Skocz do zawartości

markoni

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez markoni

 1. [dyskusje] Linuxpl.com

  sax z obsługą php5.4 to chyba przespał trochę
 2. [dyskusje] Linuxpl.com

  Zaczęło to działać. Z Litespeed jest teraz szybko. Jednak sam bazowy hosting bez cache to tak jak pisałem, średnio wolno. Jak ktoś nie ma ruchu w witrynie na tyle żeby litespeed trzymał zawsze cache, to nie ma co liczyć na to, że się pojedynczemu użytkownikowi strona szybko wczyta. Czyli wszystkie witryny z małym ruchem, wykonane na szablonach z themeforest, gdzie jest wp bakery albo visual composser powinny szukać czegoś szybszego.
 3. [dyskusje] Linuxpl.com

  Nie zauważyłem żeby to pomogło.
 4. [dyskusje] Linuxpl.com

  Posiadam wykupiony Hosting Wordpress i nie mogę potwierdzić nadzwyczajnej prędkości. Jest tak jak na innych serwerach grupy H88, czyli średnio w kierunku wolno.
 5. Hosting z xdebug i wp-cli

  I dlatego dałeś link w swojej stopce?
 6. Szukam hostingu z wbudowaną obsługą php xdebug i wp-cli (wordpress cli). Z możliwością aktualizacji, albo żeby ktoś dbał żeby były najnowsze wersje tych bibliotek. Nie wiem, czy to da radę zrobić na współdzielonym.
 7. Jak firma miała wizytówkę html to faktycznie mogła nie mieć problemów.
 8. W cPanelu nie ma Crona, więc to raczej hosting bez Crona.
 9. Skrypt ma ograniczenie 1 wywołania na dobę. W związku z czym np. nie działa wtyczka BackWPup, która przy próbie wykonania zadania backupu wyświetla komunikat tego błędu: http://docs.backwpup.com/article/156-job-has-started-but-not-responded-for-10-seconds
 10. Trzeba wiedzieć, że hostinghouse.pl blokuje plik wp-cron.php przez co nie działa na pewno wtyczka BackWPup. Reszta bez zarzutu. Szybkość dobra.
 11. Próbuję zrobić backup dużego folderu (3.3GB) na home.pl Dowiedziałem się od nich, że niestety mają jakieś ograniczenie czasu wykonania komendy TAR do tworzenia archiwów .tar.gz Archiwizowanie dochodzi do jakiegoś momentu i potem wyrzuca komunikat: Poradźcie coś. Małe foldery pakują się bez problemów.
 12. Witam. Czy możecie doradzić jakie parametry powinien mieć hosting pod portal, który będzie generował ok. 600 użytkowników online? Nie wiem, czy współdzielony to wytrzyma, czy może musi to być VPS (tylko jakie parametry). Silnik CMS: Wordpress. Z góry dziękuję za pomoc.
 13. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Dzięki za pomoc. Dedykowanego nie brałem pod uwagę, ale widać trzeba będzie.
 14. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Serwis niestety jeszcze nie istnieje. Dzisiaj rozpoczynają się prace programistyczne, dlatego chciałem od razu wykupić serwer, taki żeby robić od razu w miejscu docelowym. Głównie boję się zabicia serwisu przez limity procesów php.
×