Skocz do zawartości

semtak

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O semtak

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Agencja Reklamowa SEMTAK
 • Imię
  Damian
 • Nazwisko
  Zięba

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cześć, czy znacie dobre hostingi z Rosji i Słowacji sprawdzone? Potrzebne około 10 GB, PHP 5.6 i 7. Ewentualnie dostawcę z możliwością geolokalizacji IP.
 2. Reklama

  W zależności od tego jakie dokładnie usługi są oferowane w jakiej lokalizacji oraz na jakich klientów nastawione. Warto na pewno założyć wizytówkę w google moja firma i zadbać o dobre jej uzupełnienie. Następnie być może warto pojawić się na TripAdvisor oraz innych serwisach branżowych dzięki którym za % od ceny produktu otrzymasz zamówienie. Mimo wszystko warto mięć dobrą stronę internetową poprzez którą klient odnajdzie naszą firmę lub usługę.
 3. ISPconfig 3 - konfiguracja domen

  Mam małego VPS postawionego na ISPconfig i kiedyś był problem ale później usunięty właśnie z wyświetlaniem kilku domen na jednym serwerze obsługiwanym przez ISP3. Czy masz aktualną wersję?
 4. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Dasz info co wybrałeś i czy jesteś zadowolony?
 5. Wordpress wpisy - same tytuły

  Wszystko zależy od szablonu jakiego używasz być może w zaawansowanych opcjach jest możliwość wyłączenia treści. Jeżeli nie to możesz je wyłączyć poprzez display:none (najszybciej ale nie fajnie) na odpowiednim divie ale raczej zalecałbym stworzenie szablonu potomnego zmodyfikowanie odpowiedniego pliku i usuniecie w nim tego co nie chcesz żeby się wyświetlało.
 6. Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie. Pakowanie dużych serwisów na home oraz innych hostingów powyżej 5 GB to raczej nierealne zawsze ubija procesy ale połączenie poprzez MC między serwerami i kopiowanie plików całkiem fajnie idzie.
 7. A może znacie jakąś apkę która pozwoli wysyłać z tel do wybranej grupy i korzystać z pakietu sieci? Ktoś tak próbował ?
 8. Reklama na stronę, jaka?

  Jeżeli nie masz firmy to prawdopodobnie w picie rocznym w zarobach i tabeli inne musisz podać kwotę którą zarobiłeś z innych źródeł. Aczkolwiek nigdy sam nie rozliczałem PITA więc nie jestem pewien. Taki "biznes" raczej nie będzie podlegał pod DG.
 9. Reklama

  @zgred po kilku postach w innych tematach @Prodesigner widzę że widzisz szansę
 10. Mam dwa malutkie blogi postawione i reklamowane w AdSens tak dla testu ale zasięgi minimalne więc się nie dziwię że nie zarabiam na piwo Co jakiś czas jak napotkam jakiś problem ze stroną czy sklepem klienta podaję tam rozwiązania, nie zawsze jest na to czas ale do końca roku mam nadzieję wstawić po 100 postów na bloga z problemami których ciężko znaleźć w necie ale później zobaczę jak przy większym ruchu ma się AdSens do PP.
 11. Szeptać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorze... a więc...
 12. Kopiowanie strony na inną domenę PLESK

  Poważnie? W zeszłym miesiącu kupiłem dedyka i przenosiłem na niego swoje strony oraz każdą stronę klientów opartych o wordpressa tak przenosiłem i nigdy nie było problemu. Kilka z tych stron zmieniło domenę.
 13. Wycena domeny

  Domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić Szatagraficzna to raczej sama rejestracja. Webhosting wygląda ciekawiej. Napisz PW ile za nią oczekujesz może się dogadamy.
 14. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Każdy ma jakieś swoje ulubione CMS-y. Ja jestem zwolennikiem WordPress-a, poczytaj o nim.
×