Skocz do zawartości

prsprs

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O prsprs

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Rekord SRV

  Zgadza się, ale chodzi mi o to, aby pod tsa na zewnętrznym serwerze nie kierowała domena ts3.domena.pl tylko właśnie również domena.pl, czy jest to do zrobienia?
 2. Rekord SRV

  Dzień dobry, korzystam z vestacp, chciałbym utworzyć następującą konfiguracje: domena.pl w przeglądarce kieruje na strone www domena.pl przy wpisaniu dokładnie tego samego adresu na teamspeaku domena.pl przekierowuje na zewnętrzne IP serwer teamspeak z tego co mi wiadomo teamspeak korzysta z protokołu SRV i w veście dodałem następujący rekord: https://imgur.com/a/4nf5Bvvvvv pomijając kwestie że przekierowanie na teamspeaka nie działa, to i tak nie jest to co chce osiągnąć bo i tak łączyłoby się poprzez ts.domena.pl, a chodzi mi o domena.pl Wiem że jest to możliwe do zrobienia, czy byłby ktoś w stanie pomóc?
 3. Vestacp i Docker

  Oprócz Vesty godnym polecenia jeszcze jest https://serverpilot.io/
 4. Witajcie, chciałbym zlecić przeniesienie zawartości z jednego VPSa na drugiego. Chodzi tutaj o przeniesienie vesty wraz z konfiguracją i kilkoma stronkami opartymi na wordpressie którymi zarządzam właśnie przez veste. Proszę o wiadomość prywatną wraz z wyceną i czasem potrzebnym na realizacje takiego zlecenia.
 5. Korzystam z Vesty od początku, jedyne do czego mogę się przyczepić wadliwe templatki dns przez co mailing nie do końca działa prawidłowo. Ogólnie to vesta była bardzo dziurawa jeszcze dwa lata temu teraz naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Polecam zestawienie vestacp+ubuntu.

×