Skocz do zawartości

semtak

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O semtak

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Agencja Reklamowa SEMTAK
 • Imię
  Damian
 • Nazwisko
  Zięba

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Szeptać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorze... a więc...
 2. Kopiowanie strony na inną domenę PLESK

  Poważnie? W zeszłym miesiącu kupiłem dedyka i przenosiłem na niego swoje strony oraz każdą stronę klientów opartych o wordpressa tak przenosiłem i nigdy nie było problemu. Kilka z tych stron zmieniło domenę.
 3. Wycena domeny

  Domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić Szatagraficzna to raczej sama rejestracja. Webhosting wygląda ciekawiej. Napisz PW ile za nią oczekujesz może się dogadamy.
 4. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Każdy ma jakieś swoje ulubione CMS-y. Ja jestem zwolennikiem WordPress-a, poczytaj o nim.
 5. Kopiowanie strony na inną domenę PLESK

  1. Pobierz sobie starą bazę, otwórz ją w notepad ++ naciśnij ctr+f -> zakładka zmień -> Szukany tekst - nazwa starej domeny -> Zmień na - nazwa nowej domeny zapisz. Utwórz nową bazę danych na serwerze zaimportuj zmienioną bazę. 2. Wejdź przez ftp do plików wordpressa odszukaj wp-config.php i zmień dane na nowe.
 6. Potrzebna pomoc ze zmianą serwerów dns

  Żeby przenieść domenę na VPS a za tym idzie pewnie stronę www oraz pocztę. To wszystko trzeba skonfigurować i wątpię żeby ktoś przeprowadzał Cię z tym krok po kroku ponieważ tego trochę jest. Sam się bawiłem VPS kilka lat temu i można znaleźć mnóstwo informacji na ten temat dzięki którym wszystko przeniesiesz dobrze ewentualnie zastanów się nad instalacją ISPConfig
 7. Domeny.pl wymusza opłatę za podanie authinfo

  Spoko | jeszcze z czymś takim się nie spotkałem warto wiedzieć
 8. Podpinanie domen pod VPS

  Myślę że lepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby zastosowanie ISPConfig w nim łatwiej będzie Ci zarządzać. Chyba że chcesz się uczyć administracji.
 9. ReMarketing

  Nie wiem jaką stronę czy sklep chcesz promować ale zainteresuj się też Remarketingiem dynamicznym
 10. Marketing szeptany

  Mimo wszystko bardzo duża liczba użytkowników ciągle się na to łapie... Sam przed zakupem czytam komentarze czy oceny niektóre wyglądają jak szemrane ale cóż lepiej mieć kilka opinii pozytywnych kilka mniej korzystnych niż żadnych to wygląda bardzo podejrzanie
 11. Ile za banner na stronie?

  Sprawdź jaki ceny proponują inne serwisy o podobnej specyfikacji nawet napisz do nich może Ci podpowiedzą. Ceny są bardzo różne każdy to inaczej wycenia, ważne żebyś Ty był zadowolony oraz klient był w stanie tyle płacić.
 12. Najbardziej dochodowe tematyki Adsense

  Z tym że jeżeli ty chcesz stworzyć sobie, portal bloga to raczej doradzam tematy które Cię pasjonuje żebyś mógł tworzyć z pasją.
×