Skocz do zawartości

gromusek

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O gromusek

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Póki co ten sklep to jedyna aplikacja na serwerze więc można robić cokolwiek się wymarzy. Niestety nikt nie potrafił sensownie pomóc w tej sprawie.
 2. Cache zainstalowane - obecnie jest tylko jeden sklep który zżera 100% serwera przy 150 osobach online... Będziemy go za jakiś czas przepisywać na nową wersję presty lecz przez kilka miesięcy musi on działać i na siebie zarabiać.
 3. Paru już próbowało - z marnym skutkiem :/ niestety prestashop stara wersja 1.5.2 jest jaka jest...
 4. Witam, Nie potrzebujemy więcej jak 128 gb. Problem sprawia iż serwer nie ma wystarczającej wydajności (zużycia procesora jest ciągle wysokie).
 5. Witam, Poszukuję serwera dedykowanego dla kilka ruchliwych sklepów opartych na Prestashop, z tym że OVH raczej odpada przez swój marny support. Moje wymagania to w miarę bliska Polsce lokalizacja oraz najlepiej dwa procesory. obecnie mamy:http://www.soyoustart.com/pl/oferta/e3-ssd-4.xml
 6. Serwer: Hosting dedykowany hekko.pl Prestashop 1.5.4 Problem: Przy 150 userach online serwer strasznie muli, wysokie zużycie procesora. Testowaliśmy: cache presty - zwalnia sklep, memcache - zwalnia sklep. Troszkę przyśpieszył przez moduł PageCache. Adres do sklepu tylko na PW - to nie miejsce na reklamę.
×