Skocz do zawartości

Koles

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Koles

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Domena z DNS-em

  Dzięki :-)
 2. Domena z DNS-em

  Czy sprawdzaliście usługi OVH na własnej domenie? Pytam, bo tutaj ktoś napisał że ma z tym trudności: http://www.webhostingtalk.pl/topic/55017-przekierowanie-domeny-w-ovh-na-ich-dns/
 3. Domena z DNS-em

  Cześć. Zamierzam wkrótce zakupić domenę .com, chcę aby była z DNS-em, tj. abym mógł skonfigurować DNS tak aby wskazywał na mój serwer dedykowany. Zależy mi na wysokiej jakości usług. Nie musi to być polski rejestrator, może być jakiś zagraniczny (o ile cena nie będzie kosmiczna). Ktoś mi polecał już na tym forum OVH, ale chętnie usłyszę jeszcze jakieś inne propozycje zanim się zdecyduję. Dzięki :-)
 4. Przekierowanie domeny w ovh na ich DNS

  A to ciekawe, bo rozważam zakup domeny z DNS-em. Daj znać czy sobie poradziłeś i jak to zrobiłeś, ok ?
 5. Domena bez własnego DNS-a ?!

  Niedługo będę chciał wykupić nową domenę. Czy polecacie coś jeszcze oprócz OVH ? Tak jak rozmawialiśmy wcześniej chcę aby razem z domeną był serwer do DNS do konfiguracji oraz dobra obsługa klienta.
 6. Domena bez własnego DNS-a ?!

  Dziękuję.
 7. Domena bez własnego DNS-a ?!

  Dzięki :-) Jednak nadal czegoś rozumiem. Czy widzieliście panel hekko.pl ? Zamieszczam poniżej 2 zrzuty ekranu. Czy możecie mi wyjaśnić co to znaczy "DNS w domenie" ?? To wygląda tak jakby usługa DNS była u nich dostępna, a nie jest. Czym się różni "DNS w domenie" od "Zewnętrzne DNS" ? Odpowiedzi, które dostawałem od ich admina były zdawkowe, które nic mi nie wyjaśniały. Dziękuję :-)
 8. Domena bez własnego DNS-a ?!

  No ale dlaczego lepsze? Nie rozumiem - co jest w końcu lepsze - olać takie firmy na hekko i skorzystać z szanującej się firmy takiej jak ovh.pl (mam nadzieję że tutaj już bez niespodzianek!) czy kupić w hekko i skorzystać z cloudflare ?
 9. Domena bez własnego DNS-a ?!

  SiXwishlist, o jakiej polityce mówisz? Nie rozumiem, nie domyślę się. Tak, to znaczy jak ?
 10. Domena bez własnego DNS-a ?!

  Hmm... a czy takie rozwiązanie nie jest w jakiś sposób gorsze od posiadania DNS razem z domeną ?
 11. Domena bez własnego DNS-a ?!

  A skąd przeciętny użytkownik ma wiedzieć coś takiego, hę? Według mnie to powinno być JASNO napisane, a nie jest... z drugiej strony nie czytałem tego cholernego regulaminu. Dzięki, Mruczek. Czy na ovh.pl DNS-y są po prostu w cenie domeny? Chodzi mi to, że nie chcę wykupować żadnych tam serwerów wirtualnych ani innych innych bzdur, tylko domenę, gdzie będzie można ja skonfigurować. O ile się nie mylę należy ustawić rekord A pod adres swojego serwera, tak ?
 12. Witam! Zakupiłem domenę ABC w bzdurnej firmie hekko.pl Mam swój serwer dedykowany pod adresem X.X.X.X Okazuje się że panel administracyjny domeny nie daje nawet możliwości skonfigurowania DNS tak, aby domena wskazywała pod mój serwer! Wysłałem takie zapytanie do tej firmy: Odpowiedź, którą dostałem: Co to ma k*wa być? Czuję się oszukany, bo kupiłem domenę, której nie da się skonfigurować i jeszcze mi wciskają jakieś dodatkowe płatne usługi gdzie dopiero będę mógł to zrobić. Zażądałem zwrotu pieniędzy i zwolnienia domeny. Wkrótce będę chciał zarejestrować inną domenę. Czy możecie mi polecić jakiegoś rejestratora, który nie stosuje tego typu praktyk? Chcę po prostu kupić pieprzoną domenę i ją skonfigurować bez krętactwa.
×