Skocz do zawartości

User333

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O User333

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dziękuję jeszcze raz za Waszą pomoc. Co prawda mniej więcej już wiem o co chodzi chociaż to jeszcze kropla w morzu, w wolnym czasie przysiąde do tematu Tunelu GRE. Czy ten poradnik jest aktualny http://wiki.buyvm.net/doku.php/gre_tunnel? Na maszynie filtrującej można stworzyć ochronę dla (n>1) n maszyn?
 2. Serwer minecraft będzie miał także znaczące opóźnienia? Czyli jeżeli przykładowo dedyk na którym hostuje serwer będzie miał ip A a VPS, który filtruje ataki ip B to do serwera gry łączę się z adresu B? Dobrze zrozumiałem? I wtedy ip A nie mogę upubliczniać, bo jedynie filtracja działa w kolejności VPS -> dedyk? Jezeli ktos pozna adres A to filtracji nie będzie, tak? Moglibyście podać jakieś hostingi VPS, które nadadzą się pod Tunel GRE? Najlepiej lokalizacja najbliżej Polski oraz takie hostingi, które nie mają nic przeciwko takim rozwiązaniom. Dziękuję za pomoc.
 3. Dzień dobry, Mam do Was pytanie o Tunel GRE. Mianowicie może on służyć jako ochrona przeciwko DoS/DDoS? Miałem jakiś czas temu serwer gry na maszynie dedykowanej w mintshost.pl, ale konkurencja z darmowych stresserów wykończyła serwer. Przechodząc do sedna sprawy nazwa Tunel GRE obiła mi się o uszy już prędzej, ale od pewnego czasu chciałbym się temu przyjrzeć dokładniej. Na czym to polega? Kupuję VPS i łącze go z np. maszyną dedykowaną, tak? Wtedy maszyna dedykowana dziedziczy adres ip od VPS czy z czym to się je? Mógłby jakiś użytkownik opisać mechanizm działania własnymi słowami oraz polecić jakieś oferty VPS pod Tunel GRE. Czy jeżeli kupię serwer VPS np. z lvlup.pro KVM GAME PRO lokalizacja Francja to ping nie będzie za duży jeżeli podłącze Tunel GRE pod dedyka z polskiej lokalizacji? Dziękuję za pomoc. Proszę nie pisać "Czy nie lepiej kupić dedyka od razu z ochroną" etc., dlatego że chciałbym się tym pobawić, zawsze taka wiedza może się przydać. Pozdrawiam.
×