Skocz do zawartości

TheMegaCherry

Użytkownicy
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TheMegaCherry

 1. Hosting offshore - jaki wybrać?

  Witajcie, Planuje zakupić hosting offshore i jak na razie pod uwagę brałem te firmy: - flokinet.is - alibabahost.com - blueangelhost.com - hidemyhost.com - sharkserve.rs Którą z powyższych firm polecicie? Albo z która mieliście już styczność? Może polecicie jeszcze coś innego?
 2. Hosting offshore - jaki wybrać?

  Jestem tego świadomy, że hostingi offshore mogą kosztować więcej niż normalne hostingi. Wybór zatem padł na UndergroundPrivate, dzięki wielkie za pomoc
 3. Hosting offshore - jaki wybrać?

  Pierwszy za drogi patrząc na oferowane parametry. Drugi - dzięki za propozycje, ale chciałbym wiedzieć dlaczego go polecasz?
 4. Witajcie, Zamierzam założyć stronę (z pewnymi filmami), która może się lekko "gryźć" z polskim prawem Witryna ma być oczywiście nastawiona tylko dla polaków. Teraz stoję przed pewnym dylematem... ...gdzie zakupić domenę z ochroną WHOIS? Gdzie zakupić hosting / serwer? Oczywiście zależy mi na tym, by być jak najbardziej "nietykalnym" i anonimowym. Obecnie dla domeny mam na oku firmę NameCheap z ochroną WHOIS (WhoisGuard). Oczywiście stronę planuje schować za CloudFlare Jakieś propozycje?
 5. Potencjalna anonimowość własnej strony?

  Zatem co polecasz?
 6. Hosting i domena - dobry wybór?

  Witajcie, Zamierzam zakupić, a dokładniej to przenieść domenę do OVH, gdyż koszt odnowienia domeny PL jest chyba najniższy na rynku (49,99 zł). Hosting zamierzam zakupić na MyDevil, gdyż posiadają bardzo dobre opinie na tym forum. Czy mój wybór jest trafny w długoterminowej perspektywie?
 7. Hosting i domena - dobry wybór?

  Wiem wiem, że jest promocja ale podobno do promocji można także być poleconym i dostać dodatkowo 20% zniżki
 8. Hosting i domena - dobry wybór?

  A posiada ktoś może kod zniżkowy do MyDevil?
 9. Witajcie, Posiadam domenę XYZ.pl na moim hostingu i chciałem uzyskać taki efekt, by po wpisaniu jej automatycznie przekierować na stronę ABC.pl (która nie jest moją domeną ani stroną). Takie rozwiązanie wydaje się proste do zrealizowania, lecz tutaj zaczynają się schody... ...owszem chce, by domena XYZ.pl przekierowywała na ABC.pl ale także chce by po wpisaniu XYZ.pl/folder2/index.html wskazywało już na folder na moim hostingu. Jest możliwość wykonania tego?
 10. Nie do końca przekierowanie domeny - jak?

  Rozwiązanie nnd_newbie jest najlepsze, najprostsze i po prostu działa :> Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc
 11. Nie do końca przekierowanie domeny - jak?

  Ale jak już wejdę w "XYZ.pl/folder2/index.html" to będzie wskazywać na folder na moim hostingu, tak?
 12. Witajcie, Szukam rosyjskiego VPS'a, którego usługodawca (firma) posiada siedzibę tylko właśnie w Rosji. Znacie jakiś i polecacie?
 13. VPN na serwerze VPS - pytanie

  Witajcie, Posiadam VPS'a z Windowsem, loguje się na niego po przez wbudowany program w Windowsie "zdalny pulpit" i wszystko ładnie się łączy. Gdy zainstalowałem na tym VPS'ie pewny program firmy świadczącej usługi VPN i się zacząłem łaczyć z daną lokalizacją to nagle tracę połączenie z moim zdalnym pulpitem. Domyślam się, że łącząc się z VPN'em na VPS'ie zmienia się IP tego VPS'a i dlatego zrywa mi połączenie ze zdalnym pulpitem i nie mogę się z nim ponownie połączyć. Zatem teraz pytanie jak to zrobić, bym mógł się łączyć na VPS'ie z VPN'em ale żeby nie zrywało mi połączenia?
 14. VPN na serwerze VPS - pytanie

