Skocz do zawartości

L4.net.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez L4.net.pl

 1. Precyzyjnej nie ma, jednak w większości przypadków lepiej jest mieć więcej domen.
 2. Jest informacja, że przy pewnym założeniu tak może być. Gdy założenie nie zostanie spełnione lepiej mieć jeden link. Temat nie jest do końca jednoznaczny, dlatego nie można w jednym kierunku ściśle odpowiedzieć.
 3. Oczywiście, że wystarczy, tylko, że to top5 będziesz miał na frazy bez ruchu.
 4. Daj możliwie najwięcej ile będzie w stanie zapłacić klient. To jest biznes
 5. W mojej opinii jest zdecydowanie lepiej mieć 20 linków z różnych domen niż 15 tysięcy z jednej. Oczywiście przy założeniu, że ten jeden serwis nie jest bardzo popularny. Posiadanie linków z domeny np onet.pl przyniesie znacznie więcej korzyści niż z 50 serwisów niskiej jakości bez żadnego ruchu.
 6. Lista portali ogłoszeniowych

  Na Twoim miejscu raczej bym nie dodawał swojego serwisu to tego typu list. Niebawem zostanie zapewne zrobiony automat do obsługi Twojego serwisu i nie pozbierasz się z moderacją ogłoszeń.
 7. [Opinie] Zenbox.pl

  Czy na Zenboxie można zaryzykować umieszczenie sklepu na PrestaShop z ilością 5000 produktów w bazie?
 8. Bezkarność hostingów

  A że tak się zapytam. Kto zmuszał ludzi to publikacji czegokolwiek. Nawet jeżeli za coś zapłacisz zazwyczaj hosting może Ci wszystko usunąć i nic mu nie zrobisz. W przypadku darmowej usługi Twoje jakiekolwiek roszczenia są i śmieszne i żałosne w jednym. Ktoś kiedyś wydzierżawił Ci coś za darmo, teraz zmienia politykę i Ty masz pretensję? Typowa mentalność Polaka. Zamiast dziękować, że przez wcześniejszy okres dostał coś za darmo to chce teraz kary jak coś zostało zabrane.
 9. i to najlepiej jeszcze nieaktywnych. Tak na poważnie. Ilość linków ogółem ma o wiele większy procent linków nofollow. Także teraz to sztuką jest znaleźć coś publicznego z dofollow.
 10. Mogłoby się wydawać, że każdy szanujący się marketer internetowy, a w szczególności pozycjoner powinien w swoim arsenale narzędzi posiadać program Zennoposter. Marketerów internetowych jest bardzo dużo, jednak użytkowników Zennopostera nie do końca wielu (a przynajmniej w Polsce). W związku z tym postanowiliśmy poszerzyć grono szczęśliwych posiadaczy tego oprogramowania, publikując dość szczegółowy opis funkcjonalności programu (http://l4.net.pl/zennoposter) oparty na praktycznych przykładach (templatkach) zachęcający do zakupu softu i tworzenia coraz to większej polskiej społeczności softu. Zennoposter jest oprogramowaniem, które jest w stanie zautomatyzować praktycznie każdą czynność wykonaną w oparciu o przeglądarkę internetową (często szybciej i dokładniej niż człowiek). Można posłużyć się tutaj prostymi przykładami szablonów rejestrujących masowo konta pocztowe, jak i bardziej zaawansowanymi, które budują i zarządzają sieciami użytkowników w mediach społecznościowych. Granice możliwości zastosowania tworzy tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Osobiście nie spotkałem się jeszczez miejscem w sieci, z którym Zennoposter nie potrafiłby sobie poradzić oraz pomysłem, który nie udało by się zrealizować.
 11. Zennoposter

  Ja w momencie zakupu programu nic praktycznie o nim nie wiedziałem (poza tym, że zrobisz nim to co inne programy nie są w stanie zrobić), stopień znajomości wyrażeń regularnych był zerowy. Kilka tygodni prób i błędów i zaczęły powstawać pierwsze konkretne szablony. A czy Tobie pomoże? Zależy od podejścia, po zakupie. Albo 1. Poświecisz trochę czasu i nauczysz się sam budować własne szablony do czego Cię zachęcam. Pozwoli Ci to na posiadanie nieskończenie wiele szablonów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ilość i ich jakość będzie zależna od Twojego zaangażowania. 2. Nic nie robisz i kupujesz/dostajesz od innych gotowe lub szablony na zamówienie. W Polsce jest kilka osób tworzących szablony i wypuszczających je na zewnątrz. Wiele osób stosuje ten wariant. Posiadam własne grono klientów w tym temacie, którzy albo w całości zlecają mi w Zennoposterze szablony, albo sami je budują i zlecają mi tylko te trudniejsze. Możesz również nie dokonywać zakupu Zennopostera, zlecić mi wykonanie szablonu oraz jego kompleksową obsługę na naszych serwerach.
 12. Zennoposter

  Mamy do rozdania kolejny szablon dla programu Zennoposter. Zadaniem szablonu jest automatyczny przepływ ruchu przez linki prowadzące na naszą stronę wraz ze zmniejszeniem współczynnika odrzuceń. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj
 13. Sprawdzanie Pozycji w google

  Możesz jakoś rozwinąć dlaczego dobre? Ja osobiście w tym systemie widzę same minusy.
 14. Szybki wordpress

