Skocz do zawartości

zergeling

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O zergeling

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam Trochę poczytałem na ten temat ale mam wrażenie że dalej nie rozumiem. Na stronie gdzie mam domene mogę podać dnsy - to ok. Mam wykupionego vps na ovh gdzie sobie dodałem domenę przez panel vesta. Dodalem konto na cloudflare mam tam: - 4 rekordy A ( ftp, mail, webmail, nazwadomeny.pl ) na ip vps - 1 rekord CNAME - www na nazwadomeny.pl - 1 rekord MX - nazwadomeny.pl na mail handled by mail.nazwadomeny.pl Dodałem dnsy na koncie gdzie mam domene. Czy to jest ok? Czy cos jeszcze? Dzięki
 2. Hosting z SVN

  * - Mydevil używam ( zapomniałem napisać)
 3. Witam Mam napisaną aplikację, raczej wydajnie napisaną, baza danych jeśli się zapełni to będzie zwyczajnie mała plus do tego trochę zdjęć jeśli chodzi o pliki ( ale również nie przewiduje wielkiej ilości ). Została mi kwestia hostingu i GIODO. Mam obecnie hosting wirtualny na mydevil i zastanawiam się czy najpierw odpalić stronkę na tym współdzielonym i przy większym ruchu przenieść się na VPS czy od razu odpalić VPS ( powiedzmy te 15-20zł za OVH lub coś podobnego nie będzie dla mnie strasznym obciążeniem ). Problem jest taki że na stronie będą też dane wrażliwe więc obowiązkowo muszę zarejestrować to w GIODO i podpisywanie umowy najpierw z jedną firmą żeby np za pół roku z kolejną to robić to trochę strata czasu tak mi się wydaje. Co uważacie? Dodatkowo jak ogarnialiście kwestie z giodo to konsultowaliście to z prawnikami czy sami?
 4. Hosting z SVN

  Używam od tego czasu i wszystko jest ok. Sorry jeśli nie powinienem tak odświeżać.
 5. svn update na mydevil.net

  Ok już mi wszystko chodzi. Dzięki za pomoc. Największy problem był z tym że nie wiedziałem tej opcji z binexec bo była dość ukryta Jeszcze raz dzięki.
 6. svn update na mydevil.net

  Kompilowałem C do wykonywalnego za pomocą : gcc -o post-commit post-commit.c Od mydevil dostałem niedawno właśnie taką informacje na maila i ok, tutaj ruszyło. Aktualnie stanęło na tym: Oba skrypty hook się wykonują bez błędu ( tak samo jak testowe ). Natomiast żaden nie robi poprawnie update. Jak odpalę go ręcznie z konsoli to mam Pominięto '.' Podsumowanie konfliktów: skipped paths: 1 Sprawdzę jeszcze kwestię z ssh
 7. svn update na mydevil.net

  Ciągle to samo, sprawdzałem uprawnienia do pliku post-commit i są ok ( nadpisywałem też ). Nawet jak ten plik jest pusty to wywala ten sam błąd. dopiero jak usunę plik "post-commit" to idzie no ale wtedy nie mogę użyć swojego hooka. Jakiś pomysł?
 8. svn update na mydevil.net

  #include <stddef.h> #include <stdlib.h> #include <unistd.h> int main(void) { execl("usr/local/bin/svn", "svn", "update", "/usr/home/mojanazwa/domains/mojanazwa.pl/public_html", (const char *) NULL); return(EXIT_FAILURE); } #!/bin/sh REPOS="$1" REV="$2" cd /domains/mojanazwa/public_html && /usr/local/bin/svn update probowalem obu powyższych i różnych wariantów ze ścieżkami ( pierwszy kompilowany ) ciągle mam "post-commit hook failed (exit code 255) with no output."
 9. Testuje serwer na mydevil.net Wszystko generalnie jest ok. Natomiast nie jestem pewien jak zrobić aby po komendzie commit do repozytorium svn nastąpiło kopiowanie zmienionych plików do podfolderu gdzie mam podpiętą domenę.
 10. Poprosiłbym o kod ( może być na priv ) polecającego do mydevil.net
 11. Reseller z SVN, SSH

  Prosiłbym o podanie propozycji ofert hostingów resellerskich z svn, ssh ( tzn te dwie opcje wystarczą dla mnie, subkonta nie muszą ich mieć ) Ogólnie podobna specyfikacja jak pierwszego z hostingów na: https://www.mydevil.net/oferta.html tylko w wersji reseller
 12. Dochodzę do wniosku że nie jest mi potrzebny VPS tylko hosting wirtualny z kilkoma bajerami z VPS takimi jak SVN, SSH Coś jak ten pierwszy z: https://www.mydevil.net/oferta.html mydevil daje rade? Jakaś alternatywa ewentualnie? Edit2: Ewentualnie reseller z takimi cechami
 13. Bo klientów jest mało. Ja też niewiadomo jak często i dużo tam zmian w swoich projektach robić nie będę ale chce mieć kontrolę, SVN. Przy większej ilości oczywiście przydaloby się mieć DEVa + produkcyjny, tutaj zgoda.
 14. Wiem że VPS byłby zbędny jakbym miał tylko to mieć dla klientów. Jednak mam też bardziej customowe potrzeby developerskie. Panel z php, mysql, svn itd sobie bez problemu zainstaluje, poczte myślę że też ogarnę ( albo będę musiał się nauczyć ). Dlatego potrzebny mi tak na prawdę tani VPS z niskimi parametrami ( jedynie dysk mógłby te min 10GB mieć żeby się skrzynki nie zapychały ), jakaś alaternatywa dla OVH?
×