Skocz do zawartości

hostovita

Firma
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O hostovita

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Hostovita sp. z o.o.
 • Imię
  Artem
 • Nazwisko
  Pedchenko

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://hostovita.pl/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Problem z certyfikatem https

  @muchomor, Tu masz problem: <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,300,600,700,800&subset=latin,latin-ext' rel='stylesheet' type='text/css'> Musisz zamienić http -> https, i wtedy nie będzie problemu z "Mixed Content" na wersji strony z https:// i wielkością liter na stronie.
 2. Serwer dedykowany z dużym dyskiem

  Możemy skonfigurować dla Ciebie zdalny inkrementalny backup (ewentualnie w dwóch różnych krajach) i podłączyć serwer pod nasz monitoring, czyli taka administracja serwera 1 Tb miejsca dla backupów u nas kosztuje 40 zł / mies Dostęp tylko przez protokół FTP
 3. Gdzie przenieść domeny żeby nie żałować

  Sprawdź jeszcze naszą stronkę - https://hostovita.pl/domeny/. Jedynie co będziemy potrzebowali - skan wniosku o uzyskanie kodów Authinfo, jeżeli będziesz chciał przetransferować domeny od nas. Odnośnie Spamu - jeżeli nie chcesz, to nie będziesz dostawał żadnych wiadomości marketingowych od nas W panelu będzie możliwość edycji wpisów A, MX, TXT itd. dla zarejestrowanych u nas domen.
 4. Cześć Poczytaj o programie JMeter, za pomocą niego można sprawdzić strone/serwer na wydajność i nie tylko, przy przeróżnych ustawieniach. Tylko musisz znaleść jakiś tutorial na YouTubie, bo program jest bardzo rozbudowany.
 5. Hostovita.pl

  Hostovita.pl - to absolutnie nowa firma hostingowa na rynku Polski z świetnymi taryfami na usługi hostingowe, oraz z najlepszą ofertą dla partnerów. Nasze serwery wykorzystują technologie wirtualizacji KVM - co nie daje możliwości nadużycia serwera. Wszystkie użytkownicy mają takie same zasoby. W naszej ofercie są dwa nielimitowanych pakiety hostingu, oraz 3 rodzaje VPSów. Oraz co jest najważniejszym - dla nas jest ważny każdy klient, więc mamy możliwość dostosowania oferty oraz serwera pod wymagania naszego partnera! Z ofertami można się zapoznać na naszej stronie internetowej - https://hostovita.pl/ W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt - admin[at]hostovita.pl lub czat online
×