Skocz do zawartości

AttHost

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O AttHost

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  AttHost
 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Szulborski

Ostatnio na profilu byli

2074 wyświetleń profilu
 1. Nie istnieje możliwość przekroczenia parametrów konta, tak więc w przypadku dobicia do limitu - w zależności od tego co to bedzie za limit - strony na koncie spowolnią bądź nie bedzie możliwe przyjęcie nowego połączenia. Mówiąc o cache miałem na myśli tak na prawdę rożnego rodzaju wtyczki do systemów cms które generują zwykle statyczne obiekty bądź całe strony, które nie wymagają dużego nakładu mocy serwera. Często prawidłowe zainstalowanie i mądre skonfigurowanie wtyczki może dać ogromne efekty.
 2. Eh, napisałem dość długi post, jednak w między czasie zostałem wylogowany i straciłem to co pisałem.. Tak więc - wracając do tematu - oczywiście zapraszamy. Limitem ilości połączeń z bazą bym się nie przejmował - jeśli serwis jest poprawnie zbudowany, jest to na prawdę duży limit i pracują na takich ustawieniach nawet bardzo duże serwisy które korzystają z naszego hostingu dedykowanego na dedykowanych maszynach. Limit wiadomości email - mocno sugerujemy korzystanie z smtp zamiast funkcji mail. Tam limit wynosi 1000 wiadomośći / doba. Ale jeśli nie są to newslettery - zawsze bezpłatnie zwiększamy w razie potrzeby. W przypadku dostania się jakiegoś syfu na konto - spam jest wysyłany w 99% przez funkcję mail, rzadko wyłuska sobie dane do smtp i przez niego będzie słał spam z serwera, więc bezpieczniej jest mieć po prostu funkcję mail z php wyłączoną. Jedynym faktycznym limitem mogą być procesy PHP. Jednak jeśli serwis jest w budowie - nie ma czym się przejmować. Jeśli serwis zyska większy ruch i aktualne limity przestaną wystarczać, zawsze można zmienić pakiet bądź szukać innych rozwiązań np - cache dla strony.
 3. Bardzo dużo przykładów można znaleść w internecie: https://www.google.pl/search?q=out+focus+change+title&oq=out+focus+change+title
 4. Wszystko jest na naszej stronie internetowej na stronie parametry bezpieczeństwa: https://atthost.pl/parametry-bezpieczenstwa/
 5. Nie, nigdzie nie wprowadzamy w błąd, komunikat jest bardzo precyzyjny i zrozumiały dla naszych klientów, a do takowych był skierowany. Do tej pory były dwa limity - jeden - dopuszczalne obciążenie rdzenia procesora, drugi - limit czasu procesora (cp), kóry określał przez ile czasu w ciągu doby klient mógł wykorzystać 100% rdzenia procesora. Pierwszy był traktowany jako parametr bezpieczeństwa, który miał zapewnić odpowiednie współużytkowanie zasobów serwera i pilnować żeby każdy z klientów miał zapewnioną odpowiednią moc serwera, drugi natomiast był faktycznym ograniczeniem konta, które trzeba było pilnować aby nie przekroczyć. Zdjęliśmy limit czasu procesora i o tym jest komunikat.
 6. Nie, nie używamy direct admina. Sami tworzymy i rozwijamy własny, autorski panel administracyjny.
 7. Problem nie istnieje. Mówimy tu o wykorzystaniu rdzenia procesora, a nie procesora. Dzisiejsze serwery maja często wiecej niż jeden procesor, dodatkowo procesory maja wiele rdzeni. Dodatkowo, mamy wewnętrzna politykę która zakłada rozłożenie obciążenia tak aby zawsze określona moc serwera była dostępna dla użytkowników.
