Skocz do zawartości

Netim

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Netim

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Netim
 • Imię
  Paweł
 • Nazwisko
  Sądaj

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.netim.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Filmik Youtube

  Troszkę dziwna sprawa. Zwykle to jedno i to samo. Więc możliwość wyboru jakości powinna być taka sama. W jakie jakości wrzuciłeś w ogóle film?
 2. Dokładnie. Trzeba trochę na wyczucie. Zacznij od możliwie wg. Ciebie najwyższej i wtedy schodź jeśli zajdzie taka potrzeba.
 3. Witaj, w sumie masz 4 różne domeny. Co innego jak byś miał tak jak opisane tu w przykładzie: http://goo.gl/Zh3Cof. Mógłbyś podać adres?
 4. Streaming YouTube

  Streaming Open'era odbywał się na YT zapewne na zasadach partnerskich i przygotowanej pod to specjalnej umowie. Co do połączeń - nie wiem, ale myślę, że może to być bardzo duża liczba. Masz jakiś pomysł na transmisję? Obecnie dla zwykłych użytkowników jest dostępna opcja Hangout, dzięki której możesz streamować na YT.
 5. Myślę, że kluczem do sukcesu może być tu kanał YouTube i filmy taki jak ten zaprezentowany przez Ciebie powyżej.
 6. Dokładnie. Jeśli strona będzie maksymalnie przyjazna dla użytkownika a przy tym dobrze zoptymalizowana pozycję będą rosły same. Kwestia też historii strony i jej obecnego stanu.
 7. Co do PR to się zgodzę. Nie jest aktualizowany. Jednak nigdy nie wiadomo czy Google na niego nie patrzy. Często znaczenie mogą mieć rzeczy, który normalnie nie powinny wpływać na stronę.
 8. A dlaczego? Uważasz, że content jest nieważny?
 9. Jedne z lepszych stat4seo, z darmowych Webpozycja (aczkolwiek jeśli chce się skorzystać z pełni możliwości trzeba kupić płatną wersję)
 10. Zainteresowany? Zapraszam na: www.netim.pl
 11. Jestem jak najbardziej za gotowym kodem HTML. Jest dobrze a może być jeszcze lepiej.
 12. Serwis ocen "lokali"

  Poszukaj na stronach, które oferują motywy dla WP. Znajdziesz tam również mocno rozbudowane strony wraz z dodatkowymi modułami. Google na pewno wskaże coś ciekawego w tej materii.
 13. My mamy tak, że w Google Webmaster Tools podajemy dwie domeny. Zarówno tą z www jak i bez www z tym, że w ustawieniach w GWT mamy wybraną preferowaną domenę.
×