Skocz do zawartości
tryme

[szukam] Doświadczonego Administratora Do Serwera Dedykowanego

Polecane posty

Witam Serdecznie,

 

Poszukuję doświadczonej osoby, która pomogłaby mi z pracami na serwerze z Ubuntu. W chwili obecnej zależy mi przede wszystkim na:

 

1) instalacji Lighttpd oraz jego odpowiedniej konfiguracji oraz optymalizacji,

 

2) instalacji PHP5 wraz z XCache,

 

3) poprawnego skonfigurowania Postfixa, w tym wycięcie spamu,

 

4) stworzenie podstawowego firewalla.

 

Oferta ta skierowana jest dla ludzi z Wrocławia, ponieważ ze względów bezpieczeństwa, chciałbym aby osoba podejmująca się ww. zadania logowała się na serwer w moim towarzystwie (u mnie w domu lub w dowolnym miejscu z mojego laptopa) :)

 

Mile widziana FV.

 

Propozycje proszę przesyłać przez PM.

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta ta skierowana jest dla ludzi z Wrocławia, ponieważ ze względów bezpieczeństwa, chciałbym aby osoba podejmująca się ww. zadania logowała się na serwer w moim towarzystwie (u mnie w domu lub w dowolnym miejscu z mojego laptopa) biggrin.gif

 

W takim razie nie sądzę abyś tu kogoś znalazł, chyba, że zapłacisz naprawdę konkretne pieniądze.

Coby się komuś chciało tyłek ruszyć ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta ta skierowana jest dla ludzi z Wrocławia, ponieważ ze względów bezpieczeństwa, chciałbym aby osoba podejmująca się ww. zadania logowała się na serwer w moim towarzystwie (u mnie w domu lub w dowolnym miejscu z mojego laptopa) :)
Jezeli nie masz naprawde duzego budzetu to zycze Ci powodzenia... :)

 

edit:

sonin mnie juz ubiegl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że zdalny admin robi to ~ 200zł netto to za 100% jego czasu i dojazd zapłacisz ~ 2000zł-3000zł.
...do tego dochodzi jeszcze oplata za brak zaufania :)

 

Nie oszukujmy sie, w wiekszosci zawodow istnieje cos takiego jak etyka zawodowa, ktorej ludzie 'na poziomie' przestrzegaja... Przyklad takiej etyki zawodowej administratorow dostepny jest tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta ta skierowana jest dla ludzi z Wrocławia, ponieważ ze względów bezpieczeństwa, chciałbym aby osoba podejmująca się ww. zadania logowała się na serwer w moim towarzystwie (u mnie w domu lub w dowolnym miejscu z mojego laptopa) :)

Jeśli potrzebujesz admina do skonfigurowania tak prostych rzeczy to uwierz mi, to czy on będzie koło Ciebie czy też nie, nie ma znaczenia. Wystarczy kilka sekund, odpalenie jednego niewinnego skryptu czy wręcz komendy i backdoor gotowy. Przy Tobie nie zrobi nic złego ale później się zaloguje z domu i na spokojnie przy ciepłej herbacie będzie mógł zrobić cokolwiek chce... Pozostaje tylko pytanie - po co miałby to robić? Bo co, shella potrzebuje czy nie ma co robić? Jeśli dogadasz się z poważnym człowiekiem a nie gimnazjalistą to nie masz się raczej co przejmować tą kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×