  Tutaj znajdziesz kilka praktycznych porad w jaki sposób przyspieszyć stronę opartą na WordPressie - http://l4.net.pl/jak-przyspieszyc-strone/
 15. W mojej opinii strona może stracić na zainstalowanym zarówno GA, jak i GWT. Jeżeli kwestia onsite jest kiepska, czyli strona ma wysoki współczynnik odrzuceń, krótki czas przebywania na stronie to jak najbardziej jest to element rankingowy. Mając zainstalowany inne statystyki Google będzie mogło prowadzić tylko pomiar CTR w indeksie wyszukiwania, bez głębszej analizy, co się później na stronie dzieje. Brak GA, również Google nie daje podglądu, które linki prowadzące do strony generują rzeczywisty ruch i jak się użytkownik zachowuje po kliknięciu w niego. Myślę osobiście, że również ta kwestia jest brana pod uwagę w kontekście oceny jakości linków. GA to jest świetne narzędzie analityczne, jednak jeżeli na stronie są nadużywane pewne kwestie to warto rozważyć inną alternatywę statystyczną.
 16. Prezentujemy praktyczny poradnik ukazujący w jaki sposób "podkręcić" stronę internetową opartą o system WordPress. Do tego celu zostanie wykorzystany pakiet wtyczek: WP-Optimize, W3 Total Cache, Smush.it oraz zintegrowany Content Delivery Network MaxCDN. Temat szybkości stron internetowych jest bardzo na czasie. W związku z tym mamy nadzieję, że ten poradnik będzie dla was pomocny - http://l4.net.pl/jak-przyspieszyc-strone/
 17. Przyspieszenie bloga przyda się na każdym etapie jego prowadzenia, a nie tylko w momencie gdy będzie już "duży".
 18. Zennoposter

  Takie słowa motywują nas tylko do dalszego działania. Za jakiś czas zatem znów wypuścimy coś darmowego.
 19. Zennoposter

  Dla użytkowników Zennopostera mamy do rozdania szablon odpowiedzialny za precyzyjną weryfikację duplikowania treści. Gdyby ktoś takowym był zainteresowany zapraszam tutaj.
 20. Macie jakieś zautomatyzowane sposoby na dokładne sprawdzenie powielania treści w obrębie domeny? Temat może wydaje się błachy, ale w przypadku sklepów internetowych zawierających po kilka tysięcy produktów i kilkukrotnym tworzeniu tych samych list produktów może stanowić problem. Ja wykorzystuję do tego celu: 1. Xenu - zbiór wszystkich podstron serwisu 2. Screaming Frog (Mode List - tryb bez ograniczeń) - Odczyt Hash 3. LibreOffice Calc - Namierzenie zduplikowanych Hashów Całość procesu w pełni można przeprowadzić za darmo. A jaka jest Twoja metoda?
 21. Duplicate content

  Jakbyś miał Zennoposter (którego tutaj twierdzisz, że nie potrzebujesz) to podesłałbym Ci szablon, który wiele precyzyjniej niż SF podchodzi do tematu weryfikacji duplikowania treści i to nie tylko wewnątrz domeny. SF niestety wykrywa tylko i wyłącznie 100% duplikacje i to tylko przy założeniu, że nie ma w szablonie strony dynamicznych treści. Ja nie zajmuje się pisaniem tekstów. W dzisiejszych czasach synonimizowanie na wiele się nie zda.
 22. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Cieszymy się również, że na Twojej stronie znajdują się tylko i wyłącznie wpisy inne niż wszystkie.
 23. Zennoposter

  To raczej jest wiadome, że należy to odebrać rozsądnie i z delikatnym dystansem, tak jak np nielimitowany hosting W moim przypadku na około 60 wykonanych szablonów skuteczność wynosi na razie 100%.
 24. Zennoposter

  Zakładanie maili jest jedną z prostszych czynności Zenka, zrobisz to bez najmniejszego problemu. Ogólnie program jest w stanie wykonać wszystko (a czasem nawet więcej), co może zrobić człowiek wykorzystując przeglądarkę internetową.
 25. Zennoposter

  Czy zda egzamin to zależy co chcesz nim robić. Mi w praktyce sprawdza się doskonale. Wykonuje nim różne niekonwencjonalne zadania, których nie zrobisz żadnym innym softem. Zennoposter jest w całości wart swojej ceny, także trudno tutaj mówić o wydawaniu kasy w ciemno. Jeżeli aktywnie zajmujesz się promocją w sieci to gwarantuje, że jego koszt zwróci Ci się bardzo szybko. Aby dobrze program wykorzystać musisz: 1. Dobrze się czuć w tworzeniu schematów logicznych. 2. Posiadać porządnego kompa/VPS na którym będzie soft zainstalowany. 3. Być kreatywny w kontekście wymyślania funkcjonalności szablonów, które przyniosą Ci korzyści. 4. Znać perfekcyjnie wyrażenia regularnie. Program do najprostszych nie należy i jego poznanie i zrozumienie całości zajmie Ci trochę czasu, ale warto. Po kilku miesiącach posiedzenia w Zenku będziesz miał zdecydowaną przewagę nad konkurencją posiadając szybko tworzone dedykowane szablony. Ja wykonałem już kilkadziesiąt projektów, zarówno tych mniej jak i bardziej złożonych składających się z wielu szablonów. Cały czas wynika potrzeba tworzenia kolejnych, także w moim przypadku koszt oprogramowania zwrócił się już kilkukrotnie.
×