Skocz do zawartości

rere

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez rere

  1. Heja! Czy mogą wypowiedzieć się osoby, które mają/miały serwery dedykowane w OVH i Hetznerze, ew. w samym Hetznerze: 1. Czy możecie porównać/opisać support w jednej i drugiej firmie? - m.in. ich profesjonalizm i szybkość działania. 2. Jak jest z samą siecią - jej dostępnością (do Polski, USA), awaryjnością? 3. Czy częste są jakieś przerwy w działaniu typu "konserwacja" urządzeń/sieci, przez którą serwery moga być niedostępne. 4. Inne tematy (poza ofertą, bo ta jaka jest każdy widzi) - plusy i minusy każdej z firm. 5. Wszelkie WTF-y z którymi się spotkaliście w czasie współpracy z daną firmą. 6. Polityka blokowania IP/serwerów gdy ktoś nas atakuje (D)DoS.
  2. Trochę mnie przestraszyliście tymi problemami z siecią tudzież awariami w Hetznerze. To są jakieś faktycznie zauważalne problemy, czy jest tego tyle co w innych serwerowniach (chociażby porównywalnie do OVH)? W starych (tak do 2010) postach nt. OVH i Hetznera, ludzie pisali, że Hetzner ma lepszą sieć niż OVH.
  3. Ktoś korzysta obecnie z webtropia.com? Jak to teraz wygląda? Jak z supportem? Jakoś mało opinii o tej firmie Warto kupować? (chodzi o dedyk, zapewne z serii Professional, albo Enterprise)
×