Skocz do zawartości

s_matysik

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O s_matysik

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  SEOMOOD
 • Imię
  Sebastian
 • Nazwisko
  Matysik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://seomood.pl
 • Skype
  s_matysik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Zainteresowania
  SEO

Ostatnio na profilu byli

1175 wyświetleń profilu
 1. hosting pod zaplecze

  Na pewno omijaj szerokim łukiem seo hostingi, zaplecza na nich postawione nie kopią, potwierdzone testami. Polecam dedykowane adres ip ovh lub CloudFlare.
 2. One page a pozycjonowanie

  Pierwsza sprawa - onepage działają w SEO coraz gorzej. Z uwagi na to, że: - coraz ważniejszy staje się podział fraz na osobne podstrony, nawet w przypadku małych branż lokalnych - coraz ważniejszy staje się tzw. topical authority, czyli wypełnienie tematyki w obrębie danej branży przez daną domenę - coraz ciężej rankować jednym urlem na dużą ilość fraz kluczowych - bardzo dużo daje odpowiednie linkowanie wewnętrzne z odpowiedniej struktury strony: onepage to uniemożliwia - słaba dywersyfikacja ruchu: jak poleci strona główna to tracisz cały ruch, jak masz x podstron to rzadko kiedy może zdarzyć się, że wszystkie spadną w tym samym czasie - onepage rankują obecnie dużo gorzej niż jeszcze kilka lat temu Jeśli nie masz dużego budżetu na LinkBuilding to lepiej zrobić to na jednej domenie jeśli jest taka możliwość.
 3. Czy w SEO można mieć szybko super efekty? Oczywiście, że można - jedyny problem to odpowiednio się do tego przygotować. W SEO, jeśli chce się być dobrym, trzeba dużo testować - to chyba fakt oczywisty dla każdego seowca. Dlatego wpadliśmy na pomysł, żeby testować dużo więcej niż zawsze, i to jeszcze testować inaczej niż zwykle. No więc testowaliśmy: całą drugą połowę 2020 roku i cały rok 2021. Jasnym jest, że wiele testów nie wypaliło, kilka miało dziwne wyniki, ale najważniejsze jest to, że kilka testów udało się w 100%. Co ważniejsze powtarzanie tych czynności przynosi zawsze te same wyniki - nadzwyczaj dobre. Co z nich wynika? Jest jeden wspólny wniosek: budowa autorytetu domeny stała się najważniejszym elementem każdej kampanii SEO. Na mityczny autorytet domeny wpływa bardzo dużo czynników. Jednak nie uda się tego zrobić bez prawidłowej budowy struktury strony. Odpowiedniej optymalizacji i strategii fraz kluczowych. Jak to wygląda w praktyce? Oczywiście wszystkiego nie powiemy ale zapraszam do zapoznania się z nowymi osiągnięciami naszej agencji. Przykłady ostatnich wzrostów na domenach które pozycjonujemy: 1. Serwis w branży turystycznej 2. Przykład nowego klienta przejętego po innej agencji seo na koniec roku 2021 3. Serwis w branży rozrywkowej 4. Serwis w branży żeglarskiej Szukasz sprawdzonej Agencji SEO dla swojej strony? Napisz maila biuro@seomood.pl lub zadzwoń +48 736 090 601 Co nas cechuje? CZAS - skutecznie dowozimy szybkie i stabilne wyniki RZETELNOŚĆ - wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem STABILNE POZYCJE - wszystkie nasze metody są na bieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI - stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc. Zapraszam do kontaktu! Dane kontaktowe:tel. +48 736 090 601 e-mail: biuro@seomood.pl Dane firmy:SEOMOOD sp. z o.o. sp.k. Cyfrowa 6 71-441 Szczecin NIP: 8513218429
 4. Blogi o pozycjonowaniu?

  Bardzo dużo aktualnych informacji publikowanych jest tutaj -> seroundtable.com
 5. Przy prawidłowo zoptymalizowanej stronie z odpowiednio przygotowaną strukturą i strategią podstron jesteśmy w stanie dowozić bardzo szybkie i stabilne wyniki. Wykonujemy działania mocno zwiększające autorytet całej domeny, co przekłada się na duże wzrosty pozycji w krótkim okresie czasu. Niestety duża część klientów która do nas przychodzi nie ma odpowiednio przygotowanej strony, stąd też wykonujemy kompleksowe działania przygotowawcze które obejmują: wykonanie pełnego audytu przygotowanie strategii Contentowej opracowanie wszystkich fraz kluczowych przygotowanie skutecznej strategii LinkBuildingowej Przykłady case study szybkich efektów naszej pracy: Frazy ubezpieczenie + duże miasto Kategorie główne w sklepach internetowych: . Efekty jakie robimy na świeżych domenach w ciągu 1-2 miesięcy: 1. Serwis na Polskę Ahrefs: Search Console: 2. Projekt na rynki zagraniczne na bardzo konkurencyjne frazy - suplementy diety Ahrefs: Search Console: Ile trwa pozycjonowanie?W pozycjonowaniu sklepów lub portali internetowych skupiamy się przede wszystkim budowaniu widoczności na dużą liczbę wraz oraz na wzroście ruchu. Efekty wzrostu widoczności oraz ruchu sklepu lub portalu osiągamy po 3-4 miesiącach współpracy. W pierwszym miesiącu wykonujemy audyt, przygotowujemy strategię Contentową i LinkBuildingową. W drugim i kolejnych miesiącach piszemy teksty, które bardzo dobrze rankują i linkujemy według przybranej strategii. Jeśli pozycjonowany sklep lub serwis jest już prawidłowo zoptymalizowany i ma przygotowaną strategię to pierwsze efekty możliwe są już w pierwszym miesiącu współpracy co pokazują wyżej pokazane case study. Jakie są ceny? Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży oraz trudności fraz kluczowych, które są dostosowywane do potrzeb związanych z branżą klienta. Kluczowym czynnikiem, który obecnie decyduje o kosztach oraz o poziomie trudności działań, które należy wykonać, jest wiek domen znajdujących się w top 10 wyszukiwań bezpośrednio powiązanych z daną domeną. W przypadku sklepów i portali staramy się pozycjonować domenę na wszystkie frazy w danej branży co przynosi bardzo dobre efekty. Cena pozycjonowania sklepów i serwisów internetowych zaczyna się u nas od 1800 zł netto miesięcznie. Ostateczna cena zależna jest od ilości tesktów do napisania, wielkości serwisu/sklepu i ilości pracy do wykonania przy nim, kosztów linkowania. Co nas cechuje? CZAS - skutecznie dowozimy szybkie i stabilne wyniki RZETELNOŚĆ - wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem STABILNE POZYCJE - wszystkie nasze metody są na bieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI - stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc. Zapraszam do kontaktu! Dane kontaktowe:tel. +48 736 090 601 e-mail: biuro@seomood.pl Dane firmy:SEOMOOD sp. z o.o. sp.k. Cyfrowa 6 71-441 Szczecin NIP: 8513218429
 6. Linki krótkie czy długie

  Może te 301 nie zostały przeindeksowane przez google bota. Zająłbym się przeindeksowaniem całej struktury sklepu w obecnej formie, przed drastycznymi ruchami.
 7. wpływ linków na SEO

  Miałem kilka razy sytuację, że mocny link kopnął po kilku godzinach. Standardowo wzrosty od przyłożonych linków są po 3-7 dniach.
×