co dwa miesiące będzie marudzenie heh

 

chociaż.. 60zł za pół roku.. hmm.. masternet jakiś, czy prohost, albo insane.. to może być jakieś budżetowe wyjście, które będzie dobrze działać...

sorry, jeśli kogoś uraziłem, ale ja mam shizkę już, że jak coś jest tańsze niż 400zł rocznie, to jest nie bardzo dobre : ) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jaki budżet?

Przeczytaj początek postu :)

Dokładnie, zainwestuj trochę więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sorki, ostatnio strasznie zaspany jestem:/

 

MeTeo myślę że u nas coś znajdziesz: webh.pl oczywiście możliwość płatności miesięcznych :). Zapraszam do darmowego testu.

 

 

 

Pozdrawiam

Kozak K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeTeo myślę że u nas coś znajdziesz: webh.pl oczywiście możliwość płatności miesięcznych :). Zapraszam do darmowego testu.
Niby gdzie? Bo Wasza oferta ma sie nijak do tego czego szuka MeTeo...

 

No ale wazne, zeby pospamowac, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p, MeTeo mówi o koncie do maksymalnie 80zł rocznie. U nas Serwer www Standard po użyciu kodu rabatowego : 15% otrzyma za 85zł rocznie :)

 

 

Pozdrawiam

K. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Czy 60 zł za pół roku to tak mało? Az.pl ma podobną ofertę... tylko szukam czegoś jeszcze innego :) Do porównań... nazwa.pl ma teraz super ofertę ale przedłużenie 300 zł więc odpada :) To ma być na start, bo nie wiem jak wszystko wypali. Nie uważam iż mam tak wygórowane wymagania... transfer może być niższy ale żebym później mógł dość tanio go zwiększyć, a nie tak jak mi jakaś firma (nie podam rzecz jasna nazwy) napisała - 1gb więcej to 10 zł... chodzi oczywiście na ten miesiąc o zwiększenie... Możemy również podjąć współpracę z jakąś firmą hostingową. Logo na stronie głównej i zjechanie trochę z ceną... Taka możliwość jest również mile widziana :)

 

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi i czekam na kolejne konkretne oferty :)

 

ozdrawiam

 

EDIT: Z oferty WEBH.pl ew. standard ale jak pisałem 80 zł to max. że lepiej trzymać się ceny 60 zł... wolelibyśmy już płacić za pół roku i dać te 60 zł niż na raz wydać 80-90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

w webh.pl ma Pan możliwość wyboru za jaki okres Pan płaci: miesiąc, kwartał, pół roku oraz rok. Oczywiście kod rabatowy umożliwia skorzystania z dowolnego okresu. Jak chce Pan poznać więcej informacji to zapraszam na poczta@webh.pl aby nie wprowadzać w tym temacie niepotrzebnego zamieszania :)

 

 

 

Pozdrawiam

K. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Meteo.. ale AZ to ścierwo, nie hosting.. weź nazwa.pl na pół roku i zobaczysz, czy się uda... a co do ewentualnego sponsoringu, to chyba będzie ciężko znaleźć sensowną firmę, która zasponsoruje raczkujący serwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co mi da, że wezmę nazwa.pl jak po pół roku muszę albo przedłużyć (marne szanse przy kwocie 300 zł) albo iść na inny serwer... O az.pl słyszałem wiele dobrego teraz pierwszy raz spotykam się z krytyką... Do jutra na pewno nie złożę zamówienia tak więc też odpada... Na razie raczej szukam hostingu do 60 zł za pół roku... i później z porównywalną ceną przedłużenia...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra na pewno nie złożę zamówienia tak więc też odpada...

 

Dlaczego nie ? 14 dni testu + 7 dni na opłacenie.

 

i później z porównywalną ceną przedłużenia...

Cena jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Meteo to mało słyszałeś o AZ.... poniżej z host-trackera raport.. ciągle padają im DNSy...

 

Total uptime:76.05% Downtime:12 day(s) 1 hour(s)

Weekly uptime:66.83% Downtime:2 day(s) 1 hour(s)

Day 2007-10-28 Uptime:46.45% Downtime:12 hour(s) 51 min(s)

Day 2007-10-26 Uptime:54.16% Downtime:11 hour(s) 7 sec(s)

Day 2007-10-25 Uptime:67.43% Downtime:7 hour(s) 48 min(s)

Day 2007-10-24 Uptime:84.56% Downtime:4 hour(s) 6 min(s)

Day 2007-10-23 Uptime:94.54% Downtime:1 hour(s) 31 min(s)

Day 2007-10-22 Uptime:46.48% Downtime:12 hour(s) 19 min(s)

 

do tego prawie zero supportu... i masz obraz AZ.. niestety nie mogę publicznie podać o jakie konto chodzi, bo to mój pracodawca.. heh

(oczywiście strona już przeniesiona, ale monitoruję z ciekawości uptime)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Miejsce: min. 1-2 gb (im więcej tym lepiej)

- transfer: 15-20 gb miesięcznie (taki standard) z możliwością zwiększenia (w racjonalnych cenach)

- Php, MySQL... baz dobrze widziane nieograniczone bo właściwie to raczej firmie nie przeszkadza bo to w mój transfer i miejsce jest wliczone

- Baza może być w ramach miejsca. Maile również ale tu jest ważna wielkość konta...

- Ilość domen, subdomen, maili, ftp - bez ograniczeń lub wysokie limity (głownie maile, subdomeny i ftp)

- Panel obsługi serwera typu cpanel (to też chyba standard)

U nas jest 2 GB/22 GB za 59 zł rocznie + VAT (71 zł 98 gr z VAT) aktualnie w promocji. Szczegóły tutaj. Promocyjny serwer można testować przed kupnem za darmo przez tydzień. Po roku można przejść na jeden z pakietów z regularnej oferty (troszke drożej ale i lepsze parametry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×