Skocz do zawartości

lewyx

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

lewyx wygrał w ostatnim dniu 24 Maj 2015

lewyx ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O lewyx

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

1417 wyświetleń profilu
 1. I co wybrałeś? Również staję przed takim wyborem
 2. Witam, napisałem maila Pozdrawiam
 3. Witam, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej
 4. Witajcie, masz własny ASN? Własne prefixy? Chcesz się nauczyć BGP? Mam do zaoferowania servery VPS z podłączeniem do IX, IPv6 ::/48 w cenie, pomoc w uzyskaniu ASN. Pzdr
 5. Ja nie mam żadnych problemów z dostępem do łącza.
 6. Polskie proxy

  @koze Masz stały czy zmienny adres IP u siebie? I czy masz jakiekolwiek pojęcie o instalowaniu czegokolwiek na linuxie. Tinyproxy jest pakietem instalowanym w systemie linux ( np. Debian ). Firma w której wykupisz sobie VPSa, nie ma nic do tego pakietu ( nie oferuje ) Tinyproxy nie oferuje zabezpieczenia dostępu za pomocą loginu/hasła, możesz jedynie w configu w linii Allow ustawić swoje IP i w linii Port zmienić port na jakiś własny, np. 56785. Jest już to jakaś forma zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem. Jesli chcesz mieć zabezpieczenie w formie user/pass proponuję skonfigurować sobie na VPSie VPNa.
 7. Polskie proxy

  Wystarczy zwykły VPS i zainstalować pakiet o nazwie -> TINYPROXY i dokonujemy dwóch ustawień: w pliku /etc/tinyproxy.conf: 1) Allow 0.0.0.0 <-- wszystkie adresy IP będą mogły korzystać z Naszego proxy, możemy tu wstawić tylko swój adres IP 2) Port 8888 <-- ustawiamy port na jakim ma nasłuchiwać proxy. Po tych modyfikacjach restartujemy tinyproxy ( /etc/init.d/tinyproxy restart ) i w przeglądarce w ustawieniach proxy podajemy: 1) IP naszego serwera 2) port jaki ustawiliśmy w pliku konfiguracyjnym. Wchodzimy na jakąś www, gdzie możemy sprawdzić Nasze IP i widzimy adres IP naszego VPSa.
 8. Dział techniczny w weekend nie pracuje, ale nawet w tygodniu średnio można liczyć na odpowiedź. Ticket1 -> wysłany w czwartek, priorytet średni - brak odpowiedzi. Ticket2 -> wysłany wczoraj, priorytet wysoki - brak odpowiedzi.
×