Skocz do zawartości

webh

Firma
 • Zawartość

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

webh wygrał w ostatnim dniu 6 Październik 2017

webh ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

39 Normalna

1 obserwujący

O webh

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Ultimahost.pl Szeliga sp.j.

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nasz program partnerski daje 20% od każdej płatności dokonanej przez poleconego klienta :-)
 2. Jaki hosting do...

  Jeżeli nie planujesz sporego ruchu, raczej każdy hosting powinien sobie z tym poradzić.
 3. Serwer VPS pod ts3 za PSC

  Cześć, Myślę, że możesz nie uzyskać tutaj odpowiedzi jakiej oczekujesz, z uwagi na zasady panujące na tym forum. Od siebie polecę natomiast zastanowienie się, czy PSC jest dla Ciebie tak konieczne, ponieważ stosunkowo mało firm (przynajmniej w Polsce) ma wdrożoną tą formę płatności za usługi.
 4. Co wykupić ?

  Cześć, Zacznij od zweryfikowania czy Twój serwis jest dobrze zoptymalizowany. 12GB danych to nie jest dużo, kwestia ile zajmuje baza i jak wyglądają użyte mechanizmy cache. Jeśli chodzi o hosting - myślę, że możesz zainteresować się ofertą tzw. hostingów z gwarantowanymi zasobami, gdzie otrzymujesz konkretne zasoby do wykorzystania i możesz dzięki temu pracować na zwykłym hostingu, na którym strona będzie się mogła "rozpychać" niczym na VPSie. Ostatecznie gdy zasobów zacznie wybitnie brakować, możesz pomyśleć o czymś więcej, ale z tego co piszesz to obecnie nie ma to miejsca.
 5. Kończy się miejsce na dysku

  Czy większą część przestrzeni zajmuje Ci jeden czy kilka folderów na serwerze?
 6. Problem z VPS sldc.eu

  Mówisz o aktywacji tun/tap na OpenVZ? Z własnego doświadczenia - nie odnotowałem żadnych różnic, choć ogólnie temat wydajności na OpenVZ jest raczej kiepskim tematem do dyskusji ;-)
 7. Z której domeny nie dochodzą maile? Napisałeś że z jednej domeny, ale nie widzimy o jaką domenę chodzi :-) PS. Sprawdzałeś na mail-tester.com ?
 8. Problem z VPS sldc.eu

  Jeśli chodzi o VPN na OpenVZ, warto się upewnić, czy operator nie umożliwia aktywacji modułów tun/tap koniecznych do korzystania z tego typu rozwiązań. Między innymi przez tego typu ograniczenia, zaleca się korzystanie z serwerów z pełną wirtualizacją (np. kvm), gdzie używanie takich przywilejów jak VPN nie jest problematyczne. Ciekawą i przydatną funkcją, np. w Twoim przypadku, może być możliwość przywrócenia serwera do stanu wcześniejszego jeśli coś "sknocisz" ;-) - sprawdź czy operator u którego planujesz się zamówić udostępnia taką funkcjonalność.
 9. Podpinanie domen pod VPS

  Poczytaj o tworzeniu virtualhostów na serwerze www z którego planujesz korzystać, bez tego ciężko będzie Ci zacząć.
 10. Tak jak wspomniałem w drugim temacie który napisałeś - Obawiam się, że ciężko będzie Ci taką usługę uzyskać. Większość firm hostingowych sprzedających serwery dedykowane umożliwia natomiast instalację systemu z własnego obrazu ISO, co może Ci dać pewną podpowiedź.
 11. Obawiam się, że ciężko będzie Ci taką usługę uzyskać. Większość firm hostingowych sprzedających serwery dedykowane umożliwia natomiast instalację systemu z własnego obrazu ISO, co może Ci dać pewną podpowiedź.
 12. VoIP na VPS

  Najprostszym rozwiązaniem wydaje sie być postawienie 2-3 numerów VOiP podpiętych do jednej centralki asterisk postawionej na VPSie, do której będą też podpięte inne numery. Wówczas możesz cały ruch przychodzący na dowolny z numerów przekierowujących, skierować na numery, które ktoś odbierze.
 13. W ostateczności możesz nabyć w innej firmie jakiegoś małego VPSa i wysyłać maile za jego pośrednictwem, lub wprowadzić wysyłkę przez zewnętrzny serwer SMTP (tzw. relayhost)
 14. Hosting WWW z SSH + GIT

  Jak wiele przestrzeni potrzebowałby Twój klient na takim koncie hostingowym? Da się znaleźć oferty hostingowe z dostępem do SSH oraz do GIT. Wiele jednak zależy od tego jak wyglądają Twoje pozostałe oczekiwania.
 15. poczta aol brak mail

  Serwer webhostingtalk.pl jest na liście antyspamowej SORBS, co może mieć bezpośredni wpływ na problemy z doręczaniem korespondencji.
×