  Nie rozumiem co mi to da? Raczej mojego problemu nie rozwiąże.
 15. Witajcie, Może na początku opiszę jak ta "wyszukiwarka" miała by działać. Na mojej stronie znajduje się pole tekstowe gdzie możesz wpisać kod składający się z liter i cyfr. Jeżeli wpiszesz np.: A0164 i wciśniesz enter to przeniesie Cię na podstronę a0164.html, a jak wpiszesz np.: 6C9364 to przeniesie Cię na podstronę 6c9364.html (oczywiście te podstrony wcześniej stworzę). Chodzi o to że dany kod będzie przypisany do danej podstrony, a jeżeli ktoś wpisze kod który nie posiada podstrony to przenosi do wcześniej przygotowanej podstrony błędu. Jak to uczynić? Za najlepszą pomoc czeka pewna nagroda
 16. Whonix + VPN - jak?

  Witajcie, Sprawa wygląda tak... ...zainstalowałem sobie VirtualBoxa gdzie na nim postawiłem Whonix-Gateway i Whonix-Workstation. Wirtualnym systemem gdzie "działam" jest Whonix-Workstation, lecz cały ruch internetowy wychodzi jak i przychodzi przez bramę Whonix-Gateway, która puszcza dane po przez TORa. Obecne połączenie wygląda tak: system > TOR > świat lecz chciałbym po TORze dodać jeszcze VPNa, więc połączenie miało by wyglądać tak: system > TOR > VPN > świat Jak mogę uzyskać taki efekt? Zadziała taki sposób, że sieć systemu na którym działam (Whonix-Workstation) będzie się odnosiła do bramy Whonix Gateway, gdzie jest TOR a sieć Whonix Gateway będzie się odnosiła do następnego systemu gdzie będzie włączony VPN?
 17. Whonix + VPN - jak?

  Nikt nie jest w stanie mi pomóc?
 18. Hosting pod 3 strony WordPress - jaki?

  Witajcie, Poszukuje hostingu, który bez żadnego problemu obsłuży na raz 3 odrębne strony postawione na WordPress'ie. Strony będą tylko dla polaków, dlatego najlepiej, by serwerownie były także zlokalizowane w Polsce (logiczne, że takie strony będą się wtedy szybciej wczytywać). Jeżeli chodzi o cenę to oczywiste, że chce by jak najtaniej to wyszło, lecz nie mam jakiegoś konkretnego budżetu... chce po prostu, by wszystko ładnie działało i nie było drogie Polecicie coś? PS: Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale strony będą stały za CloudFlare. PS2: Oczekuje opini ludzi, którzy mieli styczność z danymi usługodawcami, a nie ofert firm, które nie wnoszą nic konkretnego do tematu oprócz reklamy swojej firmy (i jaka to ona nie jest najlepsza)... mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi WAŻNY EDIT 3: Co powiecie o HostGator? Mam na oku "Web hosting - Baby plan". Wiem wiem, że chciałem polską lokalizację, lecz zapomnijmy na chwilę o tym Oczywiście wykupiłbym 3 takie hostingi - każda strona na osobnym hostingu.
 19. Hosting pod 3 strony WordPress - jaki?

  Jeżeli chodzi o MyDevil to jaki pakiet najlepiej wybrać pod 3 strony Wordpress? A co do ruchu na stronie to dopiero szukam hostingu, także danych żadnych nie posiadam
 20. Formularz bez PHP - możliwe?

  Witajcie, Potrzebuje wstawić na swoją stronkę formularz do zamówienia pewnego produktu, lecz niestety nie mogę użyć języka PHP, gdyż serwer go nie obsługuje (posiadam stronę na GitHubie). Jest możliwość stworzenia takiego formularza np.: w JavaScripcie?
 21. Formularz bez PHP - możliwe?

  W sumie wygląda tak samo dobrze jak CT8.pl (tutaj chyba hosting po miesiącu wygasa), ale wydaje mi się, że wydam to 15zł i kupię na miesiąc hosting z MyDevil i zobaczę czy mój projekt wypali Co ogl powiecie o MyDevil? Pozytywy? Negatywy?
 22. Formularz bez PHP - możliwe?

  Dobry pomysł a podsuniesz jakieś sprawdzone darmowe miejsce gdzie mogę umieścić skrypt php?
 23. Formularz bez PHP - możliwe?

  A myślisz, że sposób z tej strony: https://stackoverflow.com/questions/271171/sending-emails-with-javascript przejdzie? Bo nie ukrywam, że niezbyt chce korzystać z zewnętrznych usług.
 24. Formularz bez PHP - możliwe?

  Jakiś może trop?
×