Skocz do zawartości

semtak

Użytkownicy
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O semtak

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cześć, od 2017 posiadam serwer dedykowany w OVH i obecnie są naliczane opłaty za IP czy jest jakaś inna alternatywa jeżeli chodzi o ceny? Czy teraz wszędzie są doliczane opłaty za dodatkowe IP. Jakie rozwiązania i firmy możecie polecić
 2. Cześć, zapłacę za dokładne wytłumaczenie jak utworzyć serwer DNS na IPS Config i przekierować na nią domenę poprzez serwery DNS. Następnie przypisanie indywidualnie IP dodatkowo wykupionych do serwera VPS. Domena i serwer w OVH, system Debian 9
 3. Domeny Zagraniczne

  Cześć, kupiłem ostatnio kilka domen zagranicznych: .de - .it - .ro - .cz - .fr Posiadam własny serwer w OVH. Domeny również zarejestrowane w OVH. Przekierowałem domeny na swój serwer poprzez DNS. Przypisałem domeny do serwera obsługiwanego poprzez DirecAdmin. Domeny .cz - .fr przeszły i się wyświetlają na serwerze. Domeny .de - .it - .ro mimo ustawionego prawidłowego DNS nie wyświetlają się. Czy muszę dodać jakiś dodatkowy rekord dla tych domen ? Ps. domeny zarejestrowałem w czerwcu i wtedy je też przekierowałem więc to nie propagacja
 4. Domena home.pl oraz vps ovh

  Musisz ją przypisać do serwera VPS możesz sobie na VPS zainstalować darmowy ISConfig i poprzez niego dodać przekierowaną domenę.
 5. domena transfer

  To znaczy że domena jest zarejestrowana i nie możesz jej kupić ale możesz ją przeprowadzić do providera gdzie ją właśnie sprawdzasz ale musisz znać kod authinfo do transferu.
 6. Cześć, czy znacie dobre hostingi z Rosji i Słowacji sprawdzone? Potrzebne około 10 GB, PHP 5.6 i 7. Ewentualnie dostawcę z możliwością geolokalizacji IP.
 7. Reklama

  W zależności od tego jakie dokładnie usługi są oferowane w jakiej lokalizacji oraz na jakich klientów nastawione. Warto na pewno założyć wizytówkę w google moja firma i zadbać o dobre jej uzupełnienie. Następnie być może warto pojawić się na TripAdvisor oraz innych serwisach branżowych dzięki którym za % od ceny produktu otrzymasz zamówienie. Mimo wszystko warto mięć dobrą stronę internetową poprzez którą klient odnajdzie naszą firmę lub usługę.
 8. ISPconfig 3 - konfiguracja domen

  Mam małego VPS postawionego na ISPconfig i kiedyś był problem ale później usunięty właśnie z wyświetlaniem kilku domen na jednym serwerze obsługiwanym przez ISP3. Czy masz aktualną wersję?
 9. Strona reklamująca firmę, na czym?

  Dasz info co wybrałeś i czy jesteś zadowolony?
 10. Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie. Pakowanie dużych serwisów na home oraz innych hostingów powyżej 5 GB to raczej nierealne zawsze ubija procesy ale połączenie poprzez MC między serwerami i kopiowanie plików całkiem fajnie idzie.
 11. A może znacie jakąś apkę która pozwoli wysyłać z tel do wybranej grupy i korzystać z pakietu sieci? Ktoś tak próbował ?
 12. Reklama na stronę, jaka?

  Jeżeli nie masz firmy to prawdopodobnie w picie rocznym w zarobach i tabeli inne musisz podać kwotę którą zarobiłeś z innych źródeł. Aczkolwiek nigdy sam nie rozliczałem PITA więc nie jestem pewien. Taki "biznes" raczej nie będzie podlegał pod DG.
 13. Reklama

  @zgred po kilku postach w innych tematach @Prodesigner widzę że widzisz szansę
 14. Mam dwa malutkie blogi postawione i reklamowane w AdSens tak dla testu ale zasięgi minimalne więc się nie dziwię że nie zarabiam na piwo Co jakiś czas jak napotkam jakiś problem ze stroną czy sklepem klienta podaję tam rozwiązania, nie zawsze jest na to czas ale do końca roku mam nadzieję wstawić po 100 postów na bloga z problemami których ciężko znaleźć w necie ale później zobaczę jak przy większym ruchu ma się AdSens do PP.
×