Skocz do zawartości

positiveseo

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O positiveseo

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  PositiveSeo

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://positiveseo.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Masz stronę internetową, ale nikt jej nie odwiedza? A może sklep internetowy i chciałbyś zdobyć nowych klientów? Nasza oferta pozycjonowania jest idealnym rozwiązaniem tych problemów! Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych, sklepów i stron firmowych. Mimo, że jesteśmy młodą firmą, każdy z nas posiada spore doświadczenie wyniesione z dużych agencji, nie brak nam też motywacji i zapału. Czego może spodziewać się nasz klient? Analiza i dobór słów kluczowych Właściwy dobór słów kluczowych to bardzo istotna kwestia, która ma niebagatelny wpływ na sukces kolejnych działań. Audyt i optymalizacja w cenie usługi Kolejnym istotnym czynnikiem jest sprawdzenie ogólnej „kondycji“ strony, optymalizacja meta tagów, nagłówków i treści - prawidłowe on-page SEO to podstawa sukcesu. Kampania linkbuildingu dopasowana do specyfiki strony i branży Każda strona jest inna, różne są też branże - wymaga to indywidualnego podejścia. Dodatkowo przy ciągłych zmianach algorytmów Google jest to bardzo delikatny temat i wymaga wiedzy i doświadczenia, które jesteśmy w stanie zapewnić. Wszystkie działania przeprowadzane są ręcznie i zgodnie z wytycznymi Google. Raportowanie działań każdego miesiąca Na koniec miesiąca każdy klient otrzymuje raport podsumowujący efekty naszych działań. Zapraszamy do kontaktu: PositiveSeo Kontakt mailowy: info@positiveseo.pl marketing@positiveseo.pl Kontakt telefoniczny: 574666077 668595909 Pozdrawia Firma PositiveSeo.
 2. Masz stronę internetową, ale nikt jej nie odwiedza? A może sklep internetowy i chciałbyś zdobyć nowych klientów? Nasza oferta pozycjonowania jest idealnym rozwiązaniem tych problemów! Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych, sklepów i stron firmowych. Mimo, że jesteśmy młodą firmą, każdy z nas posiada spore doświadczenie wyniesione z dużych agencji, nie brak nam też motywacji i zapału. Czego może spodziewać się nasz klient? Analiza i dobór słów kluczowych Właściwy dobór słów kluczowych to bardzo istotna kwestia, która ma niebagatelny wpływ na sukces kolejnych działań. Audyt i optymalizacja w cenie usługi Kolejnym istotnym czynnikiem jest sprawdzenie ogólnej „kondycji“ strony, optymalizacja meta tagów, nagłówków i treści - prawidłowe on-page SEO to podstawa sukcesu. Kampania linkbuildingu dopasowana do specyfiki strony i branży Każda strona jest inna, różne są też branże - wymaga to indywidualnego podejścia. Dodatkowo przy ciągłych zmianach algorytmów Google jest to bardzo delikatny temat i wymaga wiedzy i doświadczenia, które jesteśmy w stanie zapewnić. Wszystkie działania przeprowadzane są ręcznie i zgodnie z wytycznymi Google. Raportowanie działań każdego miesiąca Na koniec miesiąca każdy klient otrzymuje raport podsumowujący efekty naszych działań. Zapraszamy do kontaktu: PositiveSeo Kontakt mailowy: info@positiveseo.pl marketing@positiveseo.pl Kontakt telefoniczny: 57466077 668595909
 3. Witam Serdecznie, Jesteśmy nową, polską, prężnie rozwijającą się firmą, która weszła na rynek 3 miesiące temu. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, czyli ustawianie ich w światowym rankingu największych wyszukiwarek na świecie. Z racji tego, że dopiero zaczynamy działalność nasza oferta z pewnością będzie dla Państwa bardzo korzystna, gdyż każemy sobie płacić dopiero za efekty naszej pracy które bardzo szybko zaowocują na Państwa witrynie poprzez wzrosty w wynikach wyszukiwania. Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu oraz ogromną wiedzę, także nawet jeśli Państwa witryny nie ma nawet w pierwszych top 100 wyników (10 stronach) wyszukiwania - jesteśmy w stanie zrobić aby Państwa firma była nawet w top 10, top 5, top 3 a nawet top 1 wyników. Stawiając na współpracę z nami na pewno nie będą Państwo rozczarowani jak również powiększy się grono Państwa nowych klientów, gdyż odwiedziny na Państwa witrynie na pewno się zwieloktotnią. Dzięki obustronnej współpracy wspólnie jesteśmy wstanie zebrać owoce naszej ciężkiej, wymagającej poświęceń pracy. Zapraszamy do kontaktu pocztowego: firma@positiveseo.pl, marketing@positiveseo.pl lub telefonicznego pod numerem +48 574 666 077 Zacznijmy od dziś.
 4. [Wykonam]Pozycjonowanie

  Rozumiem, jednak już ustaliliśmy że posiadam firmowego maila i sądzę że najlepiej aby administrator usunął nasze posty, ewentualnie poprawił w moim pierwszym adres maila na firmowy i myślę że można ten temat zakończyć. Nie ma co go dłużej ciągnąć. Wpisanie tamtego maila było odruchowe, na gmailowego maila mam przekierowany adres firmowy Mimo wszystko dziękuję za zwrócenie uwagi Pozdrawiam.
 5. [Wykonam]Pozycjonowanie

  Jeżeli tak bardzo panu zależy to proszę pisać na maila: firma@positiveseo.pl Pozdrawiam PS.Jeżeli ma pan jakiekolwiek pytania lub chce nadal trochę powybijać mój post na najwyższe miejsca w tym dziale swoimi postami to bardzo proszę. Zalecam jednak prywatne wiadomości w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
 6. Witam Serdecznie, O sobie oraz pracy: Pozycjonowaniem zajmuję się od początku 2015 roku czyli już ponad 2 lata. W tym czasie pracowałem w dwóch agencjach SEO, zaczynając jako młodszy specjalista ds.pozycjonowania a kończąc na starszym specjaliście. Zajmowałem się wszelkimi aspektami związanymi z pozycjonowaniem(audyty,optymalizacja,link building, zaplecza, blogi, krótko także kampanie Adwords).W marcu tego roku postanowiłem założyć własną działalność stając się freelancerem. Nie odpowiadał mi styl pracy oraz podejście do klientów, traktowanie ich w sposób przedmiotowy w agencjach. Także przeszkadzało mi parcie na ilość zamiast skupienia się na jakości w większym stopniu. Bardzo chętnie podejmę się kompleksowego pozycjonowania stron poczynając od audytu, optymalizacji, link buildingu itd. Jestem także otwarty na pojedyncze zlecenia np.wykonanie audytu danej strony, optymalizacja, wykonanie zaplecz, blogów, czy podlinkowywanie. Posiadam rozbudowaną bazę for oraz blogów wysokiej jakości. Posiadam wiedzę na temat Google Analyticsa oraz Adwordsa. Po więcej informacji zapraszam po kontakt mailowy, do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Podczas rozmowy postaram się wszystko wyjaśnić, przedstawić strategię oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Posiadam możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Kontakt mailowy: firmapositiveseo@gmail.com
×