Skocz do zawartości

softbeing

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez softbeing

 1. Cześć, Szukam hosting poczty IMAP z możliwością podpięcia własnej domeny. Pojemność min. 5 GB. Jedna skrzynka, jedna domena. Dotychczas miałem w home.pl, ale minął rok i wystawili fakturę na prawie 250 zł. co na jak za jedną skrzynkę mailową jest wg mnie za dużo. Zależy mi na wysokiej dostarczalności maili i szybkości w działaniu. Tymczasowo korzystam z zoho.com, ale strasznie powoli to działa . Co sądzicie o np. https://www.strefa.pl/e-mail/? Budżet - myślę że 100 zł. netto rocznie. Wierzę, że mi coś polecicie Dzięki!
 2. Hosting poczty z własną domeną

  Dzięki za liczne odpowiedzi oraz oferty. Zastanawiam się jednak jak to jest z dostarczalnością maili. Nie znam się za bardzo na tym, ale czy maile wysłane z Waszych serwerów mają zbliżoną dostarczalność co np. maile wysłane z serwerów Interii? Nie chcę nikogo urazić, ale czy maile wysyłane z tak dużej i "starej" firmy nie są lepiej traktowane przez filtry anty spamowe niż wiadomości wysłane z Waszych serwerów?
 3. Hosting poczty z własną domeną

  Żadnych dodatków. Sama poczta. Dziennie do 10-ciu. Odbieram do 30-tu.
 4. Znajdzie się ktoś kto pomoże mi zainstalować certyfikat Standard SSL kupiony w firmie domeny.pl? System to świeży Ubuntu Server z Apache2 na serwerze Kimsufi OVH - zainstalowany kilka dni temu. Proszę o PW z propozycją ile by to mogło kosztować.
 5. [zlecę] instalacje certyfikatu SSL

  do 50 zł.
 6. Czy jeżeli świadczę komuś usługi hostingowe to czy odpowiadam prawnie za to, że na stronie klienta znajdują się zabronione treści przez polskie prawo, np. torrenty?
 7. Pytam bo dostałem anonimowego maila, że pewna strona z mojego serwera zawiera torrenty i że moja firma może ponieść tego konsekwencje. Uważacie że coś z tym zrobić czy dać sobie i klientowi spokój?
 8. Mam serwer dedykowany w OVH i go odsprzedaję innym. Wszystko na firmę, w pełni legalne.
 9. Witam! Jestem właścicielem niedawno powstałej firmy oferującej serwery wirtualne o dobrych parametrach i po bardzo okazyjnych cenach. Prócz zwykłej sprzedaży kont oferujemy również sponsoring hostingowy ciekawych i popularnych serwisów internetowych. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! http://www.blackrhino.pl/ W razie pytań pozostaję do dyspozycji biuro@blackrhino.pl
 10. Szczegóły na: http://allegro.pl/item654995510.html Serdecznie polecam
 11. Witam, prowadzę działalność gospodarczą i chciałbym wskoczyć w rynek hostingu. Myślę, że najprościej to na początek wybrać jakiś dobry serwer dedykowany i na nim zakładać konta klientom. Moje pytanie teraz czy lepiej zamówić serwer w polskiej czy zagranicznej firmie? Drugie pytanie to czy w momencie kiedy mam już serwer dedykowany to czy będę również miał możliwość udostępnienia klientom panelu do zarządzania swoim kontem, np. cPanel? Wiem, że to komercyjne aplikacje, ale np. na OVH nie doszukałem się informacji o tym. Zagraniczna firma taka jak http://www.bodhost.com oferuje różne panele do wyboru za dodatkową opłatą. Dziękuję i pozdrawiam!
×