Skocz do zawartości

beloved

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O beloved

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Proszę o polecenie i opinie o kontach reseller posiadających dodatkowo skrypt do rozliczania się z klientami. (Automatyczne wysyłanie faktur mailem, automatyczne powiadomianie o kończącej się ważności konta.) Takie rozwiązanie ma np. Kei.pl - ale za taki skrypt trzeba dodatkowo płacić. Hostgator.com - w cenie resellera ma WHMCS or WHM AutoPilot Client Management / Billing software. Nie wiem, czy jest to po polsku. Najlepiej gdyby miały też CPanel lub podobny z możliwością automatycznej instalacji skryptów np. Joomla, Wordpress itp. Dziękuję.
 2. Tak Dobry Jak I365.pl Ale W Europie

  Szybko, czy wolno to względne pojęcia. Szybko w stosunku do czego? Czy szybko ładuje się cPanel, czy strony, poczta? Działa szybko cały czas, czy tylko w niektórych godzinach? Co lepsze? Jakich opcji? Czy potrzebnych opcji? Więcej czego? Miejsca na dysku? - Może by jakoś pisać pełnymi zdaniami? Po to się dzielimy opiniami i wrażeniami na forum, żeby każdy nie musiał sprawdzać 100 dostawców hostingu. Oczywiście po solidnej rekomendacji można sprawdzić najlepszych. Pozdrawiam.
 3. Postnuke & Serwer

  Nie za wcześnie. Mam jeszcze dwa inne serwisy i kilkadziesiąt mniejszych i admin serwera twierdzi, że już mu zżarłem 40% zasobów, głównie przez te 3 serwisy. W tym Mambo jakieś 10%. Namawia mnie na przejście na dedyka.
 4. Postnuke & Serwer

  A zobaczcie tu benchmarki: http://www.cms.rk.edu.pl/Benchmark_C...yptow___8.html i tu: benchmark pamięci Używam Mambo z 30tys. odwiedzin / mies i juz się martwię...
 5. Witam Przeczytałem sporo dobrych zdań o firmie i365.pl. Interesuje mnie, czy gdzieś w Europie jest firma o porównywalnych: 1. jakości, uptime, opiniach klientów 2. suporcie 3. ofercie (cenach i parametrach) Krótko mówiąc - porównywalna firma w Europie. Znacie - podzielcie się! (Pod warunkiem, że znacie opinie o i365.pl)
×