Skocz do zawartości

techmania

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O techmania

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  TechMania

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://techmania.com.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Może i tak, jednak przy moderowaniu sami musimy spamerskie komenty usuwać, a Diswus robi to za nas.
 2. Pomoc - Amazon

  Zamówienie wygląda normalnie - podajesz adres, płacisz przez PayPal i gotowe.
 3. Pomoc - Amazon

  Hej, Jaki jest dokładny problem? Nie możesz zamówić czy jak?
 4. Jaki system inteligentnego sterowania domem?

  My również polecany Fibaro. Piękny wygląd, łatwa instalacja oraz nowoczesność. Oto typowy przykład inteligentnego domu
 5. olx i otomoto nie działa?

  Używamy różnych antywirusów takich jak Avast, Norton, Kaspersky, itp. W żadnym nie było problemów z odpalaniem OLX'a i OTOMOTO. Sprawdź w pliku hosts, chociaż tam wszystko powinno być ok. Możesz też sprawdzić w Avast'cie czy jakimś przypadkiem strony te nie zostały dodane do listy zablokowanych adresów URL.
 6. Hej, Disqus radzi sobie świetnie ze spamami. Wiadomo, żaden system nie za blokuje wszystkich komentarzy, jednak Disqus sobie radzi
 7. TechMania - wszystko o technologiach!

  ---OGŁOSZENIE--- Do 2 kwietnia do godziny 20:00 możecie otrzymać za darmo random'owy klucz na platformę gamingową Steam! Pospieszcie się, zanim będzie za późno! Link do artykułu: https://techmania.com.pl/prima-aprillis-rozdajemy-5-kluczy-steam/ ---OGŁOSZENIE 2--- Dodaliśmy kolejną recenzję! Tym razem dotyczy ona najnowszego flagowca Huawei - P10. Link do artykułu: https://techmania.com.pl/huawei-p10-recenzja/ Zapraszamy serdecznie i zapraszamy do ocen
 8. Hej, My również mamy yoast! SEO i nie mamy takich problemów. Spróbuj wyłączyć i włączyć. Jak nie pomoże, to może przeinstaluj? A, i podaj adres strony.
 9. Wyżej w wynikach Google

  Macie jakieś pomysły? Sprawdzaliśmy na różnych SEO testach i strona wypada nieźle. Było kilka ostrzeżeń, którymi się zajmujemy. Czekamy na porady
 10. Dobra, chyba odkryłem problem. Spróbowałem się zalogować z innego komputera (innej sieci) i zadziałało! Normalnie wszedłem do kokpitu. Tylko teraz pytanie jak odblokować moje IP? Gdyż ja go nigdzie nie blokowałem.
 11. Może trochę nie zrozumiałeś. Ja to robię zawsze jak wrzucamy jakiegoś newsa, więc nie tylko co 2-3 dni, a prawie codziennie. I tak jak wspomniałem wcześniej, dodatkowa osoba miałaby tylko sprawdzać czy są jakieś nowe wiadomości i komentarze. A my zajmujemy się dodawaniem postów i innymi rzeczami. Jasna sprawa, na początku swojej działalności chyba nikt nie zaczyna od speców.
 12. Trochę odbiegamy od tematu. Nie wiem co myśleć, że na siłę coś udowadniamy. My już kilka razy pomagaliśmy paru osobom i nie mieliśmy z tego nic, jedynie podziękowanie ze strony tejże osoby. Zawsze staramy się każdemu pomagać kto potrzebuje jakiejś "technologicznej" pomocy. To nie jest tak, że nie pomagasz - i nic z tego nie masz. Pomoc nie oznacza, że trzeba coś zawsze z niej mieć. Np. jak pomagasz komuś na forum to dostajesz pieniądze? Nie. Nie chodzi o pieniądze, a o zwykłą pomoc. Za dużo zainwestowaliśmy. Ja wiem, że bez inwestowania nie ma zysków, jednak my już to zrobiliśmy i dalej robimy. Źle ci się wydaje, gdyż to ja jestem tą samą osobą, która pisze artykuły dla strony. I nie, nic z tego nie mam. Tyle moich narzekań. --Kończymy już ten temat, bo do nikąd nie prowadzi, a jedynie się lekko mówiąc kłócimy. --
 13. Właśnie to robię. Zarządzam wszystkimi platformami, co trochę czasu zajmuje (ogarnięcie wszystkiego, a nie tylko sprawdzenie czy jest coś nowego). Szukam kogoś, kto może chociaż trochę pomóc.
 14. Biznes to biznes. Jednak wg mnie to biznesem nie jest (te 3 minuty). Raczej nikogo nie znajdę, więc musimy sami sobie radzić.
 15. Nie nazwałbym tego pracą, raz w tygodniu na 3 minuty raczej to pracą nie jest. Już dużo zainwestowaliśmy. Nie możemy ciągle inwestiwać, a nic z tego nie mieć. Zysków ze społecznościówek na razie nie widzimy.
×