Skocz do zawartości

kot

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

O kot

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hej, otrzymałem dziś taki komunikat: Cześć kot, Dostałeś ostrzeżenie od TTL za napisanie komentarza w temat, Duzy peak w Woocommerce a hosting Powód: Ostrzeżenie Zawartość: Duzy peak w Woocommerce a hosting Kara: Nadano 1 punktów, które nigdy nie wygasną. Notatka: Naruszenie regulaminu Za odpisanie na post użytkownika w temacie https://www.webhostingtalk.pl/topic/58596-duzy-peak-w-woocommerce-a-hosting/?tab=comments#comment-495720 Użytkownik zapytał jaki hosting jest dobry do woocommerce aby sam się skalował, zgodnie z prawdą i osobistym doświadczeniem odpisałem i podałem nazwę hostingu z którego sam korzystam i który mogę polecić. Proszę o wyjaśnienie jak miałem odpisać na ten temat żeby nie złamać regulaminu. @TTL
 2. Wirtualna stacja robocza

  Polskich rozwiązań nie znam, https://www.ovh.pl/cloud/cloud-desktop/oferty/
 3. Idź w mocniejsze CPU, mysqla można odpowiednio skonfigurowac żeby żarł mniej. Na PHP które przy dużej ilości użytkowników online potrafi skatować procka nic nie poradzisz.
 4. VPS pod ts3

  Poszło PW z ofertą.
 5. Mała uwaga, pisałeś o anty ddosie - vps ze zwykłej oferty OVH nie zapewni Ci ochrony anty ddos w przypadku serwera teamspeak bardziej odpowiednia będzie ochrona anty ddos game jeżeli faktycznie obawiasz się że serwer będzie atakowany.
 6. Na początek proponowałbym Ci skorzystanie z ubuntu+vestacp, bardzo fajne połączenie dla początkujących. Załączam poradnik do poczytania: https://www.lesiu.eu/konfiguracja-serwera-vps-od-a-do-z-w-oparciu-o-debian-8-jessie-i-panel-vesta/
 7. Dlaczego się tak na niego rzucacie? Zadał zwykłe pytanie, tak wam trudno sklecić proste zdanie i odpowiedzieć na proste pytanie? Czytałeś w ogóle do czego mu ten serwer ma służyć? Firewall ze zwykłej oferty OVH nic mu nie da, po co proponujesz mu VPSa przeznaczonego głównie do filtracji ruchu webowego? @Borbeusz, w Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się VPS nakierunkowany na filtracje udp, a konkretnie OVH GAME. Na rynku jest aktualnie masa resellerów tego typu rozwiązania. Pierwszym z brzegu przykładem jest bungeecloud.org - za 1 euro miesięcznie masz 5gb ssd, 512 ramu, 1 cpu. Transfer co prawda ograniczony do 10TB ale gwarantuję że Ci wystarczy.
×