Skocz do zawartości

Lashus

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

2 obserwujących

O Lashus

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Adrian
 • Nazwisko
  G.
 1. Dziękuję za odpowiedzi. Naturalnie powinno zostać to zrobione po NAT'cie, mój błąd wynikający z niewiedzy. Aczkolwiek pojawia się inny problem - jak mam skonfigurować sieć tak, aby korzystała z innego IP niż IP hosta? Utworzyłem konfigurację zgodnie z : http://pomoc.ovh.pl/Proxmox Punkt "Tworzenie VM w trybie NAT". Co dalej? Z góry dziękuję za dalszą pomoc.
 2. Witam, Staram się skonfigurować proxmoxa przy wykupionym dedyku w soyoustart, aczkolwiek napotkałem pewien problem. Wszystko staram się postawić przy użyciu KVM (nie OpenVZ) Staram się postawić 3 maszyny wirtualne - 2x php z różnymi wersjami (5.3 dla wsparcia bardzo starego skryptu i 5.6 dla najnowszych) oraz osobny vps na bazę danych. Mam wykupiony 1 adres IP - na jednym VMie apache będzie działał na standardowym porcie, na drugim apache na innym porcie (powiedzmy 81) i na jeszcze jednym VPS-ie baza danych. Chciałbym spiąć te 3 VPSy pod tego samego IPka, dlatego pomyślałem o trybie routed. Problem jest następujący - nie mogę z zewnątrz dostać się do vpsa, ani z vpsa spingować świata Pomysłu już mi się kończą, będę wdzięczny za pomoc. Posługuję się tą instrukcją: http://pomoc.ovh.pl/Proxmox dla trybu "routed". Konfiguracja ponizej.
 3. [opinie] IONIC.pl

  Chciałbym powitać wszystkich na forum - jest to mój pierwszy post dlatego pomyślałem, że warto się przywitać. Dzisiaj założylem konto na Ionic.pl, od jutra zacznę testy. Jednakże z tego co widzę to serwer chodzi szybko, kontakt z administracją jest świetny (wcześniej wymieniłem "sporą" ilość maili o różnych porach i zawsze bardzo szybko uzyskałem odpowiedź). Cóż mogę powiedzieć więcej - liczę, że nie będzie żadnych problemów z szybkością działania i niezawodnością w przyszłości
×