Skocz do zawartości

poszukiwacz_

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O poszukiwacz_

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Zbieranie społeczności dla Google+

  Temat dotyczy G+ ale na Twitterze też działa taki "mechanizm".
 2. Płatności on-line

  Dlaczego? Coś źle działa czy jakieś wałki? Mało bezpieczne? Dla kogoś kto będzie szukał w przyszłości tego co ja. http://www.about-payments.com Jakie metody są popularne w danym kraju: http://paylane.pl/support/faq/oferta/
 3. Płatności on-line

  Szukam systemu płatności on-line do zaimplementowania na portalu. Grupa docelowa jest szeroka. Odbiorcami są ludzie żyjący w USA, Stanach i Europie... Czy jest jeden globalny dostawca usług podobny do przelewy24.pl? Przykładowo jestem w USA i wybieram opcję płatności X po której mam do wyboru listę banków. Dokładnie tak jak to wygląda w przelewy24.pl Nie chodzi mi tu o PayPal.
 4. Umowa na wykonanie aplikacji internetowej

  Tak. Nie mam doświadczenia w zlecaniu takich prac więc nie wiem jak mogę się dobrze zabezpieczyć. Nie wiem jakie problemy mogą wystąpić. Krótko mówiąc wole uczyć się na błędach innych i zobaczyć przed jak zabezpieczają się Zamawiający. Generalnie wiem, że nikt się nie podzieli gotowym wzorem bo jednak to jest jakaś wartość intelektualna wypracowana przez daną firmę. Poprzeglądam przetargi może coś ciekawego znajdę.
 5. Witam, Szukam wzoru umowy na wykonanie aplikacji internetowej. Fajnie jeżeli będzie darmowa. Możecie polecić też na PW jakiś serwis ze wzorami umów (gdzie sami kupiliście wzór umowy na wykonanie aplikacji i możecie polecić) . Ja jestem Zamawiającym więc to ja powinienem zaproponować umowę. Przynajmniej mam takie doświadczenia ze swojej branży. Czy może to Wykonawca powinien zaproponować umowę na wykonanie aplikacji internetowej? Jak to wygląda w branży IT?
 6. Gdy w Polsce zakładam jakąś stronę gdzie będę przechowywał dane osobowe to muszę zarejestrować je w GIODO. A jeżeli będę dane przechowywał w Anglii (np. Amazon) to gdzie muszę rejestrować te dane? Jeżeli je zarejestruje w Anglii to w Polsce też będę musiał. Zakładam, że użytkownicy będą z Polski i Anglii.
 7. [SZUKAM] Firmy, która robi cache strony?

  Super! Wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś.
 8. Szukam czegoś co nie do końca wiem jak działa... Powiedzmy, że mam stronę hostowaną w naszym kraju. Strona jest odwiedzana przez ludzi z całego świata. Jak zrobić tak aby CI, którzy łączą się np. Brazylii nie musieli długo czekać na załadowanie strony. Jeżeli dobrze zrozumiałem to jest taka firma, która robi cache strony w danym kraju i wszystko to szybciej działa. Kojarzycie coś takiego? Coś podobnego?
 9. Witam, Szukam firmy programistycznej tworzącej zaawansowane aplikacje internetowe w modelu SAAS. Szukam firm o podobnym portfolio i doświadczeniu co e-point.pl Znacie jakieś? Możecie jakieś polecić? Wiadomo, firm programistycznych jest wiele. Szukałem w katalogu internetowym interaktywnie.com i tylko ta firma mnie zainteresowała. Jeżeli nie znacie żadnej takiej firmy to może jakiś konkretny katalog?
 10. [Wirtualny] Zwykly, prosty hosting szukam...

  Ja polecam biznes-host.pl
×