Skocz do zawartości

zgred

Moderatorzy
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Wszystko napisane przez zgred

 1. Potrzebny jest self-canonical - powinno rozwiązać problem
 2. To są fragmenty rozszerzobe i zawierają one ostrzeżenia (dlatego są na zółto). Jeśli sprzedajesz rzeczywiscie produkty to trzeba po protu uzupełnić pola, których brakuje.
 3. Tak Ja. byli u Mnie na szkoleniu
 4. Sugeruję wrócić do poprzednich linków. Skandaloza tak przebudowac serwis.
 5. Dział ogłoszenia. Nie spamuj po forach.
 6. @ozonmedia no chyba żartujecie z tym spamem!
 7. Ile za banner na stronie?

  po co odkopujesz stare tematy?
 8. DA to nie jest wspolczynnik Google i żaden nawet porządny wspolczynnik do posługiwania się . jest wiele serwisów z DA 50 i wyzej a sa totalnym śmietnikiem.
 9. Studiowanie - za i przeciw

  @a_o ordynarnie mówiąc - ze względu na kulture osobistą, wysławianie się, pisanie tekstów/opinii/wypracowań, cechy charakteru które mogę wykorzystać w pracy z tą osobą. i tak dalej Niestety ale osoby bez wyższego wykształcenia nie mają tego czegoś. Brzmi to okrutnie ale tak to wygląda. Studentów też się zatrudnia bo "im się chciało" pójść na studia. Co do kierunku: ja konczyłem IT a obecnie pracuję w marketingu
 10. Studiowanie - za i przeciw

  Jestem za stary na takie dyskusje bo trochę uczelni skończyłem. nie musisz miec wyższego wykształcenia aby pracowac w dobrej firmie (czasem wystarczy znajomość 3-4 języków obcych). generalnie wychodzę z założenia, że matura musi być. Ale sam rekrutuję osoby tylko z wyższym wykształceniem (bez względu na to czy są po kierunku czy nie) - więc tutaj odpowiem: są branże gdzie bez wyższego wykształcenia nie znajdziesz pracy.
 11. @itart dzięki. Również powodzenia myślę, że wyczerpaliśmy temat.
 12. Odpowiedziałem na Twoja zaczepke - swojego nie widzisz a cudze wytykasz. Odpowiedziałem w tym wątku kilka razy: znam specyfikę i zakres pracy wszystkich pracowników. W związku z tym Workplace (lub slack lub Asana - zależy od firmy) wystarcza mi do kontroli wszystkich tych zadań. Poza tym mam tak zrobione harmonogramy, że nie ma szans aby ktokolwiek się nudził czy grzebał w necie. nie potrzebuję kontroli na poziomie bramki i filtrowania ruchu. Od wielu rzeczy są też PMowie - oni też mają nadzór i wiedzą co robić. I jak kontrolować. Proste. Dotyczy grafików, programistów .- nie ma Q5 czy "nie da się". Problem to wyzwanie a wyzwanie to realizacja fajnych projektów.
 13. Napisałem. Poza tym określasz deadline na kiedy ma być zrobione. Więc jeśli połaczysz raportowanie + deadline = zrobione to myślę, ze ok. Jesli deadline jest zawalony - zwalniasz gościa. Na moje oko problemem nie jest to, że grafik traci czas tylko zarządzanie zasobami i zarządzanie projektami leży. Czyli jest problem Twój z Tobą a nie z pracownikami.
 14. wpływ linków na SEO

  Tak. Żadnych. Potestuj sam i daj znać jak wyniki. Przecież napisałem po polsku, ze nikt nie zna algorytmu Google.
 15. Oczywioscie: Używamy Workplace.com - każdy ma wpisywac raport co robił każdego dnia. Poniewaz znam zakres pracy każdego jestem w stanie określić ile czasu przeszlo mu przez palce.
 16. wpływ linków na SEO

  Tez chcemy wiedzieć ale nikt nie zna algorytmow Google. Więc odpowiedź brzmi - niewiadomo.
 17. Bardzo dokładnie jestem w stanie oszacować czy się nudził w pracy czy nie. Uczestniczyłem i uczestniczę w takim systemie procesowym, widziałem też firmy z liczeniem czasu na zadanie (coś jak minutnik dla jajek) - i to działa. Po prostu nie każdemu potrzebny Stormshield czy inne rozwiązanie z filtrowaniem ruchu na poziomie bramki internetowej. Ale autor nie nadzoruje wątku więc dyskusję można odłożyć. U Mnie działa - jak to mówią
 18. A wiesz ile znaczeń ma akronim UTM? Dzięki za rozwinięcie. Obawiam się tylko, że a_o szuka rozwiązania niskobudżetowego, a wdrożenie procesu/polityki raportowania wykonanych działań na koniec dnia jest szybkie i proste.
 19. a chcesz bana? pisz z sensem i czytaj pytania.
 20. Telefonów komórkowych nei zablokujesz. Rozliczaj ich - na koniec dnia kazdy ma napisać raport i wstawić na jakiejś ścianie, zeby było wiadomo co robił. Sam wiesz ile czasu trwają zadania wiec łatwo zweryfikujesz rozne rzeczy
 21. O ryli? Z jednej strony szkoda na to kasy ale jak sie komus chce. Z drugiej nadal uważam, że to nei działa dla zadbanych serwisów z e stażem w sieci 3-4 i starsze. Na nwoych of korz można uszkodzić. Jakby coś to porposze o zedpozycjonowanie olx albo ceneo.
×