 8. Witajcie, poczułem się wywołany do tablicy Zdecydowaliśmy się na zlikwidowanie limitów czasu procesora, które w naszej ofercie były od początku. Pozostałe parametry kont nie uległy zmianie, w związku z tym każdemu przysługuje identyczna ilość zasobów procesora i ramu, jak przed zmianą. Przekraczanie limitu czasu procesora dotyczyło marginalnej części naszych klientów, dlatego też uznaliśmy, że są nie potrzebne i nie będziemy zaciemniać naszej oferty. Nigdy też za przekroczenie tego limitu nie blokowaliśmy kont, dlatego też nie można powiedzieć, że teraz duże strony mogą "jeździć" po procesorach jak chcą. Średnie obciążenie serwerów nie wzrosło, staramy się zawsze mieć duży zapas mocy na każdym serwerze. Autora wątku proszę o kontakt mailowy - zbadamy sprawę.
 9. Ofertę Hosting Infinity™ stworzyliśmy z myślą o małych i średnich, prywatnych lub komercyjnych projektach, w których niemożliwe jest (przynajmniej z początku) określenie ruchu na stronie. Doskonale wiemy, że biznes on-line wymaga wielu nakładów finansowych, zanim jednak dana firma „rozwinie skrzydła” i będzie potrzebowała dedykowanych rozwiązań serwerowych, może u nas bez żadnych obaw rozwijać swój biznes. Kierujemy się prostymi i klarownymi zasadami, bez przypisów, haczyków i cwaniactwa zaklętego w drobny druczek, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań odsyłamy do https://atthost.pl/regulaminy/, bądź zapraszamy do kontaktu z nami biuro@atthost.pl
 10. Dziękujemy za wszystkie opinie, w tym również za słowa krytyki. Nigdy nie zapominamy, że jesteśmy dla Klientów, a przede wszystkim dzięki Klientom. Bierzemy sobie do serca każdą sugestię, dlatego też nasz dział techniczny pracuje nad wprowadzeniem pewnych modyfikacji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wszystkie oferowane przez nas usługi sprostały w 100% Państwa wymaganiom.
 11. Nie, dlaczego? Jeśli dopiero startujesz z takim projektem to właśnie jest oferta dla Ciebie. Idealny dla StartupówBiznes on-line wymaga wielu nakładów, zanim jednak będziesz potrzebował dedykowanych rozwiązań serwerowych możesz u nas bez żadnych obaw rozwijać swój biznes.
 12. Witam, cytuję naszą politykę "Bez limitu": Dla nas „bez limitu” oznacza przede wszystkim bez przeszkód, zmartwień i barier! Możesz spać spokojnie, kiedy Twój projekt nagle zyskuje na popularności, a strona internetowa przeżywa prawdziwie oblężenie. Jesteśmy tu po to, aby zadbać o Twoją powierzchnię i transfer. Jedyne na co Ty musisz zwrócić uwagę, to podstawowe kwestie obowiązujące każdego użytkownika przestrzeni internetowej…pamiętaj, aby Twoja strona była dobrze zoptymalizowana i nie powodowała trudności innym użytkownikom hostingu (np. aby z powodu nadmiernego zużycia procesora nie pożerała RAMu). W wyjątkowych i naprawdę ekstremalnych przypadkach możesz zostać poproszony o optymalizację lub przejście na swój własny serwer dedykowany. Zaufaj nam, każdy hosting posiada te same limity… my po prostu jasno o nich mówimy. https://atthost.pl/regulaminy/bez-limitu/
 13. Witam, Już nie OVH - zostawiliśmy tam tylko jedną maszynę, reszta stoi w Sprint Data Center Zapraszam do testowania wydajności.
 14. Nie przejmuj się nagłymi skokami ruchu na stronie, ale ciesz się nimi bez obaw o to, czy Twój serwer lub portfel wytrzyma takie obciążenie. Wiemy, że Twoja strona lub aplikacja musi działać szybko i być zawsze dostępna, dlatego pracujemy ciężko, aby Twój projekt mógł rozkwitać. Hosting Infinity™ to po prostu: Bezpieczny, szybki i niezawodny hosting Nielimitowana powierzchnia i transfer Darmowa Rejestracja 1 Domeny .pl Wszystko to już od 34 zł brutto miesięcznie Zapraszamy do testowania oraz zadawania pytań https://atthost.pl/hosting-infinity/ Nasze gwarancje: Dożywotnia gwarancja stałej ceny hostingu. Gwarancja 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy.
 15. Redmine - Problem z wersja 3

  Zapraszamy do nas pomożemy z Redminem.
×