Skocz do zawartości

seoway

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O seoway

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  SEOWAY Sp. z o.o.

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  IT,Hosting,SaaS
 1. Witam, HOSEO to marka hostingowa prowadzona od ponad 4 lat. Znajdowaliśmy się cały czas w TOP10 firm hostingowych obsługujących najwięcej domen polskich - według top100.wht.pl (część domen nie jest obecnie podliczona, sądzimy, że dalej byli byśmy w dziesiątce). Ze względu na to, że działania firmy koncentrują się obecnie na innej branży chcielibyśmy sprzedać część - aktywnych klientów (baza klientów) i przekazać ich usługi do nowego usługodawcy. Na sprzedaż jest ok 400 aktywnych klientów z usługami serwerowymi typu serwery wirtualne - hosting współdzielony, usługi opłacane rocznie. Duża część klientów jest z nami stale od kilku lat. Posiadamy również bazę ok 700 nieaktywnych już klientów którzy wyrazili zgodę na otrzymanie ofert. Wszelkie zapytania o szczegóły i oferty można przesyłać na adres kontakt@seoway.pl W tym wypadku ceny nie mogę ustalić z góry w formularzu jednak spełnia to regulamin. HOSEO marka należy do: SEOWAY Sp. z o.o. ul. Sabały 60 02-174 Warszawa NIP: 5223003908 REGON: 146539579 KRS: 0000458459 Kapitał zakładowy: 1 750 000 zł
 2. Ktoś się wybiera? Ja jadę ze znajomym pociągiem z Frankfurtu nad Odrą.
 3. Chciałbym podbić ofertę, wciąż aktualna. Jeśli znasz DirectAdmin od strony administratora, konfigurowałeś niejednokrotnie usługi serwerowe (www, poczta) to nie bój się do nas zgłosić.
 4. Zapraszam do nas, tworzymy narzędzia do SEO dzięki którym naszą pracę wykonujemy dużo szybciej. Posiadamy też ogromną infrastrukturę pod budowę i tworzenie zaplecz, ale również wykonujemy standardowe działania SEO. Oprócz tego znajdziesz na naszym blogu opisane case study z wielu różnych czynności które robimy. Zapraszam - http://seoway.pl/blog/
 5. hosting pod seo

  Zapraszamy do naszej najnowszej usługi: http://rocketips.com/ Technologia ta pozwala podpiąć adresy IP do każdej innej usługi serwerowej. Np. nawet do hostingu współdzielonego za 50 zł na rok, tak samo do VPS, chmury, serwerów dedykowanych. Brak jakiejkolwiek instalacji po stronie klienta, wystarczy dodawać domeny do naszego panelu. Mamy też w fazie beta pluginy do DA i cPanel aby łatwiej zarządzać domenami i adresami. Gdybyś szukał natomiast masowego zarządzania Wordpressami w połączeniu z Rocket IPs to zapraszam do SEOUPPER'a: http://seoupper.com jak korzystać z SEOUPPER'a" http://help.seoupper.com/knowledgebase/ Pomoc techniczną świadczymy po polsku jak i po angielsku.
 6. Administratora już mamy, chodzi o pomoc techniczną.
 7. SEOWAY Sp. z o.o. - www.seoway.pl - to dynamicznie rozwijająca się firma w branży internetowej. Zajmujemy się sprzedażą usług hostingowych takich jak serwery wirtualne, hosting SEO, VPS, serwery dedykowane, domeny i usługi oraz oprogramowanie SEO/SEM. Opis stanowiska: Osoby zatrudniane na tym stanowisku będą pracować nad przyjmowaniem i rozwiązywaniem problemów technicznych zgłaszanych przez klientów firmy. Będą brać również udział w tworzeniu nowych, innowacyjnych projektów w firmie. Główne zadania: obsługa klienta w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych zgłaszanych telefonicznie i mailowo, tworzenie dokumentacji technicznej, testowanie i pomoc we wdrażaniu nowych usług, współpraca z zespołami IT. Wymagania: dobra znajomość systemu Linux (Debian i CentOS), znajomość protokołów HTTP, DNS, SMTP, POP3 i IMAP, FTP, SSH, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, zdolności szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, dyspozycyjność, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Dodatkowo: mile widziana znajomość języków skryptowych Bash/Perl/Python/Php, mile widziana znajomość SQL i silnika bazy danych MySQL, mile widziana znajomość iptables, mile widziana znajomość zagadnień związanych z load balancingiem (Haproxy). Oferujemy: interesującą i samodzielną pracę w wiodącej w swojej branży firmie, samodzielność w pracy i możliwości awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, praca zdalna! Wynagrodzenie w zależności od umiejętności od 1500 zł do 2500 zł netto. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
×