Skocz do zawartości

addhost

Firma
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O addhost

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  addhost.pl
 • Imię
  Paweł
 1. Greylisting, SPF, DKIM, RBL List, reject invalid hostname, rejcet non fqdn hostname, reject non fqdn sender, rejcet non fqdn recipient spamassain clamav
 2. Zależy gdzie masz ten hosting Ale zazwyczaj w ramach 1 konta hostingowego można dodać więcej niż 1 domenę. U nas nie ma takich limitów, więc na 1 koncie hostingowym może Pan mieć dowolną ilość domen.
 3. Miracast lub screen mirroring - poszukaj na allegro jest tego masa, jeśli Twój smart TV nie ma tej opcji wbudowanej. Urządzenia wysyłające laptop lub telefon muszą być kompatybilne z ww technologiami. Googluj: "windows 10 miracast"
 4. Rewers może ustawić tylko ISP (dostawca internetu). Z tego co piszesz masz ustawiony jakiś standardowy rewers (12.23.35.internetia.pl) Napisz do nich że chcesz inny rewers. Zmienią lub nie to już ich wola. Natomiast sam serwer pocztowy nie musi mieć specjalnie ustawionego rewersu i może posługiwać się tym co masz. Grunt aby witał się właśnie tym rewersem. Jeśli serwer stoi na linuxie ustaw hostname dokładnie tak jak twój rewers.
 5. poczty we własnej domenie

  O jakich wielkościach mówimy?
 6. Szukam taniego certyfikatu SSL wildcard

  https://www.addhost.pl/certyfikaty-ssl/comodo-positive-wildcard-ssl
 7. Takich rzeczy nie robi się na CMS i gotowych skryptach. Używa się do tego frameworków np. Symfony, Laravel.
 8. SSL dla domen IDN

  Zapraszam na https://www.addhost.pl/porownanie-certyfikatow. Zaznaczyć w filtrze certyfikaty IDN.
 9. addhost.pl

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. W branży od 2008 roku. Solidność, rzetelność i szybkość w działaniu to nasze główne atuty. Jako partner Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) zapewniamy naszym Klientom dostęp do usług związanych z rejestracją domen internetowych. Świadczymy również usługi z zakresu hostingu i certyfikatów SSL. Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby - doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. Dążymy do tego aby świadczone przez nas usługi były możliwie najprostsze i przyjazne w obsłudze. Wiemy że prostota bywa trudniejsza niż złożoność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby obsługa naszego serwisu była prosta, niezależnie od umiejętności klienta. Cały czas dążymy do doskonałości. Chcemy być innowacyjni, przewidywać potrzeby Klienta, testować i porównywać nowe rozwiązania, aby ostatecznie ulepszać nasze usługi i zapewniać dostęp do najnowszych technologii. Stworzona przez nas marka addhost.pl to gwarancja stabilności usług na najwyższym poziomie.
×