Skocz do zawartości

semtak

Użytkownicy
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez semtak

 1. Cześć, zapłacę za dokładne wytłumaczenie jak utworzyć serwer DNS na IPS Config i przekierować na nią domenę poprzez serwery DNS. Następnie przypisanie indywidualnie IP dodatkowo wykupionych do serwera VPS. Domena i serwer w OVH, system Debian 9
 2. Domeny Zagraniczne

  Cześć, kupiłem ostatnio kilka domen zagranicznych: .de - .it - .ro - .cz - .fr Posiadam własny serwer w OVH. Domeny również zarejestrowane w OVH. Przekierowałem domeny na swój serwer poprzez DNS. Przypisałem domeny do serwera obsługiwanego poprzez DirecAdmin. Domeny .cz - .fr przeszły i się wyświetlają na serwerze. Domeny .de - .it - .ro mimo ustawionego prawidłowego DNS nie wyświetlają się. Czy muszę dodać jakiś dodatkowy rekord dla tych domen ? Ps. domeny zarejestrowałem w czerwcu i wtedy je też przekierowałem więc to nie propagacja
 3. Domena home.pl oraz vps ovh

  Musisz ją przypisać do serwera VPS możesz sobie na VPS zainstalować darmowy ISConfig i poprzez niego dodać przekierowaną domenę.
 4. domena transfer

  To znaczy że domena jest zarejestrowana i nie możesz jej kupić ale możesz ją przeprowadzić do providera gdzie ją właśnie sprawdzasz ale musisz znać kod authinfo do transferu.
 5. Cześć, czy znacie dobre hostingi z Rosji i Słowacji sprawdzone? Potrzebne około 10 GB, PHP 5.6 i 7. Ewentualnie dostawcę z możliwością geolokalizacji IP.
 6. Reklama

  W zależności od tego jakie dokładnie usługi są oferowane w jakiej lokalizacji oraz na jakich klientów nastawione. Warto na pewno założyć wizytówkę w google moja firma i zadbać o dobre jej uzupełnienie. Następnie być może warto pojawić się na TripAdvisor oraz innych serwisach branżowych dzięki którym za % od ceny produktu otrzymasz zamówienie. Mimo wszystko warto mięć dobrą stronę internetową poprzez którą klient odnajdzie naszą firmę lub usługę.
 7. ISPconfig 3 - konfiguracja domen

  Mam małego VPS postawionego na ISPconfig i kiedyś był problem ale później usunięty właśnie z wyświetlaniem kilku domen na jednym serwerze obsługiwanym przez ISP3. Czy masz aktualną wersję?
 8. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Dasz info co wybrałeś i czy jesteś zadowolony?
 9. Wordpress wpisy - same tytuły

  Wszystko zależy od szablonu jakiego używasz być może w zaawansowanych opcjach jest możliwość wyłączenia treści. Jeżeli nie to możesz je wyłączyć poprzez display:none (najszybciej ale nie fajnie) na odpowiednim divie ale raczej zalecałbym stworzenie szablonu potomnego zmodyfikowanie odpowiedniego pliku i usuniecie w nim tego co nie chcesz żeby się wyświetlało.
 10. Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie. Pakowanie dużych serwisów na home oraz innych hostingów powyżej 5 GB to raczej nierealne zawsze ubija procesy ale połączenie poprzez MC między serwerami i kopiowanie plików całkiem fajnie idzie.
 11. A może znacie jakąś apkę która pozwoli wysyłać z tel do wybranej grupy i korzystać z pakietu sieci? Ktoś tak próbował ?
 12. Reklama na stronę, jaka?

  Jeżeli nie masz firmy to prawdopodobnie w picie rocznym w zarobach i tabeli inne musisz podać kwotę którą zarobiłeś z innych źródeł. Aczkolwiek nigdy sam nie rozliczałem PITA więc nie jestem pewien. Taki "biznes" raczej nie będzie podlegał pod DG.
 13. Reklama

  @zgred po kilku postach w innych tematach @Prodesigner widzę że widzisz szansę
 14. Mam dwa malutkie blogi postawione i reklamowane w AdSens tak dla testu ale zasięgi minimalne więc się nie dziwię że nie zarabiam na piwo Co jakiś czas jak napotkam jakiś problem ze stroną czy sklepem klienta podaję tam rozwiązania, nie zawsze jest na to czas ale do końca roku mam nadzieję wstawić po 100 postów na bloga z problemami których ciężko znaleźć w necie ale później zobaczę jak przy większym ruchu ma się AdSens do PP.
 15. Szeptać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorze... a więc...
 16. Kopiowanie strony na inną domenę PLESK

  Poważnie? W zeszłym miesiącu kupiłem dedyka i przenosiłem na niego swoje strony oraz każdą stronę klientów opartych o wordpressa tak przenosiłem i nigdy nie było problemu. Kilka z tych stron zmieniło domenę.
 17. Wycena domeny

  Domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić Szatagraficzna to raczej sama rejestracja. Webhosting wygląda ciekawiej. Napisz PW ile za nią oczekujesz może się dogadamy.
 18. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Każdy ma jakieś swoje ulubione CMS-y. Ja jestem zwolennikiem WordPress-a, poczytaj o nim.
 19. Kopiowanie strony na inną domenę PLESK

  1. Pobierz sobie starą bazę, otwórz ją w notepad ++ naciśnij ctr+f -> zakładka zmień -> Szukany tekst - nazwa starej domeny -> Zmień na - nazwa nowej domeny zapisz. Utwórz nową bazę danych na serwerze zaimportuj zmienioną bazę. 2. Wejdź przez ftp do plików wordpressa odszukaj wp-config.php i zmień dane na nowe.
 20. Potrzebna pomoc ze zmianą serwerów dns

  Żeby przenieść domenę na VPS a za tym idzie pewnie stronę www oraz pocztę. To wszystko trzeba skonfigurować i wątpię żeby ktoś przeprowadzał Cię z tym krok po kroku ponieważ tego trochę jest. Sam się bawiłem VPS kilka lat temu i można znaleźć mnóstwo informacji na ten temat dzięki którym wszystko przeniesiesz dobrze ewentualnie zastanów się nad instalacją ISPConfig
 21. Domeny.pl wymusza opłatę za podanie authinfo

  Spoko | jeszcze z czymś takim się nie spotkałem warto wiedzieć
 22. Podpinanie domen pod VPS

  Myślę że lepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby zastosowanie ISPConfig w nim łatwiej będzie Ci zarządzać. Chyba że chcesz się uczyć administracji.
 23. ReMarketing

  Nie wiem jaką stronę czy sklep chcesz promować ale zainteresuj się też Remarketingiem dynamicznym
 24. Marketing szeptany

  Mimo wszystko bardzo duża liczba użytkowników ciągle się na to łapie... Sam przed zakupem czytam komentarze czy oceny niektóre wyglądają jak szemrane ale cóż lepiej mieć kilka opinii pozytywnych kilka mniej korzystnych niż żadnych to wygląda bardzo podejrzanie
×