Skocz do zawartości

Kwiatekx

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Kwiatekx

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  KwiatNET
 • Imię
  Kuba
 • Nazwisko
  Kwiatkowski

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://turystykastudencka.pl/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 1. Mieliśmy na nowym VPS to samo Mamy jeszcze jednego VPS z 2017 roku i tam wszystko śmiga bardzo ładnie, natomiast na nowym po miesiącu dysk zaczął straszliwie zamulać.
 2. biznes-host leży

  U mnie VPS działa stabilnie od około 21 wczoraj.
 3. biznes-host leży

  VPS próbuje wstawać, działa przez 15 minut po czym znowu się kładzie (biznes-host).
 4. Wirtualny Parlament - wersja testowa

  Witam. parlament24.pl - ruszył Dziękuje wszystkim za przekazane wcześniej opinie. Od czasu wersji testowej zmieniło się sporo, przede wszystkim: - wyleciał pomysł zgłaszania "wirtualnych ustaw", od tej pory głosujemy tylko nad tym co pojawiło się w Sejmie, zostało odrzucone przed głosowaniem bądź pojawiła się jakaś informacja w mediach - kosmetyczne zmiany serwisu - pojawiło się opcja "do zagłosowania" po zalogowaniu - wyświetla się lista ustaw nad którymi użytkownik nie głosował - dodany system tagów do ustaw - integracja z Facebook - i wiele wiele innych. - dodałem na początek kilkanaście ustaw i projektów do przegłosowania przez użytkowników Zapraszam Konta testowe zostały usunięte.
 5. Wirtualny Parlament - wersja testowa

  Ooo siada responsywność jeszcze - strona jest przygotowana pod to, bo korzysta z Bootstrapa, ale nie dopracowałem jeszcze szczegółów aby się wszystko ładnie chowało - ale na pewno będę poprawiał. Z polskimi literami dzięki za info, będę poprawiał.
 6. Wirtualny Parlament - wersja testowa

  Witam. Dziękuję za informacje. 1. Info o ciasteczkach poprawiłem. 2. Na dole info o czasie i pamięci - usunę w wersji produkcyjnej, w wersji testowej zostaje 3. Nad ostylowaniem labeli i porządek z nimi aby się nie rozjeżdżały - pokombinuje. Mam jeszcze do Was pytanie: czy taką stronę należy zgłaszać do GIODO?
 7. Witam. Proszę o opinie na temat testowej wersji mojego serwisu - Wirtualny Parlament. http://parlament24.pl Serwis składa się z trzech części: - ustawy rzeczywiste - ustawy nad którymi pracował sejm, nad nimi głosują użytkownicy po głosowaniu ustalana jest zgodność internautów z Sejmem - ustawy wirtualne - pomysły internautów na ustawy, poddawane pod głosowanie użytkowników - projekty ustaw - pomysły na ustawy, które gdzieś pojawiły się mediach - poddawane są pod głosowania internautów. Każda ustawa posiada na bieżąco wyświetlane statystyki głosowań z podziałem na płeć, województwo, itp. Do każdej ustawy można dopisywać jej potencjalne wady i zalety oraz komentarze. Nad każdą ustawą głosujemy 7 albo 10 dni, po tym czasie głosowanie jest kończone i przedstawiane są wyniki głosowania. Po zalogowaniu pojawia się "tablica" użytkownika, na której widać ustawy którymi jest użytkownik zainteresowany a w których inni użytkownicy dokonali jakiś czynności. Posiada również wygodny system powiadomień emailem - każdy użytkownik wybiera co ile mają być wysyłane emaile oraz co mają zawierać (nowe ustawy, itp). Jest to wersja testowa, w związku z czym: - część rzeczy jeszcze nie działa w 100% - cała treść wpisana podczas testów zostanie usunięta - wrzucona jest tylko jedna ustawa rzeczywista, po testach będzie ich więcej - do poprawki jeszcze zostało: strona główna, dokładniejszy opis serwisu, responsywność (układ elementów) Wykorzystana technologia: - PHP + Code Igniter + kilka bibliotek - jQuery, Bootstrap Serwis rusza za około 7-10 dni w zależności od tego ile jeszcze rzeczy będę przerabiał.
 8. Awaria w Nephax?

  Chyba coś faktycznie im padło. Mam dwa VPSy w hitme i żaden nie odpowiada :/
 9. Witam. Mam problem: potrzebuje przekierować przychodzącą pocztę na serwer do skryptu PHP (w którym to ma być wiadomość obrobiona). W tej chwili zaciągnąłem do tego plik /etc/aliases i wklepałem: "mail: "|/usr/bin/php5-cgi /var/www/mail.php"". Alias "puka" do skryptu - skrypt się wykonuje, jednak na żadnym wejściu nie widzę w skrypcie PHP treści wiadomości. Macie może pomysł jak coś takiego zrealizować? Może jakoś za pomocą procmaila? Jeszcze myślałem, żeby zostawić ten alias, on by odpalał skrypt, w międzyczasie wiadomość by się zapisywała na serwerze w jakieś skrzynce a skrypt by sobie ją po jakimś POP3 pobierał, ale to takie trochę na około :/
 10. [opinie] Hitme.pl

  Heh. Dobrze - łącze jest bardzo dobre. Jednak chciałem powiedzieć, że jest więcej niż dobre. Wcześniej korzystałem z usług home.pl, progreso.pl, OVH, vps4less no i teraz trafiłem na hitme. Według mnie w porównaniu z tych wszystkich firm hitme ma najlepsze łącza.
 11. Gdzie znajde dobry hosting pod joomle 1.5x

  Chyba joomla nie jest specjalnie wymagająca i hosting nie musi spełniać jakiś specjalnych wymagań. Wystarczy PHP + MySQL. Na pewno nie warto bawić się w żadne darmowe hostingi, lepiej na początek złapać jakieś tanie konto w jednej z firm polecanych tutaj.
 12. [opinie] Hitme.pl

  Witam. Od 2 miesięcy mam dwa serwery VPS - jeden budżetowy do celów prywatno/naukowo/testowych oraz drugi produkcyjny w hitme.net.pl. Póki co to złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć - oba serwery śmigają bardzo sprawnie, łącze do internetu jest wprost genialne, bardzo niskie pingi i duża przepustowość. Po pracach konserwacyjnych był problem z kontem budżetowym, ale po wysłaniu zgłoszenia do BOKu serwer został naprawiony w ciągu godziny. Powiem tak: w tej cenie chyba nic lepszego nie ma.
×